Treść opublikowana przez mas0n
-
Spoty wrocławskie
Joł. Nie wiem czy pamiętacie mnie i moją Audiczke paląca na 3 gary. Przejechałem sie w trasie, zaczeła palić na wszystkie i olej przestał sie lać póki co naprawy odroczone, ale i tak tą uszczelkę pod pokrywą będę wymieniać. Pozdrawiam i chyba do zobaczenia w przyszłym tygodniu
-
Spoty wrocławskie
Zadam Ci jedno no może dwa pytania.... 1. Ile razy byłeś na spocie ??? 2. Ile jeszcze będziesz..... Gniady bier kabel.....ja resztę wezmę a kolega flaszkę i zapraszamy. Będę pierwszy i raczej nie ostatni raz ;P To Flaszka razem ze mną przyjedzie
-
Spoty wrocławskie
Będzie dziś ktoś z kabelkiem?
-
[B5 AEB] Prawdopodobnie padła cewka zapłonowa
Czy tak wygląda palenie na 2 gary? To moja pierwsza fura w życiu i nie bardzo jeszcze wiem jak co sie objawia. Wczoraj było wszystko ok. Dziś w trasie trochę przycisnąłem i zaczął szarpać, samochód gaśnie i mniej żwawy, z rury wali benzyną Z tego co wyczytałem mam do wymiany cewki lub aparat zapłonowy? Tylko czytałem że zużycie cewek początkowo objawia się na niskich obrotach... Na wysokich obrotach nic nie poprawia się. Kabla niestety nie posiadam jeszcze. Kluczy do świec i do cewek też nie posiadam :/ Ale póki co wystarczy info czy to jest wypadanie zapłonu?
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Rozumiem że zakładać ją z podniesionym przodem?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
No nie wiem... Wczoraj przypadkowo natrafiłem na lampy DEPO soczewki w jednej B5. Nie mam pojęcia ile lat miały i jak były traktowane ale klosz był strasznie matowy (a nie wierze że miały więcej jak 5 lat). Moje standardowe oryginały duużo lepiej sie trzymają. W IC Depo vs Valeo cenowo chyba 1:2... Czytałem opinie że TYC są lepsze od DEPO, inni pisali że to jest to samo. Firma warta uwagi?
-
[B5 ADR] Ilość obrotów
U mnie 1000 zaraz po odpaleniu, 3 - 5 minuty później już 800. Mały silnik, mniejsze obroty?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tak, musisz zmienić mechanika. Jak byś przeczytał 2 strony w tył to byśprzeczytał: A czytałeś: ??? Polecam poczytać ten wątek dowiesz sie z niego że nic ci nie grozi przy wymianie na pełny syntetyk. Sam zmieniłem z pół syntetyka który nie był wymieniany prawie 2 lata na pełny i absolutnie nic sie nie stało. Samochód lżej jeździ, silnik ucichł, i w ogóle, ale to w ogóle nie bierze oleju po mimo przebiegu >220k. Motul 5W40 x-cess. Chyba ten sam olej pójdzie do Twojego Btw. Naprawde wierzysz że masz 16-letni samochód z przebiegiem 130kkm?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
1. jedna paczka 2l paliwa To moja najważniejsza motywacja. 2. widziałem amputacje kończyn spowodowaną zakrzepicą krwi spowodowaną paleniem 3. jestem HDK
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen koło Kępna w dolnym śląsku: 4.85
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
Oddana. Jeszcze dziś wyślę potwierdzenie. Zdrowia Twojej mamie i forumowiczom życzę. BTW. Nie wiem czy wiecie, ale za oddanie krwi przysługuje odpis podatku. 130zł za każdy litr krwi
-
[ALL B6] Chrobotanie przy maksymalnym skręcie.
Przeczucie mi mówi że coś nie teges z pompką wspomagania. A jak stoisz kiera lekko chodzi czy stawia opór? A badali ci na przeglądzie układ wspomagania? Czy tylko same zawieszenie?
