Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Ale za to jak pracujesz i oddajesz krew potem od podatku możesz sobie to odliczyć. Z tego co pamiętam to za każdy oddany litr krwi 100zł
  2. Ja u siebie mam kompa omvl dream XXI, reduktor tez omvl dream XXI N, wtryski IG1 NERO (najtańsze). Auto nie bardzo się zbierało na gazie, wolne obroty falowały od 500 do 1500 obr/min. Wymieniłem wtryski na nowe (dysze wkręciłem ze starych wtrysków), poprawa jest i to duża, lecz czasem jeszcze pod obciążeniem przełącza na PB. Po zrobieniu logów okazało się ze ciśnienie na reduktorze spada z 1,0 bara czasem nawet do 0.4 bara Właśnie idę do garażu regenerować reduktor bo mi zestaw przyszedł
  3. Zrób logi na lpg podczas jazdy i będzie wiadomo co jest winne. Może reduktor już ciśnienia nie trzyma przy bucie, komp wydłuża czasy wtrysków i się zapętlają.
  4. Schemat podciśnień do AJG, ACK, AGA:
  5. Odme masz szczelna? Całą nie popękaną? Najlepiej gdybyś zrobił logi.
  6. Od układu chłodzenia jest inna ikonka
  7. Słuchaj jak chcesz sprawdzić sprawność wiązki to odłącz wtyczkę od pompki centralnego, odnajdź w niej kabelek brazowo-żółty (masa po otwarciu drzwi kierowcy) i kabelek brązowo-biały (masa po otwarciu pozostałych drzwi). Weź multimetr jak ma opcje sprawdzenia przejścia (brzęczy gdy obwód jest zamknięty) to go tak ustaw, a jeżeli nie ma tej opcji to ustaw na pomiar oporności. Z jednej strony kabelek multimetru podłączasz do kabelka brązowo-żóltego lub brązowo białego a drugi kabel od multimetru podłączasz do masy (wyłap gdzieś we wtyczce a jak nie to do karoserii. Gdy drzwi są zamknięte (czyli obwód jest otwarty) wartość oporności jest nieskończoność, a gdy drzwi otworzysz to masz jakaś tam małą wartość w Ohm. Jeśli sprawdzisz tak jak Ci napisałem i wychodzi że po otwarciu drzwi, obwody się zamykają, to mikrostyki i wiązkę która prowadzi sygnał do pompki centralnego zamka jest sprawna. Myślę że zrozumiale napisałem
  8. Jestem pewien że pomorze, no chyba że masz gdzieś kabelki przetarte i podczas jazdy na wybojach dotykają masy
  9. Dolej płynu do ukł hamulcowego Ja miałem pół zbiorniczka i mi co trochę na nierównościach kontrolka wyskakiwała i piszczało. Rok czasu myślałem że mam błąd związany z ciśnieniem oleju:facepalm: Dolałem płynu do zbiorniczka ukł hamulcowego i ucichło:hi:
  10. Coś za duże te temperatury, powinny nie wiele się różnić od temperatury otoczenia. Czujnik pewnie zesputy. Zawsze możesz wykręcić czujnik i sprawdzić jego oporności w określonych temperaturach, wtedy się utwierdzisz w przekonaniu. Podałem dane dla AVF ale w AWX jest ten sam czujnik temp.
  11. heh, ja też jeszcze uczeń jestem, także z forsą na wache krucho. Ale dzięki lpg za 100zł przejeżdżam koło 320km A audi jak mam od 2 lat to średnio miesięcznie przebieg wychodzi 1090km. A tu prowadzę statystyki Zużycie paliwa, lpg - Audi A4 - prezes605 - Motostat
  12. hmm, ten kabel który obwód zamyka po otwarciu drzwi odnajdź w wtyczce od pompki centralnego. Zobacz który to jest pin we wtyczce w pompce do którego elementu jest podłączony na płytce drukowanej w pompec i sprawdź czy nie ma tzw. zimnych lutów na płytce.
  13. Nie często zdarzają się takie przypadki jak tobie andzia883. Zwykle padają mikrostyki w drzwiach, lub elektronika w pompce centralnego zamka.
  14. To i ja dam wpisa, ciekawy wątek się robi:wink: Pozdro kolego w modzeniu bryki
  15. W 1995r. nie było airbagów w fotelach:wink:
  16. Przy standardowych głośnikach bez sensu taki zabieg.
  17. Zacznij od wywalenia tej zabytkowej instyalacji. Wrzucaj tam sekwencje. Silniczek fajny, sam mam 1.8 w lpg i pali 11l, a ta twoja V6 pewnie spali z 2-3l więcej. Ile przy tym frajdy jest więcej :grin:Powodzenia w modzeniu.
  18. prezesik18 odpowiedział(a) na kandrzej temat w 1.8
    Pomierz jeszcze raz te cisnienia na zimnym i rozgrzanym silniku. A tu są filmiki jak chodzi uszkodzony napinacz łańcuszka: Audi engine problems Ticking noise valve cover off - YouTube Zawsze można zrzucić pokrywę i porównać.
  19. Ja od września już jestem zarejestrowany w DKMS I regularnie oddaje krew.
  20. prezesik18 odpowiedział(a) na kandrzej temat w 1.8
    koszt łańcucha febi razem z napinaczem 450zł ŁAŃCUCH NAPINACZ ROZRZĄD 1.8 1.8T AUDI SEAT VW (2922498097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Faktycznie, myślałem że kolega ma wersje napinacza wraz z elektroniczna regulacją faz rozrządu
  21. Już bardziej widziałbym opcję wrzucenia tego modułu diodowego, na dół w boczek drzwi -mniej więcej tak jak w polifcie w oryginale były białe lampki co oświetlały przestrzeń po otwarciu drzwi. Tylko wtedy ten patent jest pomocny przy wysiadaniu z auta a nie przy wsiadaniu
  22. No należy robić to pod obciążeniem żeby sprawdzać tez korekty paliwowe w ecu pb.
  23. Najlepiej gdybyś zmierzył spadek napięcia na akumulatorze podczas rozruchu. Jak spada poniżej 9.5V to do wymiany. Jak masz VAG to sprawdź błędy, czujnik temperatury, zaadaptuj przepustnicę. Sprawdź czy masz odmę szczelną bo może łapać tamtędy lewe powietrze i obroty przez to będą falować.
  24. Ja bym się pokusił o sprawdzenie pedału gazu. Może ścieżki na potencjometrze się wytarły i wariuje. Spróbuj zrobić logi podczas jazdy, zobaczymy co tam wyjdzie. Uzupełnij profil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.