Treść opublikowana przez radimm
-
Audi V6 2.4
borodowego Avanta w B5 jeszcze nie widziałem miałem kiedyś takie felgi u siebie, ogólnie bardzo fajne i pancerne, jedynie to trzeba dystans wrzucić, bo trochę schowane są
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Vixen to przypadkiem Twoje B6 stoi na Chmieleńcu w podziemnym garazu? Bo u mnie jest jedno B6 na ramkach klubowych, bodajże blachy RLE
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
jeszcze prosi się o nowy zbiornik płynu chłodzącego i dolot z nierdzewy i będzie pięknie
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
Najgorsze jest to, że mi się wydaję, że już to nie jedzie, ale to chyba bardziej efekt zrytej głowy Si Senior! Gregor10 rzeźbił moje ECU nagram coś na pewno, gdy tylko będą warunki trochę lepsze i ogarnę dwie pierdoły pod maską
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
absolutnie żadna no nie przesadzaj, po pierwsze na przykładzie takiego afn od 50-130 sadzisz na 3 żwawo i jak na miasto to główny zakres prędkości. 150tys razy zmieniają biegi chyba tylko Ci,którzy się zdecydować nie mogą W sensie, że z 1 od razu na 3? Może to ma jakiś sens. Nie za bardzo o to mi chodziło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak i z tnącym dawki przepływomierzem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko nie mam 180, mowilem juz wczoraj na spocie ale Boski nie sluchal za to twierdzil ze ma w biemdabliu okolo 190 chyba jednak nie ma ładnie się tam bawicie no ale żeby stare audi 1.9 objechało młode bmw, to się nawet fizjonom nie śniło btw. ja w tamtym tygodniu obstrugałem a6 c6 3.0TDI, trochę tamtemu kierowcy było chyba głupio, bo stare, rozklekotane audi ... no coż A wiedział, że się ścigacie? noo tak, podjechałem do niego, pogłośniłem muzykę, otworzyłem szybe i zapytyałem się "te ścigamy się do tamtej latarni?" no i poszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe to prawda od 180 przechodzi sie na innym poziom
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ajm podobno byla krotsza, kowi tak jakis czas temu na b5b pisal, u niego 215-220 w afnie peklo Radimm chyba tez cos pisal ze 215 polecial, ale glowy sobie uciac nie dam. no tak, kojarzę ale teraz już tego problemu nie mam ;-) hehe Ogr zlikwidował problem w zarodku Dawno dawno temu, zamknałem szafe przedliftową czyli 220km/h teraz już aż tak nie robie bo strach żeby korby szyby nie wybiły. Ale w B5 takie prędkości to męka, świszczy wszystko. Ta to auto dla dziadka emeryta żeby pyrkać sobie 100-110 do kościoła Ja się waham co robić, czy pchać w to truchło jeszcze pieniądze, bo od jakiegoś czasu robi mnie strasznie A6 C5 Allroad z 2.7bit i naprawde mam spory dylemat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko nie mam 180, mowilem juz wczoraj na spocie ale Boski nie sluchal za to twierdzil ze ma w biemdabliu okolo 190 chyba jednak nie ma ładnie się tam bawicie no ale żeby stare audi 1.9 objechało młode bmw, to się nawet fizjonom nie śniło btw. ja w tamtym tygodniu obstrugałem a6 c6 3.0TDI, trochę tamtemu kierowcy było chyba głupio, bo stare, rozklekotane audi ... no coż
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
absolutnie żadna no nie przesadzaj, po pierwsze na przykładzie takiego afn od 50-130 sadzisz na 3 żwawo i jak na miasto to główny zakres prędkości. 150tys razy zmieniają biegi chyba tylko Ci,którzy się zdecydować nie mogą
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
nie mam nic nowego, jedynie filmiki które już jakiś czas temu wrzucałem u siebie w temacie na drugim filmie przy zmianie z 4 na 5 moment zawahanie czy ciągnąć dalej czy odpuścić Wrzuć to porównamy, wiadomo że takie porównywanie filmików to takie o "na oko" czyli jak chłop w szpitalu umarł Jak będę miał chwilę i warunki postaram się coś nagrać jeszcze, ale z czasem ostatnio krucho. Ja nie neguję że tam nie ma 240KM, tylko myślałem że różnica będzie większa, bądź co bądź 40KM to już troche jest
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
Jacoo, to już jest wystrojone? Nie powiem - bardzo fajnie zapitala, ale tak patrząc to mój 200KM AFN idzie tak samo, a jednak te 40km różnicy - dużo nie dużo ale powinno chyba być widoczne
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
niestety, słabo te refleksy wyglądają, wracaj do ori
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
obie kiery za***iste ale suma sumarum chyba zostawiłbym starą, jakoś bardziej mi siedzi w kokpicie B5
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
w jakims tam zakresie obrotów napewno brałem od Krzysiek1606 - polecam
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
u mnie przy 200KM przy GTB17 1,7 - 1,8
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to byłby dobry sposób na moją Żonę, żeby nie męczyła buły że przekraczam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chyba będę sprzedawał swoje 18. Wzór Audi RS6 C5, felgi ori 18' 8J ET43
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie ma co., blacharza to Ty masz mistrza w swoim fachu w końcu jakiś nowy nieoklepany mod na A4K
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile masz? u mnie chyba jest 875obr/min
-
1.8t gdzie chipować?v-tech gdynia czy tune-up gdańsk?
hehe o czym wy w ogóle piszecie ? te 10Nm czy tam 6KM naprawdę będzie kluczowo odczuwalne do Autora - zamiast sugerować się jakimiś suchymi liczbami, poszukaj lepiej opinii na temat obu firm. Ogolnie z tego co kojarze TUNE UP jest polecany i ja na Twoim miejscu pojechałbym do nich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz nie bede mowil kto lubi takie okazje idze idze jest żyleta teraz 1) gdzie sprawdzić po Vinie jak autko wyglądało po takim crashu a jeszcze przed przeróbką ? są jakieś ślady w internecie żeby można było to sprawdzić ? 2) Radimm gdzie robiłeś te xenony ? ksenony robił niestety Radekst a nie ja
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
tak, jarzma świeżo pomalowane, gość też z pierwszego wrażenia w porządku, ja odbierałem osobiście.
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
ten Gość chyba ma jakąś odlewnie tych jarzm, brałem od niego jakieś 3miesiące temu też takie jarzma . 451 podchodzą