Treść opublikowana przez cool506
-
B6 DIVISION
nikt sie nie orjentuje....
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wiem wiem do poprzedniej b6 kupiłem wszystko wraz z tunelem, a w obecnej docinałem tunel z Kolegą chodziło mi o to że skoro ktoś posiada zdolności manualne to doreza i klimatronik a twierdzenie że nie powinien bo ori to ori trochę się kłóci :gwizdanie: dodatkowo wg mnie klimatronik z 1din nawet ładniej wygląda bo ma ten aluminiowy paseczek który się ładnie komponuje - wiadomo wtedy już na pierwszy rzut oka widać że ktoś rezał ale co z tego Mi tez sie z chromem podoba, a pozatym rezanie to rezanie a i tak 85 % potencjalnych klijenow naszy a4 rek patrzy ze auto z "telewizorem" a nie rns-e i docinanie klimatronika
-
B6 DIVISION
Pytanko mam, czy jest jakiś sposób na zdjecie emblematu ;audi; z kierownicy tak żeby przemalować obudowę poduszki na inny kolor?
-
Kołobrzeskie A4 .........
11l gazu Jak dla żony MEGA silnik, ja cały czas pije do tego ze miałeś w h mocy w b5 i takie tez miałes zamiary do b6, ale rozsądek zawsze wygrywa, moja po sezonie idzie pod młotek jednak, a6 c6 sie szykuje tez avant , rodzina zaczyna sie powiekszac
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie ciesz sie tak, to moze oznaczac problemy, wiem coś o tym, o kosztach dyskutowac nie bede :gwizdanie:
-
Kołobrzeskie A4 .........
wim ze ogor to ogor, ja tam mowie garba bo mam garbuska cabrio z 63r ori kolor podobny do twojego ogora. A ta b6 to chyba bieda byla ?? Bez urazy oczywiscie. Grunt ze audi i wszystko da sie dorezac, jak cos to dawaj znaka, moja z checia poswieci przykladem do niektorych modow!!
-
Kołobrzeskie A4 .........
kojarze Garba, Twoj?? dobra sprawa ja ostatnio tez sprawiłem sobie tempomat i fisa full.
-
B6 DIVISION
Pamieta ktoś na szybko w ktorej kostce i ktory kabel to linia K?? i czy w a6 jest ten sam kabel co w a4?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Prosiłem Cie o adres na pW i nr tel :bicz3:
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja tez nie mam ale wiem ze miałes inne plany, dlatego pytam, sprzedałeś niebieskiego?? Nie dziwnie zmiana z takiej mocy na 100ps? kiedy jakieś mody?? Pochwal sie co tam w serii
-
Kołobrzeskie A4 .........
:polew: Nie napisałem what-co tylko why dlaczego w sensie diesel SI
-
Kołobrzeskie A4 .........
why
-
Kołobrzeskie A4 .........
diesla kupiłeś
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
kolego lepiej kupic pod 2 din a nie bawic sie w jakies docinanie przeciez to nie jest drogie a co ori to ori Koledzy mam pytanko zakupiłem RNS-E i będę chciał sam zamontowac i moje pytanko wiąże się z tym czy nie mam ktoś demontazu z 1din na 2din ilustrowanego?? gdzies jest na bank wystarczy A co do docinania, jak chłopak ma troche pojecia to zrobi sobie sam za friko i nie musi kupowac 2 din za jakies 250 zł w dobrym stanie, ja docinałem jak wielu innych i wyglada jak ori, to tylko kwestia chęci
-
Kołobrzeskie A4 .........
Pokaz foto
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
e tam h....we, jak bys wstawił zamek patentowy to byłby mod a nie jakieś tam ładne kluczyki
-
B6 DIVISION
wczoraj call i to są fejki handluja tym szitem na potege ostatnio :sick3: :sick3:
-
Kołobrzeskie A4 .........
B6
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
chcesz go sklonowac ? :polew: dobreNie, ale np jakis pomysł na biznes w szerokim zakresie, reklama itp. Swapy/ Rs-y E-sy itp
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nie myslałeś zeby Twoj potencjał wykorzystać na jakąś szerszą skale?
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
Ja mam zwykłe, owszem błędy były, ale wystarczyło zamontowac przetwornice lewa całkiem z przodu koło belko, bo to bliskosc modułu Abs i jego instalacji powoduje błedy.
-
Kołobrzeskie A4 .........
to juz lepiej, tylko nie wiem co z Kaziiem.... mysle ze trzeba by wkoncu cos zorganizowac;) Kupiłes cos Wodzu??
-
B6 DIVISION
Puma jest Pokój ale nie mogłem sie powstrzymac, znalazłem rozwiązanie dla Twoich dekorów http://allegro.pl/papier-srebrny-ozdobny-5-wzorow-constellation-jade-i1952341061.html
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja tam moze bym wyrwał sie na godzinke, ale co sami bedziemy jechac, to juz lepiej cos wypić
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
myslałem nad tym ale nie maja tak dużego arkusza hmmm.......................... foto zapożyczone z H3mm3R'owego wątku jak widać metraż kwadratowy nie jest problemem :gwizdanie: Jakby okleił tym dekory to baba w długiej trasie miała by zajecie grzebien i rozczesywanie