Treść opublikowana przez PiotrekS
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktoś się wybiera może? http://www.majovwka.pl/
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
co to masz za lampki z przodu przyjacielu?
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Naturalnie, że Arctic. Na alasce to by nie pohasiało tak jak trzeba. Ja polecałbym takie komponenty: Listwa wtrysków REGA, stag 300 plus, parownik tomasetto arctic, jakiś odolejacz (filtr fazy lotnej)daj przed wtryskami co by Ci ich smołą niebrudziło, butle w koło 55 l i będzie jak trzeba. Ja za taki zestawik ze dwa kółka zapłaciłem, instalka sprawuję się rewelacyjnie.
-
[ALL B5] Pirelli czy Fulda?
No właśnie model nie wiadomo jeszcze jaki wiem tyle, że będą to Fulda albo Pirelli. Chyba będę skłonny raczej ku Pirelli, tylko cholera, żeby za głośne nie były.
-
[ALL B5] Pirelli czy Fulda?
Dobra dzięki, za chwilę, tam zajrzę. Zależało mi na szybkich radach, bo to gorąca sprawucha
-
Polecane opony letnie
Siemanko. Panowie szybkie pytanko, które oponki lepiej kupić Fulda czy Pirelli? Mam okazję wybrać za dobre pieniążki, dodam że mam felgę 15. Zależy mi na komforcie i przede wszystkim żeby ciche były. Nie wiem jaki model wziąć i jaki będzie dostępny, wiem tyle, że Fulda i Pirelli do wyboru. Proszę o jakieś rady.
-
[ALL B5] Pirelli czy Fulda?
Panowie szybkie pytanko, które oponki lepiej kupić Fulda czy Pirelli? Mam okazję wybrać za dobre pieniążki, dodam że mam felgę 15. Zależy mi na jakichś szybkich radach Zależy mi na komforcie i przede wszystkim żeby ciche były.
-
[B5 ADR] Rozbebeszone kable komp. "bo zapłon wzmocniony i obroty falują" słowa magika.
Szkoda, że to tej Jeleniej mam w chu.. drogi tak to bym na komputerek przyjechał :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Rozbebeszone kable komp. "bo zapłon wzmocniony i obroty falują" słowa magika.
No tak, to za wtryski wyszło by mnie 480 a tak, niecałe dwie stówki zapłaciłem za rege, jak będą wariować to nie będzie żal wy...bać.
-
Naprawa gwarancyjna
Raczej nic nie zrobisz, musiał byś dobrze dogadać się z tym gazownikiem. Nie zostaje Ci nic innego jak czekać na odsyłkę reduktora i sprawdzenie wtrysków. A i polecam założyć jakiś odolejacz (filtr fazy lotnej) przed wtryskami, wymieniasz go co 10 tyś km, ale świetna sprawa, bo smoła nie idzie na wtryski.
-
[B5 ADR] Rozbebeszone kable komp. "bo zapłon wzmocniony i obroty falują" słowa magika.
Tomasetto Artic z tego co kojarzę, no wtryski chciałem bardzo, żeby były Hany czerwone, ale jak usłyszałem cenę to zrezygnowałem Magik proponował mi jeszcze komputer ROXI, ale nigdzie o niczym takim nie słyszałem i dlatego wolałem nie ryzykować. Może Ty powiesz mi coś więcej na temat tego sterownika?
-
[ALL] AIRBAG napis
Może jakaś atrapa wsadzona, trzeba zdjąć i sprawdzić.
-
[B5 ADR] Ilość obrotów
Tak jak wyżej po odpaleniu 1200-1300, ale zaraz po, 900, u mnie praktycznie od razu na 900 spada.
-
[B5 ADR] Rozbebeszone kable komp. "bo zapłon wzmocniony i obroty falują" słowa magika.
Sterownik mam Staga 300 plus, lista wtrysków REGA, parownik tomasetto, odolejacza BRC, miedź 6mm.
-
[B5 ADR] Rozbebeszone kable komp. "bo zapłon wzmocniony i obroty falują" słowa magika.
Autko odebrałem już wczoraj, instalacja założona bardzo dobrze mapy praktycznie się zgrały, między gazem a benzyną nie czuć praktycznie różnicy. Straciłem około dwóch trzech kucyków tylko.
-
[B5 ADR] Rozbebeszone kable komp. "bo zapłon wzmocniony i obroty falują" słowa magika.
Witam dzisiaj śmignąłem skontrolować mojego magika od gazu, który robi mi instalację. Wszystko, ładnie pięknie na swoim miejscu, w miarę schludnie. Przeraził mnie jednak widok komputera... wpadając do zakładu zobaczyłem mechanika grzebiącego przy komputerze, w wiązce kabli, z których większość była porozcinana, magik łączył coś później izolował taśmą. Byłem zdziwiony z deczka tym, że podpinając staga pod komputer auta, musiał rozbebeszyć wszystkie kable, a później łączyć je. Jak to się ma w ogóle bo jestem zielony w tym temacie, czy żeby podpiąć sterownik gazu trzeba ciąć kable przy komputerze auta. Magik tłumaczył się jakimś "wzmocnionym zapłonem" o którym pierwszy raz słyszę no i niby przez to jego praca przedłużyła się.
-
[ALL B5] Felgi z alledrogo, dobra okazja. Czy aż za dobra?
U siebie w cytacie poprawiłem bo aż w oczy razi
-
[ALL B5] Felgi z alledrogo, dobra okazja. Czy aż za dobra?
Napisane jest dość nie jasno, ale dopiero po zagłębieniu się w aukcję można wywnioskować, że cena jest za 1 felę. "w zestawie oprócz felgi jest dekielek i pierscien centrujacy dobrany do samochodu"
-
[ALL B5] Felgi z alledrogo, dobra okazja. Czy aż za dobra?
tak, dzwoniłem za jedną tyle krzyczą, ktoś się zdziwi jak mu jedną przyślą :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
Osobiście preferował bym kubły Jak dla mnie o wiele większa wygoda niż w zwykłych.
-
[ALL B5] Felgi z alledrogo, dobra okazja. Czy aż za dobra?
Witam ostatnio na alledrogo, znalazłem fajne fele w dość niskiej cenie, nie wiem czy to podróbki, ale jestem zainteresowany, polecacie coś takiego czy nie ma co ryzykować i pakować się w nie wiadomo co? Cena felg 780 zł. Link: http://allegro.pl/felgi-avus-racing-blue-city-wawa-16-17-18-i1492167483.html AC 505 Matt <<--chodzi o te fele
-
Spoty Puławskie
No ja niedługo wzmocnie moje autko podtlenkiem gazu i na następny spocik na pewno zawitam
-
Spoty Puławskie
Kurw... a mój audik stoi u gazownika. Widzę parę osób się zebrało Czyje to takie wielkie avuski w tym avancie ?
-
[ALL B5] Objaw zużytych siłowników klapy
A ładnie trzymają siłowniki jeszcze czy opadają? Jak Ci się pojawił olej to raczej do wymiany przyjacielu.
-
[ALL B5] Tunel środkowy przy biegach
Czernidło we wnętrzu raczej odpada, będzie mu się ścierać i brudzić wszystko do okoła. Tak jak ktoś tam wyżej próbuj obkleić czymś ciekawym a jak nie to flok.