Treść opublikowana przez radimm
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
robi sie co raz gorecej, wiec jak znalazl demontaz drzwi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WEEEKEND :banan::banan:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem z nim umówiony na 12, jak chcesz to powiem mu że się o niego pytałeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pamietam jak weszły te dwa modele do sprzedaży, ależ mi się one podobały- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możliwe że nie spełniał regulaminu jeśli chodzi o wymiary. właśnie kurde spełnia i zawsze było, tylko kilka dni temu zniknęło samo i teraz nie działa. Wszystkie te opcje z tymi BBCode mam włączone... Co do Audi to bajeczka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy o co chodzi, że mi BBCode przestało działać w sygnaturze ?- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
oki, dzieki wielkie za wskazowki jak znajde chwile to biore sie za dziada, postaram sie nie spalic garazu ---------- Post dopisany 27-04-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 23:11 ---------- w końcu do mnie przyjszło nowe pułco - ---------- Post dopisany 18-05-2012 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 13:41 ---------- Wczoraj wpadł jeden z ważniejszych modów : W końcu w rodzinie :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tradycja święta rzecz- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
czapki z głów wyglada kozacko, tylko ta blacha mi nie lezy, ale na nią nie ma miejsca na tym zderzaku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panowie za spot'a Ramki juz założone- Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
jak masz dobrane sprezyny do naciskow osi to bedzie dobrze- Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
zatankuj do pelna i zobacz jeszcze raz- Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
chyba odwrotnie - przód niżej, tył wyżej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jednak dzisiaj bedzie kilka osób- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak mnie nie wrobia w zastepstwo w pracy do jutro tez bede ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Panowie, orientujecie sie czy jest jakas roznica w sprezynach przedliftowych i poliftowych w B5? Czy to i to pasuje ? ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Panowie, orientujecie sie czy jest jakas roznica w sprezynach przedliftowych i poliftowych w B5? Czy to i to pasuje ?- [B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL
yc bjudifull :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wielkie gratulacje! Duzo zdrowka dla Maleństwa i Żony!- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
wizja dobra troche czarno na tym zdjeciu, czy ja tam fmic'a dostrzegam ?- Dobrzy chiptunerzy
cos innego do auta, nie zwiazanego z podnoszeniem mocy koszta podnoszenia mocy w silniku wolnossacym sa niewspolmierne do wynikow osiaganych- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile mogloby kosztowac lakierowanie lotki do avanta B5?- Lusterka Chrom ?
mi sie podoba a co w koncu z delklami sa,czy ich nie ma?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sap vs pudzianowski - groteska delikatna- Dobrzy chiptunerzy
10 Nm nawet nie odczujesz wiec lepiej kup cos innego a to sobie odpusc - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!