Treść opublikowana przez dark79
-
[ALL] Tuner do Saaba
THC zobaczymy czy cos wyreza z tego
-
[ALL] Tuner do Saaba
Witam Panie i Panowie. Sprawa jest nastepujaca, kolega ma Saaba i chcialby podniesc moc, tylko nie szuka kogos kto chcialby poeksperymentowac a kogos profi. Auto to Saab 900NG Turbo 16V DOHC, rok 95 symbol B204L. Jezeli bedzie to jakims ulatwieniem to ECU bodajze TRIONIC 5. Jezeli nadworni tunerzy moga kogos polecic (ewentualnie wskazac siebie ) bylbym wdzieczny. Pozdrawaim
-
[B5 1Z] CZasami nie zapala
obstawiam kostke stacyjki jezeli silnik nie kreci, kiedy nie bedzie chccial zapalic, docisnij kluczyk na dol, moze pomoze
-
[ALL B5] Brak sterowania tylnymi el.szybami
tam sie nie ma do czego dobierac, przycisk jest pomiedzy przyciskami od szyb
-
[B5 AEB] Osiągi auta
czym sprawdzales??
-
[B5 ADR] Wymiana żarówki w tylnej lampie Audi A4 sedan
w sedanie tylko odciagasz tylna tapicerke i sciagasz caly plastyk trzymajacy zarowki, nie ma zadnych srub
-
Domykanie szyb z kluczyka
wszystkie mialy domykanie z kluczyka, nawet te z 94 roku, tylko nie mialy otwierania z kluczyka
-
[B5 AHU] Jak zrobić światła drogowe (długie ) ??
dokladnie
-
[B5 ADR] centralny zamek-dziwne działanie
postrawdzaj luty na plycie od pompy, moze nie ktore sa popekane i nalezalo by je przelutowac
-
[B5 1Z] pare pytań w zwiazku z kontrolkami
ad. 1 sprwadz stan szczotek alternatora, moze sie koncza, posprawdzaj przewody przy alternatorze, ad. 2 ktorys z czujnikow moze byc brudny, sprawdz bledy Vagiem, zobacz podczas jazdy jakie sa sygnaly z czujnikow, ad. 3 prawdopodobnie kat wtrysku do przeregulowania, ale tu wypadałoby zrobić logi i wrzucić do odpowiedniego dzialu, koledzy sie wypowiedzą ad. 4 a co niby wg mechanika sie zapiekło w turbinie?? zawor upustowy?? w 1Z nie ma kierownic
-
[ALL B5] Od czego ta kostka nad pedałami?
no właśnie o tym mowie, w twoim roczniku powinien być inny kluczyk,a ty masz jak roczniki przed liftem, ale oryginalnie w nim tez jest transponder od immo, możesz mieć jakaś rzeźbę z immo zrobiona i ogólnie ze stacyjka
-
[ALL B5] Od czego ta kostka nad pedałami?
ta kostka wyglada od dokladanego alarmu, a ze pilota nie masz to moze wynikac ze alarm sie zepsol i ktos go poprostu wyciagna, imo masz w kluczyku, z ktorego dokaldnie roku masz auto?? w 98 imo juz powinno byc w liczniku ale i kluczyk powinien byc inny
-
[ALL B5] Brak swiatla w schowku.
w schowku sie zapala jak sa wlaczone swiatla postojowe, a bagaznik caly czas, nizaleznie od swiatel czy zaplonu
-
[ALL B5] Od czego ta kostka nad pedałami?
kostka wyglada na typowa od alarmu
-
[B5 1Z] Dlaczego przygasają kontrolki zestawu wskaźników
rozjasnij sobie na desce podswietlenie to ci nie beda przygasaly zegary
-
[B5 1Z] Problem z oświetleniem wnętrza przy otwieranych drzwiach
a masz alarm czy tylko zamek centralny z pilota?? posprawdzaj czy sa dobre polaczenia z "tego pudeleczka" w ktorym cos tam pyka z instalacja samochodu, posprawdzaj tez dobrze kostki przy pompie centralnego, ewentualnie jakies zimne luty na plyie pompy, swiatla same gasna po jakims czasie - normalne zachowanie
-
[B5 1Z] kontrolka airbag, stan licznika
przekrecales stacyjke jak odpieles licznik?? a co do kilometrow to zarowka padla na 100%, od razu poszukaj na forum i zmien wszyskie, a co do airbagu to vagiem skasujesz blad
-
[B5 1Z] Problem z oświetleniem wnętrza przy otwieranych drzwiach
sprawdz pompe centralnego, moze jakies polaczenia sa przysniedziale, lampki sterowane sa z pompy centralnego
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
a jakie parametry koncowe??
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby
no ale jak ci sie moze palic kontrolka na wys. od klimy od ogrzewania tylnej szyby, chyba mylisz przyciski, do ogrzewania tylnej szyby masz kolo przyciskow na konsoli(przeciwmgielne, awaryjne) a nie na klimatroniku
-
[B5 ADR] oświetlenie bagażnika
lampki w bagaznku zasilane sa z pompy centralnego, jezeli nie swieci sie iswietenie bagaznika zaczalbym od sprawdzenia czy na lampkach jest +12 (ale jezeli centralny dziala to powinno byc) a tak to brak masy ( przelamane przewody w przepustach miedzy bagaznikiem a buda, lub wlacznik kulowy w klapie bagaznika)
-
[B5 ADP] Problem z centralnym zamkiem
wyglada na to ze alarm nie podeja sygnalu na centralny do otwierania, zobacz polaczenia lutowane alarmu z instalacja, mozesz od razu podlaczyc domykanie szyb pod alarm, a co do problemu z drzwiami kierowcy, zobacz polaczenia przy zamku jak i sprawdz przewody w przepuscie miedzy drzwiami a karoseria
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
moze ktos ci poprostu dolozyl, zobacz czy masz ori instalacje przy tek kontrloce
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
czujnik bedziesz mial, bo masz klime, a nie masz wyswietlacza temp bo masz taka wersje licznika, nie wszyscy maja temp zew na desce, ja tez nie mam
-
[B5 AEB] Co jest z tym alarmem ?
masz dolozone czujniki ruchu, czyli jakis tam alarm masz, pytanie czy masz jakis pilot do alarmu? nie masz orgialnego alarmu Audi