Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety juz mieszkam na ogrodach:) wie4c do rataj kawałeek , ale to mniejszy problem. bo raczej za dnai to w robocie jestem na dąbrowskiego i trzaskam albo lampy albo szyby od rana do nocy:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chetnie bym podleciał . tylko ciezko z czasem jak narazie:(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie lakier tez tragiczny. vario obadasz jakos na spocie czy da sie coś z tym zrobić jeszcze?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
czemu nie wyciołęs kapturka z zarówki kierunku? bez tego z obrysówką usa dozo lepiej wyglada.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wielkie gratulacje młodego daniel_sen4
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. w q7 siedzi tez 4.2tdi trafiłem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pozdrowienia z suwałk:) ale tu zimno:grin:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam panowie moze ja zle rozumiem. ale co to jest rezerwacja. opisze sytację.. wystawiłem swoje fotele, kanapę i boczki za 100zł , koles z klubu napisał ze wezmie ale za parę dni. poprosiłem o rezerwację wysokości 100zł na konto, wpłacił i dzis domaga sie zwrotu rezerwacji bo nie sprzedał swoich foteli i nie ma pieniędzy na kupno moich. moim zdaniem i tak robie ukłon, czkajac z rezerwacja do poniedziałku. a jak nie wezmie, a uda mi sie je mega szybko sprzeda za 1000zł to napisałem ze oddam rezerwację. ale i tak domaga sie natychmiast zwrotu pieniędzy. rece mi opadły, jak mozna cos kupowac nie mając za co.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie moze ja zle rozumiem. ale co to jest rezerwacja. opisze sytację.. wystawiłem swoje fotele, kanapę i boczki za 100zł , koles z klubu napisał ze wezmie ale za parę dni. poprosiłem o rezerwację wysokości 100zł na konto, wpłacił i dzis domaga sie zwrotu rezerwacji bo nie sprzedał swoich foteli i nie ma pieniędzy na kupno moich. moim zdaniem i tak robie ukłon, czkajac z rezerwacja do poniedziałku. a jak nie wezmie, a uda mi sie je mega szybko sprzeda za 1000zł to napisałem ze oddam rerwacje. ale i tak domaga sie natychmiast zwrotu rezrwacji. rece mi opadły, jak mozna cos kupowac nie mając za co.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to proponuje piątk wieczorki. lub sobota wieczorkiem o ile nie macie innych planów na sobotni wieczór.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jestm na weekend w BS. co prawda rozbranym autm. bo całe wnetrze czeka na wymianę.
-
[B5 1Z] A4 TDi
służe na przyszłość.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
jak mi sie uda przy zmianie. postram sie czynkąc parę fotek z opisem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co robimy spota?
-
Reflektor ma być szczelny czy nie?
tylko nie sylikon tojst najgorsze co moz być. jak już czyms uszczelniać. to proponuję kupić masę poliurtanową.
-
Jak ustawić lampy DEPO (brak mechanizmu, silniczka). Obecnie świeca do gory... HELP:)
to potrzebujesz silniczków. albo uchwytów zamaist silniczków zeby unieruchomić odbłysnik góra fól. wtedy dopiero będziesz mogł je ustawić.
-
Reflektor ma być szczelny czy nie?
panowie lampa ma być szczelnam nie mylić z hermetyczna. ma być szczelna zeby woda sie nie wlewałą np. od jazdy w deszczu. lub przy myciu auta. po co są odpowietrzniki. nawet najszczelniejsza lampa moze parować. wynika to z róznicy tempratur jaka panuje wewnątrz a na zewnatrz lampy. nawet w najcieplejszy dzien. nie ma tak ze w powietrzu nie ma wilgogności. odpowietrzniki są tak skonstruowane zeby przez nie woda sie nie dostawala do wnętrza. a powietrze mogło smiało cyrkulować. w b5 zespolonych jak dobrze pamieram są 3 odpowietrzniki. jeden od dołu przy kierunku pod okrągłym palstikiem i dwa z tyłu lampy pod szarymi prostokątnymi plastikami. wszystkie muszą być drozne. jest wiele powodów parujących lamp. czasem nawet szczelne lampy i z droznymi odpowietrznikami paruja. wtedy czesto pomaga wyjecie lampy z auta. zdjecie dekielków i porządle suszenie lampy
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
panowie . ma problem z dokładka do zderzaka od rs6, nie podoba mi sie za bardzo jest za niska. znalazłem coś takigo: tyko czy nie będzie za wysoka z koleji: DOKŁADKA ZDERZAKA MERCEDES CLC KLASE W203 od 2007 (2482175093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ewentualnie moze ktoś spotkał coś podobnego od jakiegoś auta w dobrych pieniądzach.
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
moje lampiszony poszły z drugiej ręki. niech nadal dobrze służą
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wpadły na szpilki: :grin::grin::grin: a na powaznie od poniedziałku auto rozbieram wewnątrz:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak. co prawda w turku. ale ile czgo i na kiedy potrzeba.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widze Cię tylko na forum jak masz problm:) byś poudzielał sie trochę
-
[C5 AFN] Polerowanie kloszy lamp przednich.
sa odpowiednie srodnki do zabezpieczenia przed zułknieciem, np filtr uv. ale klosz jest dalej miekki i matwo sie matowi jesli prze polrc zostałą naruszona lub usunięte utwardzona powierzchnia. jak ktoś chce miec znowu nałorzoną twardą warstwe po polcam płynne szkło. jest mega:) sam uzywam przy polerce kloszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co z jutrzejszym spotem?