Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Znaczek z tyłu to już wyobraźnia poprzedniego właściciela. :gwizdanie:
  2. Oj ileż się tam partyjek w bilard rozegrało i w turniejach pograło...dawno temu.. A szanowny Grzesiu nowy nabywca przebywa tam?
  3. Makki ma przecież tylko chlapacze na zimę... O otwieraniu drzwi w zimie to mi lepiej nie mówcie... Bo bez ramek w drzwiach to dopiero jest wesoło.. Na przyszłą zimę dobrze się przygotuję pozabezpieczam wszystko czym sie da zeby szyba nie przymarzała i zjezdzała ten kawałek zawsze przy otwieraniu i zamykaniu..
  4. Co mu sie stało bo nie oglądałem i nie chce.Cenie sobie zdrowie psychiczne :gwizdanie:
  5. co to ma być kurfa? Nawet nie puszczam...jezu litości..
  6. Wymiana dywaników... Fajne zdjęcia
  7. System o ile się nie mylę nazywa się Audi Sound System.. A skoro radio nazywa się High..coż za skromność ze strony Audi...bo to nie gra wogóle. I to nie tylko moim zdaniem. Ale dobrze że komuś się podoba... Żeby nie było że wybrzydzam furka super
  8. Zacna Szkoda że klimatronik nie w najwyższej opcji..(trójstrefowy i wtedy z wyświetlaczami dwoma)
  9. Odszedłem od tych patafianów jak to jeszcze Idea była.Raz mnie wk**wili i wystarczyło. Teraz o wielu lat mam Erę i jest lepiej choc ostatnio na przedłużeniu umowy też próbowali mnie podku**ić. Na szczęście poszli po rozum do głowy. I zrozumieli że nie wolno robić stałych klientów w bambuko.
  10. :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  11. Też mi to smierdzi...cholera wie ile naprawdę zapłacił..
  12. Wszystkie A5 3.0TDI maja DPF więc jak rzezba? To Milltec dla kogo to robił? Czytałem cos innego..przeciez w ofercie Millteca wyraznie pisze ze pasuje do A5 3.0TDI DPF..
  13. Koktajl mołotowa bym mu sprezentował :wallbash: Inna sprawa że kto jezdzi do takiego druciarza i daje 7tys zł.... Szkoda kolesia...
  14. Nie no sam się napaliłem na tego Millteca jeszcze bardziej.Bo już trochę byłem. Na wiosnę zaatakuję temat. Co do spalania myślę że box na dachu mocno je zawyżył i to on był główną przyczyną ponad 10 litrów.
  15. Marek odstaw towar na jakiś czas albo przestań puszczać bąki podczas słuchania muzy to się może obudzisz w rzeczywistości która nas otacza :polew: :decayed: :laghing2:
  16. Mam już k**ewsko dość tej zimy.. :wallbash: A tak wogóle to
  17. pawel1380 odpowiedział(a) na czarny temat w Inne marki
    :good: fajny sprzęt bawiłem się Raptorkiem.
  18. Zgadza się.Aukcja niezgodna z regulaminem. :decayed: Kolejny argument żeby mu pokazać [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:00_________________________________________________ Kąt to np prosty
  19. Na razie zwycięstwo po stronie dobra.
  20. Napisz mu że Ty jego pełnomocnika to :sexinbed: Za Golfa pewnie pozytyw bo może mu sprzedający coś odpalił.. Niech sie buja i tyle.
  21. Mam identyczne podejście jak Ty ale wszyscy namawiaja na rotację... Muszę zobaczyć na żywo jak to się robi..zieluch ma pokazać..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.