Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. Niemcy to są Niemcy to jest Polska Niemcy maja autostrady i dobre drogi a w Polsce ich niema, wiec po co takie porównanie. W Islandi niema fotoradarów i 90% ludzi smiga zgodnie z przepisami
  2. Kretyni :gupek2:. Ja bym sprawdzil tego żuka czy jest sprawny technicznie
  3. Większośc z was nie pomaga tylko piszą ile komu pali Objaw dymienia na jasno rano podpowiada że kąt wtrysku jest zle ustawiony Niewiadomo jak Prometeusz sprawdzał to spalanie ? ps. kolego banshee różnice miedzy AHU a 1Z są niewielkie ale są
  4. Norbi TDI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    Bardzo ładna wszysto ok. tylko felunek dokładaj jakis ładny :th:
  5. Faktycznie 8 litrów to nie jest mało ale ciekawe jakim stylem jazdy pokonujesz ten odcinek przez miasto :th: Widze że większośc z was ma AHU z 95 i 96 roku :polew: zawsze troszke nowszy no nie
  6. Jesli nie są lakierowane to zabieraj goscia i fele do zakładu oponiarskiego niech sprawdzą felunek na maszynie i wszystko jasne :th: ps. Mam podobne fele BBS-16 jak te pierwsze, a jakiej firmy są te z Allegro A cena fakt bardzo niska
  7. Co zrobił :?: :?: :?: żeby ktoś udzielił ci pomocy musi wiedziec co sie stało
  8. tarcze Juridy i klocki Textar :th:
  9. Napewno to nie jest powodem. Koła masz odpowiednie jesli zmieniłes 195/65/15 na 205/55/16 :th: Sprawdz wskazanie na klimatroniku
  10. no niestety miałeś rację ;( Brak skladu i tyle ogladając mecz myslałem sobie Sławek Drabik WRACAJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
  11. Taka metoda kontroli jak opisałeś jest śmieszna, a jesli napisy będa idealnie widoczne to co ? nie wymienisz rozrządu Nie czekaj tylko wymieniaj bo w najlepszym przypadku zobaczysz napisy na tłoku albo głowicy. Co potrzebne do wymiany znajdziesz w FAQ
  12. nie napisałeś czy bardzo dymi :?:bo to istotne, logi by się zdały dynamiczne . Gdy Turbo przeładuje będzie bład 00575
  13. Norbi TDI odpowiedział(a) na ACE temat w 1.9TDI
    Dokładnie :th: identycznie odpalam i nigdy niebyło problemu z rozruchem silnika. Jesli motorownia sprawna to jeden raz podgrzać i musi palic na dotyk
  14. Forum tak ładnie poukładane wystarczy poszperać Prosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3341
  15. Innym wężem zobacz jak on wygląda, jest uformowany jak powinien i mysle że innym np. od poloneza go niezastąpisz a tak serio to zainwestuj te 145zł bedziesz miał pewność że np. niestaniesz na środku drogi w oparach jak wąż pęknie albo przegrzejesz auto jak płyn ci potajemnie ucieknie
  16. Jedyne co przychodzi do głowy to to że masz coś poluzowane i podczas skręcania w lewo ociera o wiatraczek . Zdemontuj filtr pyłkowy włącz nawiew i szukaj powodu hałasowania
  17. Najlepszym rozwiązaniem jest VAG będzie wszystko jasne Mogą to być wtryski ale niekoniecznie, filtr paliwa czy powietrza też może być powodem dymienia i wiele wiele innych rzeczy
  18. Normalne to wcale nie jest bo jesli motor jest w dobrej kondycji to oleju niechlipnie :th: ale musimy brac pod uwage że niektóre silniki mają ładnych kilka setek tyś. kilometrów naklepane tylko liczniki wskazują magiczne 180.000km Często w TDIku powodem ubytku oleju jest niestety Turbina
  19. Daj sobie na wstrzymanie z woskiem koloryzującym to napewno nienaprawi uwszkodzonego lakieru Dobry lakiernik powinien sobie poradzić *zaznaczam dobry*
  20. Dokładnie Tak polecam zdjąc tapicerke z drzwi, poluzowac rame okna, zamknąc dzwi, rame dopasowac i docisnąc do uszczelki następnie dokręcić. Zlikfidowałem tak szumy w kilku autkach
  21. Zakładam że przebieg jest autentyczny jek sam twierdzisz wycieków brak, autko niedymi to 1 litr na około 12000km napewno niejest przyczyną usterki . A tak poza tym to 75KM trzeba nieraz zdrowo batem pogonic żeby jakoś pogalopować, więc to może być częsciowo powodem ubytku oleju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.