Treść opublikowana przez cool506
-
[B6 BAU] 2.5 TDI Quattro Tiptronic SWAP na 4.2 V8 344km
To moze jednak rozrzad ci poleciał?? :gwizdanie:
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
pękł zawinął sie za koło i zblokował silnik??
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
diesel czy benzyna??? b5 czy b6??
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Wertuje juz allegro jest o czym myslec,
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Furka kozak , podobna do mojej, a Ty masz Lopatki w kierce?? moglbys podpowiedziec jak to zrobiłęś i jaki koszt kiery?
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
A ile bys wział za przekladke Czaki?
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Tak Tunel musisz wywalić , przynajmniej ja wywalałem...[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:54_________________________________________________Zreszta jak na załaczonym u gory obrazku musisz wyrezac stary tunel pod nowy kosz 2 din a wiec tunel out
-
[ALL B6/B7] Czy kierownica B7 z łopatkami podejdzie do multi b6??
http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-airbag-poduszka-kierowcy-i1872745062.html wlasnie sie zastanawiam czy to jest ten sam model i kolor?? a jak to wszystko bede mial to do rns-e trzeba ciagnąć jakies kable??
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Czepiasz się :polew: [/qu Czepiasz się :polew:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Czepiasz się
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
- [B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
mam kompa z programem na cos ponad 180km, ale obecnie wlozony mam standart ECU bo na tamtym gazu mi nie mogli wyregulowac,ale spoko teraz zbieram graty , wywalam kata zmieniam dv od tt wtryski tez wieksze druga chlodniczka po prawej, i spowrotem wroci komp po chipie, a gazem wtedy bede sie martwił, narazie zbieram graty, mam tez juz osprzet pod kiere multi (dzieki siemian) od b7 , tylko szukam kiery teraz, no i w planie mam chyba zmienic na nastepny sezon felgi na ori rs4 19".[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:03_________________________________________________ Wodi poszukaj wątku Thom4s ona ma wlasnie tipa i usa i duze modyfikacje 1.8 T ma cos chyba ponad 270 km- USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Żyjesz?? :polew: Oglądales wiadomości??- [B6 AVJ] Rozrząd-zapytanie...
Graty kupiles dobre, nie pamietam już czy był tez amortyzatorek do napinania paska, kurde wymienialem rok temu sam i nie pamietam;) a płyn to chyba za wielkiej roznicy nie ma ale ja najlepiej kupiłbym borygo rożowe bo tak jest w orginale.- B6 DIVISION
Bo b6 juz nie lubi ledów padnie Ci turbo i bedzie połykał 1l oleju na 100 km Benzyny tez sie to tyczy czy sobie zartujesz- Jaka wódka na wesele ?
Najprawdopodobniej bedzie biały nemiroff ori wczoraj sie naje%alem nim i niec dzis nie czuje, juz dawno tak dobrze sie po wodzie nie czulem..... serio- Jaka wódka na wesele ?
Kupiłem próbki możne później dam znac jak smakują :beer1:- Jaka wódka na wesele ?
jestes pewny ze piles Ukrainski orginał?? bo są polskie wersje... jestem w szoku ... wszedzie spotkalem sie z dobra opinią, trzeba to przemyslec- Jaka wódka na wesele ?
Witam , jako , że mój koniec się zbliza ;( to musze na ta okazje uraczyć znajomych i rodzinę dobra wódką Mam w dobrej cenie w makro właśnie NEMIROFFA orginal i chciałbym poznać opinie jeśli ktoś z Was łykał z tej butli- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To nie film RS4 b6/7 by Nosb....!!!na filmie jest b5..... chyba ze twoj wpis dotyczy koncowek ktore ujrzales na fotach...- [ALL B6/B7] Czy kierownica B7 z łopatkami podejdzie do multi b6??
Witam , mam pytanie czy jesli kupie kiere ------> http://allegro.pl/kierownica-lopatki-multifunkcja-audi-a4-a6-a8-i1883765817.html I założe moduł z koncowka Q i tasme z b7 oraz kabel to będzie66 multi łopatami zmieniać i czy rns-e będzie multifunkacja ogarniać???- [B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
100% na +- [ALL] Spoty w Koszalinie?
To wkoncu warto tam sie wybrac czy nie??- Wąskie e30
Gratuluje!! super koperta!!- Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
namiar na kolobrzeg + koszalin...... - [B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5