Treść opublikowana przez machina
-
Proszę o sprawdzenie logów problem z przymulaniem :)
Wymienisz to się okaże jaka będzie różnica. Dużo zależy od tego jakie turbo zamontujesz. Na twoim miejscu ustawił bym synchronizację, może to przynieść wymierny efekt w pracy silnika.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kolega do Paska założył komplet MS i po tej wymianie ściąga mu auto w prawo. Nie pomaga ustawienie zbieżności i nie może sobie z tym poradzić. Pytanie na ile takie wahacze trzymają wymiary.
-
Zalane wnętrze-jak osuszyć?
Po odessaniu takim odkurzaczem dobrze zostawić auto na słońcu z otwartymi oknami na cały dzień, niech wyparuję wilgoć.
-
Gdzie impulsator prędkościomierza
Impulsator powinien być zamontowany w skrzyni biegów.
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
Najlepiej to lać dobre paliwo, wymieniać na dobry olej na czas i nie kombinować nic z żadnymi dodatkami, potem tylko problemy się zaczynają. Tym bardziej nic bym nie dolał do oleju.
-
Silnik burczy
Forum odpowiednie. Trzeba trochę poczekać, nie każdy siedzi i czeka aż ktoś zada pytanie. Podaj więcej szczegółów, będzie łatwiej coś podpowiedzieć.
-
B6 2003 1.9 TDI 101 KM przeciek - co , to ??
Nieszczelny EGR. Temat który przewija się przez forum wielokrotnie w tym dziale. Poszukaj to wszystkiego się dowiesz.
-
Proszę o sprawdzenie logów problem z przymulaniem :)
Popraw synchronizację bo jest na granicy, oraz sprawdź czy takie same objawy występują z wyłączanym ASR/ESP.
-
Tajemniczy wężyk od czego?
Od tego nic się nie uszkodzi. Włóż go na swoje miejsce do obudowy filtra powietrza. Sprawdź w jakim stanie masz pozostałe przewody podciśnieniowe np. przy gruszce turbiny, jak sparciałe to wymieniaj. Wymiary podała Dana, i pamiętaj że to kobieta:wink:
-
/Quattro/ prośba o opinie - LOGI - turbo na AWX + wirus
W tym że trzeba go dobrze podlać u tunera i odżyje. Przepływomierz mógłby więcej mierzyć ale okaże się po zmianie softu. Logi nie kompletne i źle zrobione. Następnym razem załatw druga osobę do pomocy dla własnego i czyjegoś bezpieczeństwa:wink:
-
ECU- ktory pin w ktorej kostce odpowiada za czujnik poziomu plynu spryskiwaczy
Z tego co wiem to czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku zamontowany o ile występuję.
-
Urwane koło pasowe w czasie jazdy.. co wymieniac???
Wymieniaj. Zawsze to nowy pasek i ciszej będzie pracował.
-
Bulgotanie na podszybiu
Nie wiem czy powinno być, ale u mnie delikatnie coś tam syknie ale płyn się nie podnosi. Mam wrażenie że to raczej oring zeskakujący ze zbiorniczka. Jak ja miałem problem z bulgotaniem w nagrzewnicy to winowajcą był termostat, ale trzymał tylko 75 stopni. Po wymianie i odpowietrzeniu problem znikł a kupiłem termostat Wahlera:wink:
-
Notlauf i ocena logow
Czujnik warto podmienić, podejrzany wynik pokazuje, okaże czy kierownice nie zapieczone oraz czy przepływomierz nie kuleje, bo przy takim doładowaniu skromnie mierzy.
-
Czujnik otwartej maski, nie wyświetla FIS
I nie będzie wyświetlał otwartej maski gdyż nie ma takiej opcji:wink:
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
Poprawność gramatyczna tekstu powyżej zwala z nóg:decayed:
-
Pierwsza niespodzianka na trasie
Dziura w dolocie. Szukaj a znajdziesz pęknięty przewód gumowy, lub coś w tym temacie.
-
1.9 TDI - "żywotność" uszczelki pod głowicą
Długa jazda autostradą z pedałem w podłodze również poddaje uszczelkę dużej próbie wytrzymałościowej. Generalnie wiele zależy od stylu jazy oraz samej kondycji silnika. Jak nie ma żadnych objawów padającej uszczelki to nie ma przesłanek by tam zaglądać
-
Jak odróżnić licznik od A4 polift od A6
Po zdjęciu nie odróżnisz. Ale licznik był rozbierany np w celu wymiany wyświetlacza fisa. Wskazówki nie są dokładnie ustawione.
-
Brak paliwa... po dolewce kręci ale nie odpala- co teraz?
Od kiedy to diesla można odpalać na hol? Ja bym nie ryzykował
-
Akcja klimatyzacja
Na czym dokładnie taki serwis polega, czy jakieś części są wymieniane i mniej więcej jakie koszta?
-
Akcja klimatyzacja
Mam pytanie trochę z innej beczki; czy muszę jechać na serwis klimy? auto mam od dwóch lat i ani razu nie byłem na serwisie. Klimy używałem raz na tydzień w zimę a teraz praktycznie cały czas na auto. Chłodzi jak należy. Odgrzybiałem raz sam. Nie ma żadnych niepokojących objawów. Co radzicie?
-
Lampy soczewkowe valeo jedna świeci jepiej druga gorzej
Z soczewkami się nic nie dzieje, problem jest prawie zawsze z wypalonym odbłyśnikiem co skutkuję małą ilością światła trafiającą na soczewkę.
-
Trzęsie przy gaszeniu silnika-klapka czy dwumas?
Klapę masz razem z egr. Sprawdź czy podczas wyłączania zapłonu jest reakcja zaworka N18 oraz czy rusza się siłownik klapy gaszącej. Może wystarczy wyjąć i dokładnie wymyć cały egr wraz z klapą.
-
Skoda 1.9TDI - dziwne zachowania - analiza
Jeżeli podczas spokojnej jazdy spada poniżej 87 to do wymiany termostat.