Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. THC zobaczymy czy cos wyreza z tego
  2. Witam Panie i Panowie. Sprawa jest nastepujaca, kolega ma Saaba i chcialby podniesc moc, tylko nie szuka kogos kto chcialby poeksperymentowac a kogos profi. Auto to Saab 900NG Turbo 16V DOHC, rok 95 symbol B204L. Jezeli bedzie to jakims ulatwieniem to ECU bodajze TRIONIC 5. Jezeli nadworni tunerzy moga kogos polecic (ewentualnie wskazac siebie ) bylbym wdzieczny. Pozdrawaim
  3. dark79 odpowiedział(a) na javor temat w Audi A4 B5
    obstawiam kostke stacyjki jezeli silnik nie kreci, kiedy nie bedzie chccial zapalic, docisnij kluczyk na dol, moze pomoze
  4. tam sie nie ma do czego dobierac, przycisk jest pomiedzy przyciskami od szyb
  5. dark79 odpowiedział(a) na buliking temat w Audi A4 B5
    czym sprawdzales??
  6. w sedanie tylko odciagasz tylna tapicerke i sciagasz caly plastyk trzymajacy zarowki, nie ma zadnych srub
  7. dark79 odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    wszystkie mialy domykanie z kluczyka, nawet te z 94 roku, tylko nie mialy otwierania z kluczyka
  8. postrawdzaj luty na plycie od pompy, moze nie ktore sa popekane i nalezalo by je przelutowac
  9. ad. 1 sprwadz stan szczotek alternatora, moze sie koncza, posprawdzaj przewody przy alternatorze, ad. 2 ktorys z czujnikow moze byc brudny, sprawdz bledy Vagiem, zobacz podczas jazdy jakie sa sygnaly z czujnikow, ad. 3 prawdopodobnie kat wtrysku do przeregulowania, ale tu wypadałoby zrobić logi i wrzucić do odpowiedniego dzialu, koledzy sie wypowiedzą ad. 4 a co niby wg mechanika sie zapiekło w turbinie?? zawor upustowy?? w 1Z nie ma kierownic
  10. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no właśnie o tym mowie, w twoim roczniku powinien być inny kluczyk,a ty masz jak roczniki przed liftem, ale oryginalnie w nim tez jest transponder od immo, możesz mieć jakaś rzeźbę z immo zrobiona i ogólnie ze stacyjka
  11. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ta kostka wyglada od dokladanego alarmu, a ze pilota nie masz to moze wynikac ze alarm sie zepsol i ktos go poprostu wyciagna, imo masz w kluczyku, z ktorego dokaldnie roku masz auto?? w 98 imo juz powinno byc w liczniku ale i kluczyk powinien byc inny
  12. w schowku sie zapala jak sa wlaczone swiatla postojowe, a bagaznik caly czas, nizaleznie od swiatel czy zaplonu
  13. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kostka wyglada na typowa od alarmu
  14. rozjasnij sobie na desce podswietlenie to ci nie beda przygasaly zegary
  15. a masz alarm czy tylko zamek centralny z pilota?? posprawdzaj czy sa dobre polaczenia z "tego pudeleczka" w ktorym cos tam pyka z instalacja samochodu, posprawdzaj tez dobrze kostki przy pompie centralnego, ewentualnie jakies zimne luty na plyie pompy, swiatla same gasna po jakims czasie - normalne zachowanie
  16. przekrecales stacyjke jak odpieles licznik?? a co do kilometrow to zarowka padla na 100%, od razu poszukaj na forum i zmien wszyskie, a co do airbagu to vagiem skasujesz blad
  17. sprawdz pompe centralnego, moze jakies polaczenia sa przysniedziale, lampki sterowane sa z pompy centralnego
  18. a jakie parametry koncowe??
  19. no ale jak ci sie moze palic kontrolka na wys. od klimy od ogrzewania tylnej szyby, chyba mylisz przyciski, do ogrzewania tylnej szyby masz kolo przyciskow na konsoli(przeciwmgielne, awaryjne) a nie na klimatroniku
  20. lampki w bagaznku zasilane sa z pompy centralnego, jezeli nie swieci sie iswietenie bagaznika zaczalbym od sprawdzenia czy na lampkach jest +12 (ale jezeli centralny dziala to powinno byc) a tak to brak masy ( przelamane przewody w przepustach miedzy bagaznikiem a buda, lub wlacznik kulowy w klapie bagaznika)
  21. wyglada na to ze alarm nie podeja sygnalu na centralny do otwierania, zobacz polaczenia lutowane alarmu z instalacja, mozesz od razu podlaczyc domykanie szyb pod alarm, a co do problemu z drzwiami kierowcy, zobacz polaczenia przy zamku jak i sprawdz przewody w przepuscie miedzy drzwiami a karoseria
  22. moze ktos ci poprostu dolozyl, zobacz czy masz ori instalacje przy tek kontrloce
  23. czujnik bedziesz mial, bo masz klime, a nie masz wyswietlacza temp bo masz taka wersje licznika, nie wszyscy maja temp zew na desce, ja tez nie mam
  24. masz dolozone czujniki ruchu, czyli jakis tam alarm masz, pytanie czy masz jakis pilot do alarmu? nie masz orgialnego alarmu Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.