Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Lusterka Chrom ?
wrzuc zdjecie calosci- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kazdy odsypia piatkowe rozpoczecie weekendu- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
doczytalem z lampami potym jak napisalem posta fajnie fajnie przypomina mi troche mojego paździocha - kolor i buda ta sama- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Mistrzu, o ile w dół go sciągnałeś? Fałdny Avancik, wymieniaj jeszcze lampy na poliftowe z przodu i bedzie kilka lat młodsza furka- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
mysle ze na felgi lub jakis dach to bardzo ciekawa alterantywa, zawsze mozna powrocic do starej wersji- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
rowniez nie dostrzegam roznicy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a w jakich godzinach? bo ja jutro bede okolo poludnia w galerii kazmierz, to moge podskoczyc do Ciebie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz do mnie numer to czemu nie dzwoniłeś Mam dla Ciebie ramki i kto będzie chciał to niech pisze. Spot był tam gdzie chłopaki grali. no troche dupska dalem, ze nie zadzwonilem... nastepnym razem sie poprawie ramki odbiore na nastepnym spocie, chyba ze mozna Cie gdzies lapac po Krakowie? dzieki wielkie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szefowie to gdzie byl w koncu spot? Bo ja bylem w kazimierzu od 19.30-50 i nikt sie nie pojawil- [B5 AFN] Smaragd Avant '96
ja też bede musiał juz sie rozgladac za sprzeglem awx'a bo moje zaczyna sie lekko slizgac, ale z obsluga po samym programie nie mialo najmniejszsego problemu zmieniaj wtryski i turbo i na prgram wtedy - autko dopiero zacznie jezdzic- [B5 AFN] Smaragd Avant '96
ładny Avancik jesli planujesz tylko program to fmic, az tak bardzo nie jest potrzebny, podobnie sprzeglo z AWX'a. Plany dobre! Niech służy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby sie udalo spotkac, moglby ktos ogarnac dla mnie 2 ramki czarne? bede bardzo wdzieczny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co? jutro nie ma spota ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jutro mógłbym wpaść, w ta niedziele nie ma mnie w Krk:wink:- Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
oooo też mam takie pancerne felgi autko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Pakiety z allegro kontra oryginał
tez odpuscilbym laminaty, albo robic cos porzadnie bez bawienia sie w polsrodki, albo nie robic wcale. Auto Twoje - wybor Twoj- Moje pierwsze Audi A4 2.6 V6,ale dlugo sie nie nacieszylem:((((
przy takiej predkosci nie ma bezpiecznych samochodow. Tu liczy sie tylko fart- Moje pierwsze Audi A4 2.6 V6,ale dlugo sie nie nacieszylem:((((
nie rozumiem... on Cie wyprzedzal przy 190? dobrze ze nic Wam sie nie stalo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
slyszeliscie oficjalna piosenke na Euroo- Wymiana turbo ...na jakie ?
BRD + program- Power Box V-TECH warto?
chcesz wiecej mocy - rob program- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiwat maj, 3 maj wiwat Hugo Kołłątaaaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MI też to pasuje - Lusterka Chrom ?