Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ci dobrze...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Piękna jest. Ja bym tylko wziął chromy ale rozumiem że nie chciałeś i Twój wybór. W sumie to już nie masz co kombinować
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:kox: Przyjedz do Krakowa!
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Teraz to zeżre w końcu
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No w audi tak nie ma
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no to w ten sposob sobie moge ustawic w E9x ze bedzie mi pokazywalo 6 po miescie a palic bedzie w rzeczywistosci 9-10. Jak mozesz tak ustawic?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tak biorę z fisa. O 8 litrach w miescie ja nie mowię.11,12,13 zalezy od korkow.Czasem i wiecej. Ale miasto a trasa w tym silniku to zupelnie co innego. Kiedys to sprawdze zalewajac pod korek.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No nie mało Ci spalił... Kuva nie jestem w stanie takiego wyniku w Polsce zrobić. 8,5 to max..a tez na 20..a wierze ze i ty nie szalales bardzo...moze na niemieckich drogach jadac bardzo dlugo 200 tez bym tak miał.. Zauwazylem natomiast jedno ze po procesie wypalania DPF pali wyraznie mniej..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Tak sie nie uwolnisz w zyciu.Ograniczenia raczej nic nie dają... :no:
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
Tos pomógł na dodatek błednie bo fabrycznie na papierze faktycznie S4 ma 344KM i jest 76 KM roznicy Twoja pomoc za to rzeczywiscie jest bardziej przydatna Wiesz moze cos wiecej w temacie roznic, bo z matematyki juz jestes miszcz Zgadzam się z majcy zawsze byłem jeden z lepszych Obie jednostki sa wolnossące.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja nic takiego nie miałem ale ludzie maja rozne objawy braku nikotyny..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To są 19.Dokładnie.Przy 20 masz ET 26 i wygląda to wogóle inaczej.
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
Tos pomógł na dodatek błednie bo fabrycznie na papierze faktycznie S4 ma 344KM i jest 76 KM roznicy
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
ale widziałes na S5 20 czy 19? Pewny jestes ze 20?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Teraz dokładnie oglądnałem. Rozumiem.Po prostu idealna korekcja jest bardzo ciężka. U mnie to samo.Na zero wyciac wszystki ryski jest bardzo ciezko. BTW lepiej teraz kupic Dasa 6 PRO ma wieksza moc,wiekszy zakres obrotow na gorze (6800)dluzszy kabel i jest bardziej stabilna na pierwszych biegach.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Jezus Maria oszaleli z tym cisnieniem toz to beton A zakupy masakra... A co to ten Prickbort bo nie chce mi sie szukac
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
A nie RS5?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A jak efekty?zadowolony?Bo tez chyba pierwszy raz.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Czytałem to wszystko ..dzięki Mystic polerowałeś już?
-
Mandat za brak Prawa Jazdy-co zrobić?
poprzez Twoje wypowiedzi ,rozumiem,że nigdy nie zaparkowałeś w miejscu do tego nieprzeznaczonym,nie zajechałeś nikomu drogi,trzymasz się ograniczeń prędkości,jeśli w sklepie źle Ci wydali resztę ,na Twoją korzyść-to wracasz i oddajesz? Tak to przeczytałem i głupia sprawa...dokładnie tak robię.. A bez prawka nie wolno jezdzić i raczej bym tu nie szedł w zaparte bo skonczy sie to gorzej niz 500 zł nawet jak nie teraz to gliniarz pewnie sobie zapamieta ze zostal wyrolowany +mala miejscowosc to nie wrozy dobrze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do spania
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Maska od Audi A3 Lakier jak to w Audi..pewnie twardy Biały pad Monster Shine dokładnie taki: http://www.mrcleaner.pl/monster-shine-pad-polerski-twardy-bialy-150mm-cutting-pad-p1107.html Ile czasu mam tak mielic w powiedzmy na połowie maski ? :decayed:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Biedak.. Ale start miał miazdzaco lepszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Transit wzialbym go od Ciebie... Ale 64Ah to za duzo...bedzie niedoladowany..i nie wpłynie to korzystnie na niego.. Fabrycznie mialem 44Ah..55 to max..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dzięki Mam 1AT :> Ciekawe czy zadziała..