Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. A TIP to jest już niepotrzebny?
  2. omzig odpowiedział(a) na kovv4l24 temat w 1.8T
    Trzeba duuużo czytać... ANB - 153 zęby.
  3. http://allegro.pl/blow-off-bov-dv-vw-audi-tt-s3-225km-hybrydowy-i4670100806.html
  4. Turbo chińczyk...? Aaa i co z tym wlotem jest, spawany jakiś czy co tam się działo?
  5. Dokładnie tak.
  6. R-Performance ul. Mineralna 26 Warszawa, 694 046 807 I zapytaj jeszcze w Coobcio Garage ul. Górczewska 179 Warszawa, 506 098 002
  7. No to lepiej podpytać Miszki z linku co zapodałem wyżej.
  8. Nie dojrzałem - no to przepraszam. Już działa. Czyli tak jakby nie mieli, bo z tego co piszesz wychodzi na to, że trochę bryndza.
  9. A gdzie tam masz na stronie, że maja turbinę na tyle kuni do wzdłużnych? Na taka moc i więcej to jakiś Garrett lub TD04/05 i spawanie kolektora wydechowego. http://allegro.pl/turbosprezarka-volvo-t5-td04hl-19t-7-billet-370km-i4596244142.html Napisz do nich, mają ciekawe pomysły na różne zachcianki.
  10. Czerwony, ponoć 5KM więcej daje.
  11. Dev, tutaj wrzuć jakieś foty.
  12. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    Dobrze siedzi. Dzięki za radę i chyba wejdę w te KYBy plus springi.
  13. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    Jest sens w ogóle zakładać gwint jak sie jeździ po mieście, gdzie 3/5 dróg to koleiny i dziury?
  14. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    No tak, tylko mieszkam w Wawie, a tu wc**j dziur i kolein... Co do springów i amorów - dzięki.
  15. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    Felga max 17tka i to tez sie zastanawiam, bo waga auta idzie w górę. Jakie amory i krótką sprężynę poleciłbyś na przód i tył?
  16. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    Sprężyny ori seria, ale jakie tam na nich kolory sa to Ci nie powiem. I tak sobie myślałem, że jak będę zwiększał moc i heble to przy okazji jakiś gwint ale nie wiem czy jest sens, czy to coś da itp - tak sobie gdybam narazie.
  17. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    Dokładnie daj znać, bo nie wiem czy gwinta montować MTSa, czy wrzucać zwykłe Bilsteiny.
  18. No właśnie, skąd? I czy z miejscem na MAP?
  19. omzig odpowiedział(a) na Jarqn temat w Audi A4 B5
    Zadzwoń i dowiesz się wszystkiego, a przy okazji zrobi Ci fajną hybrydę z tej Twojej.
  20. omzig odpowiedział(a) na karools temat w 1.8T
    Wyslij resztki turbo do http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/ i ładnie ogarnie Ci suszarkę.
  21. omzig odpowiedział(a) na kovv4l24 temat w 1.8T
    Napewno?
  22. omzig odpowiedział(a) na kovv4l24 temat w 1.8T
    Paska nie ustawiasz... Za to ustawiasz koła zębate na znakach i wtedy zakładasz pasek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.