Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Wiem, że to tylko czujnik ale przypuszczam ze to była sugestia z jego strony haha
-
Brak hamulców jak jest wilgotno
ja tez mam ferodo i zimmermany takze nie musisz mi mowic na temat jakosci mimo to tak sie dzialo, w tym roku jeszcze nie zaobserwowalem takiego zjawiska. ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/problem-hamulcami-pierwszym-hamowaniu-259717/ Tutaj wiecej przypadkow
-
Brak hamulców jak jest wilgotno
http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/slabe-hamulce-mokro-268568/ Watek z zeszłej wiosny
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Nawet auto próbowało uspokoić Twoje zapędy ale jak zwykle nic z tego
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
Mam nadzieje że Ty wiesz, ze wytarcie z sadzy to nie czyszczenie turbiny? Okopcone bedzie zawsze, przeciez to diesel, czyszczeniem nie jest wytarcie sadzy tylko wyszlifowanie nalotu ktory jest jak kamien pod kierownicami.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zamiast narzekać zacznijcie przyjeżdżać
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
jesli kierownice nie sa na sztywno to jak maja pracowac? spaliny nimi swobodnie ruszaja, stad wiekszosc idzie bokiem i nie ma doladowania.
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
mozna trafic sterujacym tak, ze bedzie pracowal a nie bedzie sterowal
-
Zabudowa w lewym boczku
ok spoko, każdy ma inne poczucie estetyki
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
No przy turbinie zlozonej w rekach wydawalo sie naturalne zajrzec jak pracuja kierownice
-
Zabudowa w lewym boczku
Myslalem ze mowimy o zabudowie boczka a nie doklejeniu plyty z glosnikiem oklejonej materialem
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
Jak jest odwrotnie to kierownice sa otwarte i jest przeladowanie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem że mam zimówki do 210km/h ale co się może stać jadąc tak 2 minuty, przecież nie wybuchną nowe opony Tak mi się wydaje... Ps. Miałem 255 na budziku, na obrotomierzu jeszcze miejsce i nic więcej nie poszedł, nie mam przypadkiem kagańca? 2 min to dużo 255? gdzie tyle jechałeś? Mi pokazywało w porywach 240 a jakoś wyprzedzić mnie nie chciałeś, dopiero jak puściłem gaz Właśnie wtedy jak miałeś te 240 i Cie wyprzedziłem to jak na 3.0tdi to szału nima Arturowi przy 190 mocy brakło cycu na hamowni wyszło 136 psów..........także tego............ cycu a gdzieś Ty był na hamowni? u anderlechta czy jak mu tam? To faktycznie miarodajny wynik dla 2.5TDI Q ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Prawdopodobnie najszybsze Audi S5 w Polsce - 605 KM i 650 Nm - Adrenaline Motorsport A może coś masz do zarzucenia koledze Grzegorzowi?
-
Czyszczenie geometrii VNT w 1.9 TDI, A4, Passat B5
Taa, za 150zł
-
[A4 B5] Zawieszenie gwintowane Vogtland
Ogolnie to na stacji diagnostycznej w ogole ciezko dobrze sprawdzic sprawnosc zawieszenia wielowachaczowego. Jesli amor nie leje, przy wciskaniu daje wyrazny opor i powoli, ale wraca do gory to bedzie ok
-
Prośba o analize logow-lapie tryb awaryjny
Da sie to zrobic bez najmniejszego problemu bez kanalu
-
[A4 B5] Zawieszenie gwintowane Vogtland
Sprężyny z gwintu to sprężyny z gwintu, każdy gwint ma swoje położenie neutralne, które po przekroczeniu będzie usztywniało zawieszenie. Wyobraź sobie jak to działa, jak dajesz do góry to do pewnego momentu sprężyna wypiera wagę auta i podnosi je a potem sztywnieje, bo już nie przepcha wagi, to samo w dol, tyle ze w tym przypadku skracasz skok zawieszenia i tu już tez dużo amor ma do powiedzenia. być może za wysoko masz ustawione
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Dzieki
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
To już kiedyś widziałem wysłane z one v No aktualnie jest inaczej i tak juz zostanie ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 14:35 ---------- Mody jednak jakieś były Założyłem podgrzewane lustra i podłączyłem rejestrator po kluczyku bez użycia zapalniczki
-
Zabudowa w lewym boczku
Tak to wyglada u mnie, pozostalo poprawic material wokol maskownicy i sama maskownice zastapic czyms delikatniejszym niz ta ori.
-
Prośba o analize logow-lapie tryb awaryjny
Turbo na stół i nie obejdzie się bez tego. Mam nadzieje że wiesz, że czyszczenie to nie wytarcie z sadzy.
-
Zabudowa w lewym boczku
Ja robilem cos tego typu ale jest tyle roboty ze wiecej bym sie tego nie podjal..
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Zawsze tak jest, poki temat goracy to jest ponad 200 ludzi i brak miejsc, gdy jest blizej wplacania kasy to chetni sie wykruszaja i zostaje duzo miejsc wolnych
-
Uprawnienia na wózek jezdniowy
UDT daje miedzynarodowe. Jeśli posiada sie uprawnienia UDT to nie potrzebne sa dodatkowe uprawnienia tylko szkolenie stanowiskowe dla danego zakładu.
-
Uprawnienia na wózek jezdniowy
Jeśli egzaminowalo UDT to ta wlasnie instytucja wydaje plastik, zaklad nie ma mozliwosci, jesli zas zaklad wystawia to obowiazuja tylko w nim.