Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a jak dziś wsadziłem bixy usa style filip kombinuj kombinuj bo w końcu Suwałki i podlasie by się pojawiły w dużym gronie na ogólnopolskim
-
[ALL B5] Chińskie żarniki D2S, ktoś jezdzi??
ale myślę ze cena i tak warta uwagi bo poza tym felerem są całkiem całkiem tym bardziej ze 6000K jest naprawdę biały a nie jak 4300 lekko wpadający w żółty co prawda nowe philipsy to już 4800k ale cena za około 100zł za sztukę
-
[ALL B5] Oryginalne welury wygląd.
ori dywaniki w aucie są gumowane. nie wiem jak wygadają teraz welurowe dywaniki w aso , bo od zakończenia produkcji b5 minęło sporo czasu
-
[ALL B5] Chińskie żarniki D2S, ktoś jezdzi??
kowi ja w bixie na chinolu latam od stycznia a palnik ma z rok już bo świecił wcześniej w xenonie jedno co zauważyłem w porównianiu z philipsem to ze na tych chinolach jest szerszy błąd, ( ten kolorowy pasek) pomiędzy światło cień
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze na plus
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a co tu tak cicho
-
[B5 AHU] Podgrzewane fotele
schemat: a kable pod tunelem środkowym, pod wykładziną do foteli
-
[ALL B5] Lampki przy nogach, jak się do nich dobrać?
lampki siedzą na wcisk. podważasz jedna stronę i wychodzi.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no zalezy która ale jedna owszem a dokładniej to między Grudziądzem a Olsztynem
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ja juz w domu. bo nie wyrobiłem sie z usa. na dniach będę już zakładał
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ale skoro zostawi je u ciebie w aucie to ja ich nie mam oj niech tego apsynta szykuje to może sie znajda. wiesz o tym ze H4mm3R zboczył z trasy http://postimage.org/image/uat3h24k/ ale cali i zdrowi autko tez nie mocno ucierpiało wiec wygrałeś ze przyjechałeś na zimówkach
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a ile dostane za znaleźne chyba ze po pijaku zaje... czyjeś buty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip mu tez juz w wrócilismy podobno ktos wypadł z drogi w niedziele na drodze do Zakopca Sylwek ciesze sie ze zadowolony z bixów. [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:37_________________________________________________a filip nic nie zostawiliście w BK?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesteśmy cali i zdrowi podobno ktoś w drodze z bukowiny do zakopca wypadł z drogi bars-s kiedy fotki podziękowania za zlot.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
spokojnie
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
usa nie zwykłe czarne tak nawet te co ustąpią miejsca usa
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
teraz bez cenne
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nikt nie chciał bixów usa prawy już gotowy : lewy jeszcze schnie i lądują w aucie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
poznan rusza około 5;30 - 6:00 ze swarzędza ja musze w aucie jeszcze ogarnac srodek bo mam rozebrany
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to bawicie sie dobrze chłopaki lukasz rozbieraj lampki http://allegro.pl/audi-a6-a4-kierownica-poduszka-s-line-i1523992486.html stan kiery idealny poprostu widziałem na własne oczy. [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:13_________________________________________________filip spakowany juz na bukowine
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
przy hidach w soczewkach h7 właśnie robią się takie kwiatki jak u ciebie. ale skoro masz zarówki to sprawdz jeszcze czy dobrze siedzą zarówki w gniazdach.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mozna.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
masz wsadzonego hida h7 w zwykłe soczewki?
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
ciesze się ,że mogłem pomóc, czekam na dalszy rozwój projektu i w razie czego służę pomocą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiejski Sprzęt Kaskaderski było: jeszcze junak sokół, itp trochę radzieckich motocykli i niemiecki zundap sahar marzenie no ja CI powiem że teraźniejsze motocykle nie wytrzymają połowy z tego co wytrzymywały WSK, MZ, PZL itd...