Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
no auto malika jest piekne ale jak będzie eSa to juz wogule boje sie pomyslec co z nia bedzie tylko co do takiego auta dokupic nie ma juz chyba co
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
suzuki Swift oba na S
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
i co udało sie ??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
dobrze jest nic nie ruszaj a duzej różnicy ni ema moim zdaniem ale jest tak delikatnie jak powinno być
-
[ALL B6] Jak wymienić żarówkę 3 światła stopu w Avant ?
no ty chyba żartujesz !!!!!!! kurde ja to mam pecha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niewiem jak z bagnetem ale zawsze jak odkręcisz korek olejowy na silniku ( przy gorącym silniku ) wydobywa się dymek - więc spoko :th:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 08:58 _________________________________________________ a to dobre http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,5327674,Szef_Castrola__wymiana_oleju_szkodzi_silnikowi.html no to co my robimy ja juz nie zmieniam
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
- Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
ta i co bede mógł zobaczyć jak na księzycu twardowski siedzi i pali fajke- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kup GP są tanie ale dobre- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no to teraz wszystko trzeba zakodować i bedzie działać potem aktywować tempomat i bedziesz śmigał- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no włąsnie ja poporsze pokój 2 osobowy ;P- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
55 - 56 Boberek i Docia- Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
no tak Adaś ty jestes mistrzunio co to stukania i skrzypienia wiec jak cos wam skrzypi to walcie do Adaho jemu skrzypiało wszystko prawie teraz zostały nieliczne rzeczy których ni emoze zlokalizowac ciesz sie ze nie jezdzisz moim cabrioletem zobacyzłbys co to znaczy pukać stukać skrzypiec itp- [B6 AVB] Mechanizm Wycieraczek
ja juz mam objawy ;P musz esie za to wziąśc- [ALL B6] Jak wymienić żarówkę 3 światła stopu w Avant ?
no to sobie wymienice ja jak zdjąłem stop to jest mały peszek bo tam sa diody a nie żarówki wiec trzeba kupic cały panel w ASO diody są kwadratowe i wlutowane w płytke wiec naprawa nie bedzi eprosta [br]Dopisany: 13 Maj 2008, 08:55 _________________________________________________panel stopu w ASO kosztuje około 130 zł- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładnie Cię zczesał Pany widziały nowego Breitling'a ? http://moto.allegro.pl/item364132454_audi_chrono_a4_a6_a8_q7.html ja widząłem bo mam- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
no tak fakt bo widziałem ze w niektórych nie ma- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
schowki pod siedzeniami i kieszonki z tyłu za siedzeniami i cos jeszcz tak mi sie wydaje- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
a masz pakiet schowek ?? jak masz to licze Poźiek ma dużo rzeczy które nie sa z jego seryjnego wypasu- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
twojego to ja nie licze ;P- Wymiana hamulców przednich na 312mm
no przydało by sie numery mieć ja jak byłem w ASO to jarzmo kosztuje 298 zł szt- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
macie podświetlany schowek dlatego ze macie może pakiet schowek pod siedzeniami macie schowki ??- [ALL B6] Zmiana kierownicy na wielofunkcyjną
co do kierownicy wtsraczy kupic poduszke multi od audi A3 A4 A6 z lat jakos 1999 a 2004 jakos tak do tego w kierownicy bedzie ci potrzebny moduł który nie ma numeru jest integralna częscia kierownicy multifunkcyjnej (to najgorszy problem zeby to znaleść) potem tak Taśma od AIRBAGA musi miec 12 pinów a nie 6 cięzko znaleśc ale sie trafia cena od 50 do 300 zł i musi byc od audo B6 potem jesli nie masz tempomatu trzeba wymienic moduł za kierownica wiec odrazu warto dołozyć jeszcze tempomat manatka w ASO 130 zl + 90 zł obudowa pod kierownice potem kabelki do AIRBAG są 2 szt cena za dwa cos około 160 zł w ASO potem kodowanie VAGiem i juz praca zajmuje z tym wszystkim załozeniem i kodowanie jakies 2 - 3 godziny z przerwami na peta i browarek jak bedziesz zdecydowany to sie odezwij poszukamy numerów wszytskich gratów- [B6 AVJ] Schowek na trójkąt ostrzegawczy
no mi tez sie złamał jade dziś do ASO i kupie ze 3 szt na zapas prubowałem kleic ale to nic nie dalo- [B6 AVF] Pytanko o FIS
gadaj z lexparem on chciął manetke od FISA - Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?