Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=4yeCG6SS5wI
  2. mam oz w b5 i b6 .i wielu moich kolegów jezdzi na pełnych zestawach zimmermana . nikt złego słowa nie powiedział . wedlug mnie lux. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. juz tu Pan Tomek podrzucił Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. wez również OZ. polecają też ferodo. a jesli chodzi o nr klocków to Wandej będzie wiedział Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. moim zdaniem to tłumik z benzyny. w dieslu beczki są wieksze.
  6. Enduro Grybów odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w Audi A4 B6/B7
    mozesz też szybki kolego takie ogloszenie wrzucic do działu -Kupie czesci samochodowe.
  7. jezdziłem na różnych oponach najczęściej : Bridgestone turanza . michelin conti dunlop goodyear ale przy kupnie ostatnich najczęściej słyszałem "chcesz żeby nie biły ? chcesz miec spokój? kup Continental. tak też uczyniłem. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. mam też te dunlopy na b5 i faktycznie na mokrym trzyma się super ale powiedział bym ze 3 sezonu raczej nie dotrzymają, szybko sie konczą. na b6 kupiłem continental sport contakt 5 i bardzo polecam.
  9. w skrócie warto☺
  10. zeruc uwage zeby tygodnie byly blisko 2016. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. ja kupiłem w październiku letnie czyli mozna powiedzieć ze po sezonie , roznicy w cenie zbytnio nie bylo. za to problem bylo znalesc bo kazdy wulkanizator teierdził ze stany zerowe. jasli i tak musisz kupic to nie ma co odciągac Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. kolego mowi ze jest Ok. bo bylo dobrze poskładane. przeczytaj jeszcze raz ☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. spytaj Wandeja on ma doświadczenia w tym temacie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. polecają Ferodo. ja jeżdżę na zimmermanach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. co sie dzieje z tymi pagidami? panie Andrzej
  17. pewnie Pan Tomek na racje. jednak mnie osobiście bardziej przekonuje Zimmerman. a ATE juz dawno sie popsuło
  18. no widzisz. jednsk ludzi z talentem nie brak Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. moim zdaniem pan Mirek dobrze radzilepiej kupic dwie urzywane ale z gornej pułki a później drugie 2
  20. też jestem za 235. jest troszke wyższa i lepiej się jeździ
  21. jeżdżę na continental sport contakt 5 xl 235 / 45 / 17 i moze xl cos tam daje ale nie jest to jakos specjalnie odczuwane. na oponach jezdzi sie dobrze i miekko jak na 17. przed zamontowaniem bok opony nie wyglądał na jakis zbyt twardy
  22. felga musi sie opierac na piascie szpilki tylko dociskają. same sróby nie mogą trzymac koła. ja mam plastikowe pierscienie i nie ma problemu
  23. kolego wzór ok ale et nie bardzo. szukaj takich z et 28. różnica jest kolosalna zajrzyj do dzialu felgi-pokażcie swoje felgi i cofnij kilka stron.
  24. 16" i et 42 to oryginał. nie powinno zle wygladac. ale jesli uważasz ze zle to szukaj et w przedziale 30-40.
  25. acha. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.