Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    widzę nowy kolega to się chwali trzeba coś zorganizować i się poznać
  2. moze dekielki zle zalozone..
  3. mi lekko drga srodek jak ruszam z 1 a tak to jest spoko
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tylko 2 i troche 1 a reszta smiga
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    co ułożyc odpowietrzam tak pompowalem na swiatlach ze bym noga dziure w dachu zrobil tak mi odbilo haha jak ruszalem xD a ogolnie to 2 bieg tak jakby ciezko wchodzil ale moze to kwestia wyczucia bo wkoncu to calkowicie inna skrzynia ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- a olej w starej skrzyni wygladałjak kawa z srebrnym mlekiem a na dnie pływaly synchronizatory hahahah:grin::grin::grin:
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    właśnie dojechałem do domu. 2 bieg dziwnie chodzi ale moze sie wyrobi.. ogolnie sprzegło musi sie dobrze odpowietrzyc ale jestem narazie zadowolony koszt calkowity z robocizna olejem i skrzynia to 1100zl:decayed:
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    hahahaha :grin::grin: tego co wyleciało z mojej skrzyni biegów nigdy nie widział mechanik haha był pod wrażeniem znaczy skrzynie padła i nawet nie moge jej sprzedac xD niezłe jaja
  8. jawo ale d..y dajesz no kurde nie mozesz tego ogarnać?
  9. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja jestem ciagle na miejscu no chyba ze bede skrzynie robic to przyjde z laczka :grin:
  10. a to z pośpiechu wybaczcie a fanem nie jestem tylko przyszła rodzina :wink:
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    witam wszystkich :hi: proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk za pomoc będę wdzięczny trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink: UWAGA KONKURS!!!! | Facebook pozdrawiam
  12. chłopaki wasza mis opolszczyzny potrzebuje pomocy postarajmy sie jej pomóc tu wszystko niżej wyjaśnię witam wszystkich :hi: proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk za pomoc będę wdzięczny trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink: UWAGA KONKURS!!!! | Facebook pozdrawiam
  13. witam wszystkich :hi: proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk za pomoc będę wdzięczny trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink: UWAGA KONKURS!!!! | Facebook pozdrawiam
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    szalone 1.6
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    aco tu pisac:D ? ja bede skrzynie robic jawo ciagle gdzies lata ty musisz fele odwalic kolega z Jerki zapadł sie pod ziemie masakra
  16. no jestem ciekawy co z tego bedzie bo wyglada to fajnie a jak zapalaja sie mijania to powinny te dzienne zgasnac prawda? bo inaczej beda sie czepiać? bo slyszalem że dziennie nie powinny sie palić z mijania.
  17. niezłe do tego jakieś moduły są? i ciekawe czy Policja nie będzie się czepiać bo jak nie to warto pomyśleć jak będzie ksenon
  18. a do wzmaka dokładasz suba od bose? czy to nie jest tego warte?
  19. ciekawe kto ma u mnie w okolicy bo zamierzam odkładac na b6 i nie wiem czy warto szukac zeby mial bose :whistling: moze gdzies kogos zlapie co ma i sie przekonam
  20. czyli to jest inna koncowka czy jak? bo jak patrze na filmiki na youtube to wyglada jakby na karcher ale podlaczona jest buteleczka przy koncu. czyli ta pianownica to osobne urządzenie?
  21. jak sie ma karchera to jest taka opcja? zamierzam kupić jakiegoś
  22. vario mam pytanie:whistling: co znajduje sie na autach z twoich zdjec chodzi mi o to jakby piana czy cos takiego ? co to właściwie jest ? np to zdjecie https://plus.google.com/photos/106841398270608020727/albums/5794091220940762897/5794091805533591410?banner=pwa&authkey=CJrHhb_FkPD8lQE
  23. chodzi mu o ten bolec z boku lamp od srodkowej strony ktory tylko wchodzi w dziure i trzyma w ten sposob lampe. jak patrzysz na auto z przodu to lewa lapma<prawy dolny róg> prawa lampa<lewy dolny róg>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.