Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. Nie jest głośno tym bardziej że telefon siedział w nadkolu:decayed: i nie szukaj na sile usterki.
  2. Ja słyszę tylko zdrowy klekot:decayed:
  3. A co było nie tak? Przyłączam się do pytania...
  4. Dobre wyczyszczenie turbiny nie zaszkodzi i swoje musi kosztować.
  5. Nie szkoda, ponieważ sa dwa takie alarmy prędkości, by włączyć ten drugi który się nie kasuje należy wyłączyć zapłon, przytrzymać lewy przycisk aż się włączy podświetlenie wyświetlaczy po czym ponownie wcisnąć i przytrzymać lewy przycisk i na żółtym wyświetlaczy wyświetli się ustawienie alarmu prędkości, zmieniasz na manetce góra dół po czym jak ustawisz odpowiednią wartość to czekasz aż zniknie i gotowe:wink:
  6. Oddaj turbo do dobrego fachowca, niech rozbierze i zobaczy co i jak. Myślę że problemem jest sprężarka.
  7. Nie ma znaczenia czy bierzesz od kogoś z forum czy a alledrogo etc. ważny prawidłowy montaż, styl jazdy oraz rodzaj nawierzchni po jakiej jeździsz to głównie wpłynie na żywotność. Teraz górę założyłem MS i po 15tys jest cisza. Jak wytrzyma tyle co poprzednie 42tys to będzie git. Dół cały czas ori ale już przy ostrym przyśpieszaniu na nierównościach hydro tuleja zaczyna się odzywać a było tak cicho:kwasny:
  8. Nie sugeruję, nic mi już innego do głowy nie przychodzi i ja bym ją wyczyścił oraz myślę że powinien się wypowiedzieć ktoś kto dobrze ogarnia temat turbin. Od dołu to zapewne puszcza tylko olej na przyłączu smarowania turbiny i nie m to wpływu na doładowanie.
  9. To syczenie to prawdopodobnie z turbiny, nawet jak już wstanie to nie daje pełnego ciśnienia ewidentnie coś jest nie tak.
  10. Podłącz gruszkę od turbo pod wężyk podciśnienia pomijając N75 i zrób loga 011 dyn. do 2500 obr. Turbo będzie wtedy w nastawach maksymalnego doładowania - wykluczymy ewentualne usterki po stronie podciśnienia.
  11. Te zaworki nazywają się N75 z N18 Zrób komplet logów wtedy będzie można dużo więcej powiedzieć, w chwili obecnej to wróżenie z fusów. Gruszki nie ruszaj jak szczelna.
  12. Ostawiłeś na 0 i tego bym się trzymał jak auto wróciło do życia. Wydaje mi się że jeżeli wszystko jest zgodne z tym co wyjeżdża z fabryki to idealny kąt synchronizacji to właśnie 0 - takie mam ustawienie i i auto śmiga aż miło:wink:
  13. Kostka przy stacyjce
  14. machina odpowiedział(a) na Pan Waldek temat w 1.9TDI
    Nie będzie, turbina zasysa go po stronie zimnej a tam nie ma kierownic, dalej wędruje przez dolot do komory spalania (po drodze coś kapnie z egra i złączek:decayed:) i już go nie ma pozostaje tylko dymek:wink:
  15. machina odpowiedział(a) na Pan Waldek temat w 1.9TDI
    Puszczenie odmy wężem pod podłogę to również nie za dobre rozwiązanie, pod podłoga może dojść do zamarznięcia oparów w wężu i zatkaniu go i potem jak to ująłeś ciśnienie gdzieś znajdzie ujście i przy okazji coś uszkodzi. Nie wiem czy jest idealne rozwiązanie tego problemu:kwasny:
  16. Jeżeli jak nie dotykasz nic nie syczy to nie ma nic wspólnego.
  17. Z tą teorią nieszczelności i otwierania się szczeliny mało prawdopodobne, ale możliwe i trzeba sprawdzić cały dolot. Co do przewodu podciśnienia przy wyginaniu może puszczać podciśnienie do środka, to jest normalne.
  18. Od 2000 do 2400 obr. jest spadek doładowania spowodowany dziura w dolocie lub problemem z turbiną.
  19. Czyściłeś kata? Jaki ten luz był na 3mm, poprzeczny czy wzdłużny?
  20. Miałem Jaegera 1/2 fis, teraz mam VDO cały fis i ani w jednym ani w drugim nie można metoda z kluczykiem i przyciskami skasować więc na tym się opieram. Za to kasowałem w kilku A4 B5 z lat 97-99 ze starymi zegarami na czerwonym podświetleniu i działało. Tyle w temacie
  21. Instrukcja jest w linku podanym przez kolegę Biszczan. Żadne kasowanie przyciskami w liczniku poliftowym z białym podświetleniem nie działa, tylko vag. W skrócie wygląda to tak: Kasowanie licznika wymiany : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 02 [Read] Wpisz : 0 [Test] [save]
  22. Przykładowa stronka z kluczem do nakrętki filtra: Jonnesway Nasadka, klucz do filtra oleju VW, Porsc (2672741158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. W liczniku za pomocą vaga powinieneś skasować przegląd w adaptacjach by od nowa odliczał 15tys.km Wszystkie informacje są na forum.
  23. Dwa lata to szybko? przez dwa miesiące potrafi się zasyfić np. z powodu złego spalania itd. można wymieniać. Ja twierdzę że z doładowaniem jest źle, na dole niedoładowanie po czym ostre przeładowanie. Poczekaj na opinie innych jak nie zgadzasz się z moją,
  24. Turbina zasyfiona, doładowanie jest niestabilne z tendencją do przeładowania, pompuje chwilami 1,9bara. Ja bym czyścił
  25. machina odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Mam na obu ośkach komplet Boscha i na przodzie pylą jak cholera ale hamulce brzytwa:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.