Treść opublikowana przez WydRos
-
Kolor Waszej OOOO
Hehe kolor przede wszystkim musi być do zaakceptowania, gdyby była b6 w ful wypasie różowa parę tys taniej to bym raczej nie kupił wiec musi mieć ten standardowy dla b6 kolor, czyli czarny, srebrny, grafit, niebieski itp. nawet jeśli ktoś nie przywiązuje do koloru dużej wagi jak ja to zapewne musi on być w granicach rozsądku.
-
wymiana panelu klimatronik
Zalezy czy masz 1din czy 2din. jak masz duza nawi to szukaj 2din, klimatronik jest wtedy niżej, maja inaczej wyprofilowane boki niz 1din i odwrotnie.
-
Pytanie o diesla 1.9tdi
Wrzucic wtryski od AFNa, wybic Katalizator, i zrobic dobry wirus:) Wirus 900zl+ wtryski +-300-400zl uzywane i masz 120KM i okolo 280-295Nm Np. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/wtryski-afn-ahf-avg-dsla150p520-stan-bdb-lejace-252044/
-
Pytanie o diesla 1.9tdi
Wrzucic wtryski od AFNa, wybic Katalizator, i zrobic dobry wirus:) Wirus 900zl+ wtryski +-300-400zl uzywane i masz 120KM i okolo 280-295Nm
-
Różnica w hamowaniu prawa i lewa strona.
Na tych przegladach sa przewrazliwieni, a tak na serio jak jedna strona to mozliwe ze cos z pompa hamulcowa, bo pompa abs jedna strona to tyl lewy przod prawy, jedynie padalo by na pompe hamulcowa przy serwo, wymienialem raz w b6 bo gosc wynienial sobie klocki i przecisl lewy przod i nie chamowala mu cala lewa str, walnieta byla pompa ham.
-
Audi 1.9 Tdi Tdv co oznacza TDV ?
TDV sa ta silniki po 2007r, zwykle 1.9 z jakimis tam malymi zmianami, tak mi sie wydaje. TDV bedzie to jakies zwykle oznaczenie silnika jak awx.
-
Opóźniona reakcja na gaz
Prawdopodobnie turbina za pozno reaguje, mialem podobny przypadek na warsztacie, padlo na zwykly zawor n75, sterujacy turbina, moze tez byc egr, cos z dolotem powietrza do turbo, cisnienie do gruszki, roznie pierwsze co to pod kompa go podepnij.
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Moja kobieta bardziej ucieszyła by się z kwiatów lub pierscionka:)Serio
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Sorrki można zrobić JB, ale jest on tethered i na dodatek, połowa rzeczy z cydii nie działa na 6.0, trzeba czekać, więc dziękuje za taki JB.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Z tych 200 nowych funkcji, naprawdę widocznych i pomocnych będzie z 5. A do tego nie można zrobić JB na ios 6.0 wiec nawet nie myślę o aktualizacji. Wgrywałem 6.0 na dobre parę sztuk ip i nie ma szału. Jedyne to to ze na świeżym ios 5.1.1 i 6.0, 6.0 jest trochę szybszy, na 3gs jak i na 4. na 4s nie odczuwalne.
-
Chłodnica klimatyzacji
AUDI A4 B5 CHŁODNICA KLIMATYZACJI 1,6 1,8 1,9TDI (2744653545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pomiedzy dieslem a benzyna widzę nie ma różnicy, oglądając aukcje i zdjęcia na allegro, wiec anglik będzie miał to samo. ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-160/cale-audi-a4-b5-1-8-95r-lz6u-czesci-wyprzedaz-247424/ tu jest anglik, a chłodnica wydaje się ta sama.
-
Piszczenie przy rozruchu (który pasek/rolka?)
JA miałęm takie piszczenie przy wyrąbanym pasku, ale co do rolki to może być z klimy napinacz, alternator, napinacz dużego paska. ja obstawiam napinacz klimy.
-
Poduszki pod silnikiem
Poduszki są 2, ale nie obstawiaj ich od razu. Może być dwumas, tłumik, wtryski, itp itd. Jest dużo tematów na forum o drganiach.
-
Czy można podłączyć coś takiego do Brta CC
o tamtej nie wiem ale jeśli tą można to tamta pewno też. Adapter AUX-IN VW, AUDI, SEAT, MFD (2733839882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Sorrki jednak poczytałem i nie można:(
-
Chłodnica klimatyzacji
Powinna bez problemu bo co może być innego w angliku.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
Piękna
-
[B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
podstawa to filtr kabinowy, potem dobrze odtłuść szyby i bedziemy szukać dalej:)
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą po przejechaniu około 100km
Jeśli termostat nowy, pompa wody cała, zostaje chłodnica, czesto sie zapychaj.[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 11:10_________________________________________________śledz ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239830.0
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb bedziesz ją sprzedawał?
-
[B6 AWX] Jakie pompowtryski do Audi B6 1,9 AWX?
Szukałem i nic, Ok dzięki więc będę szukał takich PD jak podaliście.
-
[B6 AWX] Jakie pompowtryski do Audi B6 1,9 AWX?
Witam, mam standardowe pytanko, i nigdzie nie mogę sie dowiedzieć, a chce mieć pewność, wtryskiwacze to kwota nie 100 czy 200zl więc zakup musi być pewny. Posiadam teraz z końcówka Q, nigdzie nie mogę ich dostać, ale wiem ze można też założyć inne, ale czy nie będzie problemów? np z mocą, oprogramowaniem samochodu? Jeśli nie, to jakie PD kupić? Czy mogą być z innego 1,9 tdi? np vw passat, sharan, golf? @pompki mam całkiem rozleciane, a silnikiem trzęsie jak cholera, więc postanowione, teraz tylko kwestia odpowiedniego zakupu.Z góry dzieki
-
[B6 AWX] Prosba o analize logow-statyczne
Tak tak wiem, ale dzięki za informacje, a widać jeszcze coś nie ciekawego po tych logach?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 23:46_________________________________________________Witam, dnowie troche temacik, Posiadam AWX 1,9 i potrzebuje kupic wtryski, aktualnie posiadam z koncowka Q ale nie moge takich znalezc, nigdzie. Jakie wtryski moge wrzucic by wszytsko bylo P&P? Ps posiadam golfa4 1,9 na pompkach. Wtryski te same ale koncowka inna, juz nie pamietam. CZy te by podeszly? slyszalem ze mogly by i byc ale trzeba cos pogrzebac z softem. tak?
-
[B6 AWX] Przepływomierz-mechanik upiera się przy swoim zdaniu
Hej, a jaki byl problem, ze musiales wymienic?
-
[B6 AWX] Prosba o analize logow-statyczne
Ok wykrecic wykrece, i oddam je do "regeneracji" czyszczenia sprawdzenia tam mi wszytsko powiedza:) Dzieki za pomoc:)
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Hej, tez bym byl chetny:) w moim 1,9 awx:) nie wiecie jak tam maja z robota?