Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no auto malika jest piekne ale jak będzie eSa to juz wogule boje sie pomyslec co z nia bedzie tylko co do takiego auta dokupic nie ma juz chyba co
  2. suzuki Swift oba na S
  3. i co udało sie ??
  4. dobrze jest nic nie ruszaj a duzej różnicy ni ema moim zdaniem ale jest tak delikatnie jak powinno być
  5. no ty chyba żartujesz !!!!!!! kurde ja to mam pecha
  6. niewiem jak z bagnetem ale zawsze jak odkręcisz korek olejowy na silniku ( przy gorącym silniku ) wydobywa się dymek - więc spoko :th:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 08:58 _________________________________________________ a to dobre http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,5327674,Szef_Castrola__wymiana_oleju_szkodzi_silnikowi.html no to co my robimy ja juz nie zmieniam
  7. ta i co bede mógł zobaczyć jak na księzycu twardowski siedzi i pali fajke
  8. kup GP są tanie ale dobre
  9. no to teraz wszystko trzeba zakodować i bedzie działać potem aktywować tempomat i bedziesz śmigał
  10. no włąsnie ja poporsze pokój 2 osobowy ;P
  11. 55 - 56 Boberek i Docia
  12. no tak Adaś ty jestes mistrzunio co to stukania i skrzypienia wiec jak cos wam skrzypi to walcie do Adaho jemu skrzypiało wszystko prawie teraz zostały nieliczne rzeczy których ni emoze zlokalizowac ciesz sie ze nie jezdzisz moim cabrioletem zobacyzłbys co to znaczy pukać stukać skrzypiec itp
  13. ja juz mam objawy ;P musz esie za to wziąśc
  14. no to sobie wymienice ja jak zdjąłem stop to jest mały peszek bo tam sa diody a nie żarówki wiec trzeba kupic cały panel w ASO diody są kwadratowe i wlutowane w płytke wiec naprawa nie bedzi eprosta [br]Dopisany: 13 Maj 2008, 08:55 _________________________________________________panel stopu w ASO kosztuje około 130 zł
  15. Ładnie Cię zczesał Pany widziały nowego Breitling'a ? http://moto.allegro.pl/item364132454_audi_chrono_a4_a6_a8_q7.html ja widząłem bo mam
  16. no tak fakt bo widziałem ze w niektórych nie ma
  17. schowki pod siedzeniami i kieszonki z tyłu za siedzeniami i cos jeszcz tak mi sie wydaje
  18. a masz pakiet schowek ?? jak masz to licze Poźiek ma dużo rzeczy które nie sa z jego seryjnego wypasu
  19. twojego to ja nie licze ;P
  20. no przydało by sie numery mieć ja jak byłem w ASO to jarzmo kosztuje 298 zł szt
  21. macie podświetlany schowek dlatego ze macie może pakiet schowek pod siedzeniami macie schowki ??
  22. co do kierownicy wtsraczy kupic poduszke multi od audi A3 A4 A6 z lat jakos 1999 a 2004 jakos tak do tego w kierownicy bedzie ci potrzebny moduł który nie ma numeru jest integralna częscia kierownicy multifunkcyjnej (to najgorszy problem zeby to znaleść) potem tak Taśma od AIRBAGA musi miec 12 pinów a nie 6 cięzko znaleśc ale sie trafia cena od 50 do 300 zł i musi byc od audo B6 potem jesli nie masz tempomatu trzeba wymienic moduł za kierownica wiec odrazu warto dołozyć jeszcze tempomat manatka w ASO 130 zl + 90 zł obudowa pod kierownice potem kabelki do AIRBAG są 2 szt cena za dwa cos około 160 zł w ASO potem kodowanie VAGiem i juz praca zajmuje z tym wszystkim załozeniem i kodowanie jakies 2 - 3 godziny z przerwami na peta i browarek jak bedziesz zdecydowany to sie odezwij poszukamy numerów wszytskich gratów
  23. no mi tez sie złamał jade dziś do ASO i kupie ze 3 szt na zapas prubowałem kleic ale to nic nie dalo
  24. gadaj z lexparem on chciął manetke od FISA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.