Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ten wiszacy kogut jest zaje...sty ladne fele
  2. mm ...ten grill
  3. na takie "cos" gumowego...brat mowil, ze sie dodaje zmiekczacz do lakieru czy cus .On powiedzial, ze bedzie z takim czyms kladl na deske rozdzielcza, bo bedzie ja malowal w golfie III, aby mu ta farba nie odprysla czy cus w trakcia uzytkowania i mowil tez ze takie cos musi cos okolo tygodnia schnac
  4. Następny jest 11 czerwca :hi: Qfa... ida na weseli
  5. no...to tez jest metoda "na gloda" te weze, lecz ja to psiknalem...poprawie sie nie smarem silikonowym tylko teflonowym i tez nic nie piszczy a tak swoja droga...jesli Ci co nie dostali w komplecie odboji do gwinta, to sie zastanawiam czy oni wogole dostali springi albo klucze czy cus
  6. buhahahh.... :polew: :polew: no nie moge a najbardziej mnie "zabolalo" te 407 na przodzie
  7. Qrcze powiem tak...jakby ten "chrom na metry" byl trwalszy, to nie powiem, na pewno duzo uzytkownikow by w jakis sposob upiekszalo swoje bryczki :gwizdanie: . Tylko szkoda, ze potem sa takie walki z tym "chromem" Bo murdzi...naprawde nie wyglada to zle czy nie idzie na to patrzec , tylko sam fakt, co potem sie z tym bedzie dziac, to na sama mysl...
  8. co wy opowiadacie ... co wam piszczy :?: ...u mnie nic nie piszczy, nawet w deszcz czy gdzies tam wyczytalem, ze przy duzej wilgotnosci powietrza(no chyba, ze nikt go nie zakonserwuje, tzn. nie popsika np. smarem silikonowym w okolicach gdzie odboje beda nachodzic na amor i gwintu regulacji nie psikniecie, to potem go nie odkrecicie, a tym bardziej po zimie jak nie ma odbojow :?: :!: ...to chyba jakis z przemytu kupywaliscie te wasze gwinty. Ja tam mam kompletne tzn. odboje 4szt, klucze 2szt, nakretki na amory 4szt i jakies 4 raczej jakies tworzylo twarde w ksztalcie duzych podkladek i wywnioskowalem, ze maja byc nalozone na nakretki regulacycje i moze tez dla tego mi nic nie piszczy :gwizdanie: i jest srednio twardy aQrat do codziennego bujania sie
  9. :embarrassed: az mi wstyd
  10. :hi: wy pacholki zaliczacie, a ja dzis w nocy po szychcie...rodzinke jezy zabilem, tylko czulem jak mi sie pod autem pokulalo mama, tata i troje jezatek ;(
  11. ale zes walnal :gwizdanie: to murdzi' emu to conajmniej dwa razy lepiej wyglada
  12. dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(
  13. a pamietam to...jak kiedys z mama podjezdzalem na tank i ona mowila...za 15 zl prosze...i bylo ponad pol baku z tego co pamietam 1.30 Pb kosztowala
  14. :hi: koledzy...kiedy nastepny SPOT :?: Bo nie bylem juz ho...hoo.hoo :embarrassed:
  15. kolorek za***isty, gleba felga tez ... ale sciagnij te pseudo chrom i zaloz cos ori :gwizdanie:
  16. Murdzi...wyszlo Ci to , ale niestety na krotka mete . Bo przy odcinanyh koncowkach jeszcze w takim miejscu, bedzie sie zbierala i "stala" woda, ktora bedzie podchodzila pod ta ochronna folie tego chromu i bedzie Ci to bielec. Wiem, bo mialem takie cus a potem najgorzej sie ten klej usuwa
  17. dokladnie, bo to sa partacze a nie lakierniki nawet w miejscach, gdzie mam parysowana dokladke od mojej gleby, nic sie dzieje zlego
  18. ja juz mam rok...po zimie lakier nie odpada ani sie nie luszczy a Ci co mowia ze sie luszczy...to chyba im skora na chooju
  19. A-rek... true true...to jest prawda i tylko prawda. Przeciez podklad "chroni" lakier od tego co jest pod nim
  20. o z mila checia jak bedziesz juz tak blisko to pisz na PW ,bo nawet jestem wstanie wziasc wolne
  21. ja dzieQje i zmykam do tego tematu
  22. ja spolorowalem cale auto procz tych pomalowanych dokladek i nie ma zadnej juz roznicy
  23. ja mam TA-Technixa (kompletny z odbojami itd) pol roQ i gumki 215/40 i nie narzekam na nie. Srednio-twardo...plomby sa na swoim miejscu i nawet mojej zonie, co nie trawi utwardzanych aut sie swietnie jezdzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.