Treść opublikowana przez omzig
-
Swieci sie ABS ESP
- Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
A TIP to jest już niepotrzebny?- pasek rozrzadu
Trzeba duuużo czytać... ANB - 153 zęby.- zawór dv audi a4 b5 1.8t
http://allegro.pl/blow-off-bov-dv-vw-audi-tt-s3-225km-hybrydowy-i4670100806.html- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Turbo chińczyk...? Aaa i co z tym wlotem jest, spawany jakiś czy co tam się działo?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakaś gwarancja?- A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
Dokładnie tak.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
R-Performance ul. Mineralna 26 Warszawa, 694 046 807 I zapytaj jeszcze w Coobcio Garage ul. Górczewska 179 Warszawa, 506 098 002- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No to lepiej podpytać Miszki z linku co zapodałem wyżej.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie dojrzałem - no to przepraszam. Już działa. Czyli tak jakby nie mieli, bo z tego co piszesz wychodzi na to, że trochę bryndza.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A gdzie tam masz na stronie, że maja turbinę na tyle kuni do wzdłużnych? Na taka moc i więcej to jakiś Garrett lub TD04/05 i spawanie kolektora wydechowego. http://allegro.pl/turbosprezarka-volvo-t5-td04hl-19t-7-billet-370km-i4596244142.html Napisz do nich, mają ciekawe pomysły na różne zachcianki.- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Czerwony, ponoć 5KM więcej daje.- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Dev, tutaj wrzuć jakieś foty.- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka.- MTS Technik
Dobrze siedzi. Dzięki za radę i chyba wejdę w te KYBy plus springi.- MTS Technik
Jest sens w ogóle zakładać gwint jak sie jeździ po mieście, gdzie 3/5 dróg to koleiny i dziury?- MTS Technik
No tak, tylko mieszkam w Wawie, a tu wc**j dziur i kolein... Co do springów i amorów - dzięki.- MTS Technik
Felga max 17tka i to tez sie zastanawiam, bo waga auta idzie w górę. Jakie amory i krótką sprężynę poleciłbyś na przód i tył?- MTS Technik
Sprężyny ori seria, ale jakie tam na nich kolory sa to Ci nie powiem. I tak sobie myślałem, że jak będę zwiększał moc i heble to przy okazji jakiś gwint ale nie wiem czy jest sens, czy to coś da itp - tak sobie gdybam narazie.- MTS Technik
Dokładnie daj znać, bo nie wiem czy gwinta montować MTSa, czy wrzucać zwykłe Bilsteiny.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No właśnie, skąd? I czy z miejscem na MAP?- Regeneracja turbiny
Zadzwoń i dowiesz się wszystkiego, a przy okazji zrobi Ci fajną hybrydę z tej Twojej.- Żeliwo turbiny
Wyslij resztki turbo do http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/ i ładnie ogarnie Ci suszarkę.- pasek rozrzadu
- ustawienie paska rozrządu
Paska nie ustawiasz... Za to ustawiasz koła zębate na znakach i wtedy zakładasz pasek. - Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7