Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie tak :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He he podobno już się nikt miał nie witać [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 09:07_________________________________________________Panowie a gdzie jest Miron bo coś się dawno nie odezwał zamknął się w sobie czy jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I to się nazywa poświęcenie Czester no to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do mnie na kolektor-baran wejdą co najmniej 4 kiełbaski :> No i wyżerkę z takiego silnika to ja rozumiem :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To może każdy przyjedzie na pełnej piź...e i od razu wkładamy kiełbaski pod maskę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak nas nie wyd...pią to będzie udany grill
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cooooooo? :shocked: to tak te silniki potrafią? Krolu nie martw się u Pelexa przypadłość tą spowodowało te 10 koni ponad setką to ty się nie musisz obawiać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak ty się możesz śmiać z kolegi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajnie się prezentuje teraz (nie że wcześniej było nie fajnie czy coś )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba robić tak żeby zarobić i się za bardzo nie narobić Przyjedź obadamy jaki będzie efekt a jak nam się nie spodoba to nie dostaniesz ani piwa ani kiełbaski
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
Są takie gumowe podkładki na te schowki (te dwa co są po prawej od ręcznego i to wgłębienie po lewej od ręcznego) poszukaj sobie tego i problem znika
-
[ALL B5] Czy panel klimatronika 8D0 820 043 H można zmienić na 8L0 820 043 M ?
Najpierw skorzystaj z opcji bo gdzieś już coś takiego było opisane sam zaczynałem podobny temat Poszukaj a na pewno znajdziesz
-
[B5 AJM] Opadniety zderzak po obtarciu o krawężnik
Nie płać mechanikowi bo to nic trudnego (sam ostatnio wpasowywałem mój bo trochę wystawał i okazało się że prawy dolny zaczep był ułamany ale kawałek blaszki i śmiga lepiej niż na ori) cała zabawa zajęła mi i kumplowi jakieś 2 godzinki (z dorobieniem zaczepu z blachy) szkoda wydawać kasę na tak prostą robotę
-
Zaczep do holowania z przodu w Audi A4 B5
Dobrze pamiętasz czyli lewa kratka (od przodu) Rikokodo299 szukaj pod nią (ja mam akurat zamontowany na stałe ale w późniejszych rocznikach jest chyba wkręcane jak napisał kolega)
-
[ALL] Co daja przewody hamulcowe w stalowym oplocie ?
Popieram poprzedników to jest rzecz na której nie powinno się oszczędzać a różnica jest dobrze wyczuwalna
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Może być synchronizator skrzyni biegów. Jak zaczyna padać to są problemy głównie z biegiem wstecznym i jedynką
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To pomyślimy ja się muszę połasić teraz ładnie do sąsiada A co tu tak nagle ucichło myślałby kto że tak wszyscy pracują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Można coś pomyśleć na maj albo czerwiec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co myślicie że z zaskoczenia zrobić sobie grilla będzie lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W pobliżu areny nie ma nigdzie fajnej trawki chyba że chcesz się narażać że jakiś ciul zadzwoni po policję a wtedy raczej większość będzie musiała sobie przedłużyć pobyt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do lotniska masz może z 10 minut jazdy [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:53_________________________________________________Ja z Czesterem w sobotę gadałem i wpadliśmy na taki plan żeby takiego większego grilla zrobić na lotnisku (ale to już na obszarze zamkniętym lotniska) i to grilla na cały dzień tak żeby może B-B i inni którzy mają w miarę blisko wpadli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No spoty są na arenie to ja bym proponował może nie na samym parkingu bo to by dość głupio wyglądało ale za decathlonem może No chyba że lotnisko tylko na płytę do piątku raczej nie załatwię wjazdu ale może bliżej giełdy spożywczej tam jest spory kawałem trawy (miejmy tylko nadzieję że nie będzie za dużo osób na lotnisku bo ciężko będzie z miejscem)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He no i ominęła mnie przyjemność bycia przy otwieraniu 200 stronki Proszę jaka frekwencja na przed 11 [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:46_________________________________________________Ps. Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe kto otworzy 200 chociaż i tak wiadomo kto stawia