-
[ALL B5] Słabo świecą przednie reflektory
Wymień żarówki i oczyść klosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186983.0;highlight=a
-
[ALL B5] Zamienniki żarówek w LED
Nie ma co. Nie kupie, nie spróbuje, nie dowiem sie Zakupie i sprawdze organoleptycznie. porobię fotki porównawcze i podziele sie wrażeniami jak to wygląda (lub nie wygląda)
-
[ALL B5] Zamienniki żarówek w LED
Ta, dla wyglądu. Ale i dla mocy. W poprzedniej firmie zajmowałem sie takimi tam artykułami reklamowymi, montowaliśmy LED, i 15W były naprawdę potężne. Pojedyncza dioda dawała sporo mocniejsze światło niż żarówki. Ponoć Ta firma http://www.hella.com/hella-pl-pl/index.html sprzedaje z homologacjami. Coś wiecie o nich? Czyli lepiej zamontować XENON żeby uzyskać lepszą moc? Gdzieś tu czytałem że panowie mundurowi i do tych też sie czepiają bo znów oślepiają...? No i powstają zakłócenia na CB... Jeśli zwykła H7 zużywa 55W a te zamienniki 5W to może i rzeczywiście być z nimi coś nie tak
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ctrl +f i jazda! Czas szukania, ok 45 s. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7434.675
-
[B5 AHL] Rozbieżność
albo oba na raz? Czyli jakieś 700zł?[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:28_________________________________________________Jak by kogoś ciekawiło. Wykrzywił się tylko dolny wahacz banan. drążki mają prosty kształt więc je ciężko wykrzywić siłą osiową niestety mechanicy uszkodzili drążek kierowniczy ponieważ śruby były zapieczone (w trakcie kręcenia ukręcili gumę) i jeszcze to musiałem wymienić. całość, części i robocizna zamknęła sie w 500zł :/
-
[B5 ANB] Gaśnie podczas jazdy
odłączaj bezpieczniki i sprawdzaj kiedy radykalnie zmniejszy ci sie zużycie energii ale to już do działu elektryka Gdzieś w tym dziale znajdziesz sposób na znalezienie pożeracza energii. Znajdziesz tam info jakie powinno być zużycie energii przy wyłączonych światłach i odłączonych dodatkowych urządzeniach. (to chyba było 0,1W?)
-
[B5 AHL] Rozbieżność
Witam. W zeszłym tygodniu miałem zawieszenie marzenie. Absolutnie żadnej rozbieżności. Zostawiłem maleńswo na parkingu. 2 dni później widze zarysowany bok i ślady czyjejś opony na feldze. Jakiś jeb**y cymbał najechał mi na samochód na przednie lewe koło. Teraz mam straszną rozbieżność (kiera ustawiona o 10stopni w prawo żeby jechać prosto) i pochylenie koła :/ Dopiero w środe jade do mechanika sprawdzić jakie zniszczenia. Pytanie, czego moge sie spodziewać? połowe zawieszenia do wymiany? Bo nie wierzę żeby tylko śruby sie porozkręcały...
-
[ALL B5] Zamienniki żarówek w LED
Widziałem bardzo wiele aukcji na allegro, jednak w żadnej nic nie pisze o homologacji. Nie byłaby wesoła utrata dowodu rejestracyjnego. Panowie policjanci czepiają sie takich wynalazków?
-
[ALL B5] Zamienniki żarówek w LED
Witam. Czy są jakieś zamienniki żarówek np świateł mijania, hamowania itp w technologii LED z homologacją?
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Zależy w jakim silniku. W AHL mam termostat pod alternatorem który trzeba było odkręcić, we 2 mechaniorów męczyli sie godzinę (przy mnie i nie opieprzali sie). Za robociznę zapłaciłem 90zł. Przy zwyczajowym ułożeniu termostatu robocizna to ok 50zł. A cena wehlera u mechaników to 70zł.... I tak sie opłaca, w ok 1,5 tys km sie zwróci
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A czytałeś: ??? Polecam poczytać ten wątek dowiesz sie z niego że nic ci nie grozi przy wymianie na pełny syntetyk. Sam zmieniłem z pół syntetyka który nie był wymieniany prawie 2 lata na pełny i absolutnie nic sie nie stało. Samochód lżej jeździ, silnik ucichł, i w ogóle, ale to w ogóle nie bierze oleju po mimo przebiegu >220k. Motul 5W40 x-cess. Chyba ten sam olej pójdzie do Twojego
-
[ALL B5] Alarmy np SEO
Kolega ma drugi kluczyk do odcięcia zapłonu i jeszcze jakiś pręt wielkości długopisu bez którego też sie nie da odpalić. wszystko umieszczone w różnych miejscach. Podejrzewam że to jest skuteczne na kradzież samochodu... ale w przypadku kradzieży tylko radia to mu to nic nie da. Dlatego myślę o AA AA podłącza sie tak samo jak w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podlaczenie_sterownika_centralnego_zamka_opis_i_zdjecia-t68804.0.html centralny?
-
[ALL B5] Alarmy np SEO
Czy to dobre alarmy? Trudne w założeniu samodzielnie? Czy może lepiej zainwestować w jakiś lepszy alarm? Znacie jakieś ciekawe systemy "antywłamaniowe"?