Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. radimm odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    wrzuc zdjecie calosci
  2. kazdy odsypia piatkowe rozpoczecie weekendu
  3. doczytalem z lampami potym jak napisalem posta fajnie fajnie przypomina mi troche mojego paździocha - kolor i buda ta sama
  4. Mistrzu, o ile w dół go sciągnałeś? Fałdny Avancik, wymieniaj jeszcze lampy na poliftowe z przodu i bedzie kilka lat młodsza furka
  5. mysle ze na felgi lub jakis dach to bardzo ciekawa alterantywa, zawsze mozna powrocic do starej wersji
  6. rowniez nie dostrzegam roznicy
  7. a w jakich godzinach? bo ja jutro bede okolo poludnia w galerii kazmierz, to moge podskoczyc do Ciebie
  8. Masz do mnie numer to czemu nie dzwoniłeś Mam dla Ciebie ramki i kto będzie chciał to niech pisze. Spot był tam gdzie chłopaki grali. no troche dupska dalem, ze nie zadzwonilem... nastepnym razem sie poprawie ramki odbiore na nastepnym spocie, chyba ze mozna Cie gdzies lapac po Krakowie? dzieki wielkie
  9. Szefowie to gdzie byl w koncu spot? Bo ja bylem w kazimierzu od 19.30-50 i nikt sie nie pojawil
  10. ja też bede musiał juz sie rozgladac za sprzeglem awx'a bo moje zaczyna sie lekko slizgac, ale z obsluga po samym programie nie mialo najmniejszsego problemu zmieniaj wtryski i turbo i na prgram wtedy - autko dopiero zacznie jezdzic
  11. ładny Avancik jesli planujesz tylko program to fmic, az tak bardzo nie jest potrzebny, podobnie sprzeglo z AWX'a. Plany dobre! Niech służy
  12. jakby sie udalo spotkac, moglby ktos ogarnac dla mnie 2 ramki czarne? bede bardzo wdzieczny
  13. to co? jutro nie ma spota ?
  14. Ja jutro mógłbym wpaść, w ta niedziele nie ma mnie w Krk:wink:
  15. oooo też mam takie pancerne felgi autko
  16. tez odpuscilbym laminaty, albo robic cos porzadnie bez bawienia sie w polsrodki, albo nie robic wcale. Auto Twoje - wybor Twoj
  17. przy takiej predkosci nie ma bezpiecznych samochodow. Tu liczy sie tylko fart
  18. nie rozumiem... on Cie wyprzedzal przy 190? dobrze ze nic Wam sie nie stalo
  19. slyszeliscie oficjalna piosenke na Euroo
  20. chcesz wiecej mocy - rob program
  21. Wiwat maj, 3 maj wiwat Hugo Kołłątaaaj
  22. MI też to pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.