Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grafi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grafi

  1. Tego klipu nie znajdziecie nigdzie Guns n' Roses dla filmu Armagedon http://odsiebie.com/pokaz/94434---42f4.html
  2. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    laski wymiatają http://www.maxior.pl/film/96836/Breakdance_Girl
  3. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :laghing2: http://www.autokrata.pl/ogien/3695/wypadek_podczas_holowania/
  4. Nie wiele ale są
  5. Witamy i zapraszamy na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_ustawka_na_wyjazd_do_slupska_2903_godz_17_stacja_jet_w_gdyni_cisowej-t584.0.html
  6. Również polecam wczoraj za ssałem i bangla aż miło i potrafi to czego inne nie potrafią czyli wszystko :>
  7. Hehe jak najbardziej zapraszam na spocik bryczka godna oględzin z bliska :th: Pozdrawiam Co do mocy, spokojnie bedziesz mial 150PS po programie.
  8. I w domku spocik superacki. 3M dziękuje za gościnę w Słupsku.
  9. Może jakieś powitanie nam szykują z wielką pompą
  10. Oj coś czuję nie chcą nas tam
  11. Witam i zapraszamy na spoty 3M http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie/spoty_3m_ustawka_na_wyjazd_do_slupska_2903_godz_17_stacja_jet_w_gdyni_cisowej-t584.0.html
  12. O i to jest wyjście a my będziemy na wylocie z Bolszewa.
  13. A Gdynia będzie na nas czekała koło lidla trza dogadać sie dokładnie
  14. Witamy, witamy i zapraszamy patrz post alvaro
  15. O gadżetach możesz poczytać tutaj. http://www.a4-klub.pl/smf/rabaty_promocje_i_gadzety-b25.0/
  16. Koło czołgu jest Lidl i na jego parkingu czekamy na Trójmiasto. Wejherowo zbiórka o 17:30. mateogda wiesz gdzie to ? Potop na Słupsk się zapowiada. macius jedziesz z Choczewa?
  17. macius 1977 my możemy w Wejherowie sie dokoptować do nich bo poco lecieć do Gdyni i zaraz z powrotem tą samą droga. Tylko jakieś spotkanie musimy zorganizować w Wejherowie i lecim dalej.
  18. Wszystkiego dobrego.
  19. Dzięki TomaszM oblukam na pewno wszystko przeanalizuje i sie udam tak jak radzisz na rozmowę.
  20. Z tego co wiem to gustują we włoskiej Lowato
  21. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=9sxE8wrPmmQ&feature=related :laghing2:
  22. grafi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zapraszam nad morze na tych letnich
  23. Proponuję Ci się wybrać do Bolszewa za kościołem jest firma montująca gaz Czap Mariusz na pewno sensownie odpowie na twoje pytanie. Namiary : MAROL_GAZ Marcin Czap 84-239 Bolszewo koło Wejherowa woj. Pomorskie Pozdrawiam.
  24. grafi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak najbardziej jeszcze zimówki ale u nas zima to drogowców zaskoczyła trza sie przedzierać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.