Treść opublikowana przez prezesik18
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja u siebie miałem oryg odboj + klipsy. Twarde to nie było. Z tego odboju zostawilem kawalek 1cm na którym trzyma sie osłona tloczyska, nad nim rurka z polamidu i juz nawet klipsow nie musiałem dokładać. Teraz ma ugięcie 1cm maks 1.5cm i pracuje to właściwie na tym kawaleczku starego odbija.
-
[B5 1Z] A4 TDi
POLIAMID wałek pręt boramid fi 45 mm dł 200 mm (4162723571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Twardy i tani materiał na odbój
-
Kołobrzeskie A4 .........
czarne b6 jakieś "sportowe:wink:" bo z tyłu dwururka. Klubowa wlepą na klapie, wczoraj widziane na Trzebiatowskiej :hi
-
Kołobrzeskie A4 .........
Śmigło mi bardzo ładne czerwone B6, z tego co zauważyłem to na blachach ZKL
-
Kołobrzeskie A4 .........
Kazik123, byłeś może dziś wieczorem w Koszalinie?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wkład kupisz nówkę zamiennik w intercarsie za ok.40zeta
-
[B5 1Z] A4 TDi
hehe, u mnie już z 3msc zestaw do montażu leży Ale widzę że tak musi być
-
boczki tylnych drzwi z avant do sedana ?
Boczki są takie same, zmieniasz bez żadnych przeróbek.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
- Kontrolka ABS i wykrzyknik - czy padł czujnik?
Powiem tak co mi się przytrafiło 2tygodnie temu. Wracałem z pracy, jechałem kilka km, kontrolka abs się zaświeciła, od hamulców zaczęła mrugać i piszczeć. uruchomiłem auto i po przejechaniu kawałka trasy spowrotem to samo. Końcem historii jest to, że od tamtej pory zrobiłem z 400km i ani razu takiego numeru.- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
to bryka fusse- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Akurat się udało, delikatnie wyginałem po całym obwodzie, potem troszkę więcej. Grunt że nie powyginałem rantów, lakier nie odprysnął- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
taaa, nie miałem sprzętu żeby je elegancko zawinąć/podgiąć. W ruch poszedł klucz do kół który zapierałem o opone i wyszło spoko- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Powiem szczerze ża zamówiłem z Tuningkingz 10mm z kołnierzem, ale że takim nie było to wziąłem 13mm. Po założeniu, stwierdziłem że mogłem śmiało brać 17mm, ale po zastanowieniu wiem że musiałbym gwintem w górę kręcić, chyba że bym wypychał nadkola. Jestem zadowolony bo całkiem fajnie się to ułożyło- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
ranty pozaginane, przy glebie na 58cm na szczęście w zakrętach nie trze. felga 8,5" et35 + dystans 13mm, opona 215/35- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
To już wg mnie byłoby lekkie przegięcie Z najbliższych planów jakie chce zrealizować to zderzak przód polift, rozpórka kielichów przód z a6, kubły w materiale ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 21:53 ---------- no i dystans 13mm założony, koło idealnie spasowane z błotnikiem. Na szczęście nie musiałem kręcić gwintem w górę- Ultimate 1/4 grand prix polski
Ja mam wolne także jadę swoją- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
o k**wa ale będzie beton Ja u siebie mam z tyłu ugięcie na 1cm i strasznie mnie to wkurza, też kombinuje jak to usztywnić, ale nie wpadł mi do głowy pomysł rury- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Powiem szczerze że są ciche Może to dlatego ze zrobiłem na nich dopiero ok 1000km- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
mimo klubowych ramek, w ciągu 4lat i tak nie spotkałem na ulicach Koszalina ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 00:43 ---------- wiem, wiem, przód wąski ale dystanse 13mm już w drodze- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja bylem na tym zlocie, bardzo pozytywnie, sporo aut, dobrze zrobionych. Relacje mozna zobaczyć na FB profil zachodniopomorska grupa vag. Na Wilcze wybieram się akurat z tą ekipą.- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Tył wygląda kozacko, brakuje tylko konkretnego wydechu na dwie rury- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja miałem go ułamanego, zaraz idę zmieniać błotnik, będę musiał ściągnąć zderzak to ci pstrykne foto jak to wyrzeźbiłem- Ultimate 1/4 grand prix polski
Jak dostanę wolne to będę- Dystanse
może źle się wyraziłem, dystans od strony piasty jest delikatnie wyfrezowany, a od strony koła chodziło mi o kołnierz, na który będę mógł założyć pierścień centrujacy i alufelgę. - Kontrolka ABS i wykrzyknik - czy padł czujnik?