Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. Sam mam z prawej strony 1 szt. TRW prosty i ten jeden jest bez luzów a pozostałe dolne do wymiany. Poczytałem ten wątek dokładniej i faktycznie nie ma pewności że to TRW:facepalm:
  2. Był opisany przykład na innym forum włącznie ze zdjęciami jak pekł dolny prosty TRW a do tańszych nie należy. Myślę że MS nie powinien pękać, zresztą kupiłem kpl. na dół to będę testował One nie pękają na pół ( no chyba że wsadzimy totalną tandetę to kto wie) , ale problem pojawia się gdy ktoś jeździ mimo iż słyszy że zawieszenie się tłucze od dłuższego czasu , wtedy uszczelnienie potrafi puścić , syf wpada do gniazda sworznia , sworzeń zaciera się , rdzewieje , a w ekstremalnych wypadkach właśnie sworzeń wypada lub jest ukręcony. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Zdjęcie przedstawiające pęknięty wahacz TRW, łatwo odszukać wątek wystarczy w Google wpisać hasło "pękł wahacz b5"
  3. Tak na odległość to zgadywanie, ale podejrzewam że to dwumas.
  4. To trochę dziwne, zrób logi dynamiczne przynajmniej 003, 008, 011 to może coś się wyjaśni bo nie powinien stawać przy tej prędkości. Jakie masz kapcie?
  5. Po drugim lifcie napięcie na lusterka jest po włączeniu zapłonu cały czas a ich grzanie sterowane jest właśnie przez ten termostat. U mnie lewe przestało grzać właśnie przez uwalony termostat, mata była sprawna.
  6. Oryginalnie B5 1,9 tdi żadnej blokady prędkości nie mają, no chyba że ktoś dłubał w sofcie. 110km może już nie mieć mocy by bardziej rozpędzić auto, sprawdzałeś np. z górki nie da rady szybciej pojechać? Ja z 2 na początku nie mam problemów czy to z wiatrem czy pod wiatr:decayed:
  7. W modelu B5 nie ma modułu centralnej elektryki, więc pozostaje rzeźba w elektryce.
  8. Był opisany przykład na innym forum włącznie ze zdjęciami jak pekł dolny prosty TRW a do tańszych nie należy. Myślę że MS nie powinien pękać, zresztą kupiłem kpl. na dół to będę testował
  9. Przy sprawnym termostacie visco nie powinno w zauważalny sposób wpływać na temp. silnika.
  10. Najpierw to sprawdź jaka masz faktycznie temperaturę podawaną na zegary, zrobisz to vagiem przeglądając bloki pomiarowe zegarów. Robiąc test zegarów sprawdzisz czy wskazówki stoja dokładnie w pionie i prawda o ich poprawnym montażu wyjdzie na jaw:wink:
  11. To w takim razie banana trzeba kupić LM zawsze to powinien dłużej wytrzymać a proste MS powinny zdać egzamin:wink:
  12. Dobrze napisane:wink: popieram w zupełności, wyłączcie całkowicie climatronic i silnik osiągnie temp. roboczą znacznie wcześniej. Przy dużych mrozach podczas postoju nawet ogrzewanie wnętrza jest wstanie obniżyć temp. płynu do ok 70 stopni i wszystko przy sprawnym termostacie:decayed: Taka to wada większej sprawności silnika na ropkę
  13. Na chwilę obecną na górze mam 4 wahacze MS po przebiegu 16tys. i jest absolutna cisza. Zastanawiam się co kupić na dół gdzie 3 szt. siedzą ori i 1 szt. TRW. Lepiej MS dać na przód a LM na tył (banany) czy na odwrót? Zastanawiam się ile wytrzyma hydrotuleja w MS
  14. No to czas zrobił już swoje w kanałach wentylacyjnych.
  15. To jest efekt wpuszczania przez kratki dużej ilości pianki do odgrzybiania klimy.
  16. Czyli do silnika AJM również można założyć dłuższe świeczki? Jeżeli nie przynosi to żadnych korzyści to trzeba zostać przy standardowych.
  17. Fakt, tam jest 513 a nie 313:facepalm: Dzięki za pomoc:hi:
  18. Czyli sprzedawca z tej MOCOWANIA AMORTYZATORÓW TYŁ AUDI A4 B5 LIFT (2785092562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. aukcji nie wie co sprzedaję? Numer który odczytałem ze zdjęcia to: 8D0 313 353 a jest napisane że do B5, dziwne...
  19. Prosze o numer górnego mocowanie amortyzatora tył Avant lift, ośka.
  20. Kupiłeś używkę czy regenerowaną? Zapewne i moja turbawka zbliża się do końca życia bo przebieg już swój ma:kwasny:
  21. Hm wydaje mi się że od świec żarowych, które to jeszcze dogrzewają komorę spalania przez ok 2 minuty po odpaleniu i gasną gdy przekraczasz 2500obr/min. Tylko dziwne jest to że w twoim przypadku taka sytuacja występuje aż do osiągnięcia przez silnik 70 stopni.
  22. Prawdopodobnie właśnie w tych żarówkach ledowych uszkodzeniu uległ opornik. Podmień na chwilę na zwykłe żarówki i zobacz czy zgaśnie.
  23. Dużo zależy od kondycji silnika. Znajomy ma Paska b5 AFN 340tys ori turbo nigdy nie czyszczone i doładowanie wzorowe a luzy na wirniku już nie małe. Zapewne zaraz się sypnie ale całe życie bez czyszczenia mówi za siebie.
  24. Ja zupełnie nieświadomie czym to pachnie kupiłem wahacze MS i jeżdzę 1,5 rok gdzie zrobiłem około 20tyś na tych wahaczach... Dodam że letnie koła to 235/35R19 i nie słysze do tej pory żadnego stuknięcia:kox: Oprócz piszczenia nie mam zastrzeżeń i nie dałbym 1300zł za lemfordera bo wątpie żeby wytrzymał 3 razy tyle co MS:hi: A nie możesz zlikwidować tego piszczenia poprzez np. nasmarowanie olejem sworznia pod osłoną?
  25. Hehe tak to jest z tymi tanimi wahaczami, puki co nie piszczą i brak luzów. Gorzej jak się dół wysypie LM trochę szarpnie kieszenią ale nie ma wyjścia jak się chce być pewnym że koło nie odpadnie:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.