Treść opublikowana przez omzig
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Mam u siebie seryjną instalacje poziomowania, ale nic nie hula... gdzie szukać przyczyny i od czego zacząć, żeby wszystko działało jak trzeba?
-
Rezanie bixenonu
D3S jest za duze gabarytowo i juz wtedy wiekszej soczewy nie wrzucisz...
-
Rezanie bixenonu
To mozna mnejsza przetworke wrzucic, tylko teraz czy zostac przy D2S, czy juz D4S?
-
Rezanie bixenonu
To co jest seryjnie w lampionach Valeo lift B5, czyli Valeo D2S... Co proponujesz?
-
Rezanie bixenonu
No tak, bo to z A6 C6 nie? Heh jaki to człowiek jest głupi jak nawet nie liźnie tematu. Wracając co tematu: która soczewa wali mocno, daleko, szeroko? Jest wogóle taka? Jakiś kompromis?
-
Rezanie bixenonu
Gwery swego czasu tylko to wkładał z tego co czytałem i widziałem, ale może na tamte chwile nic lepszego nie było. Ja w sumie byłem zadowolony, może trafiłem na lux używkę. A tearz parują mi one jak uj i chcę coś wyrzeźbić konkretnego.
-
Rezanie bixenonu
A co to ma wspólnego z moim pytaniem??? Szczerze to szału nie ma... No co Ty, aż tak??? Chodzi mi o jakośc światła tylko i wyłącznie - cięcie i borowanie lampy jak najbardziej wskazane.
-
Rezanie bixenonu
Że to do mnie pytanie? Jeśli tak, to nic jeszcze mi nie wysłałeś, ale nigdy nic nie wiadomo.
-
Rezanie bixenonu
Które bixy wg Was drodzy Forumowicze konkretnie oświetlają drogę? Hella Intemo? Hella 3? Evox-R? Fx-R 3.0? Bosch AL?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Może i jest do powtórzenia, ale to musi naprawdę trafić sie dobra sztuka o nieprzeciętnej kondycji, potem dobór gratów w zależności od stanu portfela i ludzi którzy to wszystko ogarną. Jedna sztuka się trafiła i może na tym koniec, bo reszta niedomaga lub ta jaskółka np pracuje na granicy swoich możliwości i tylko czekać aż zrobi pod siebie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chodzi o to że nie seryjne, że po przeróbkach wzmacniających moc/moment, takie okreslenie ogółem, tak sie mówi/pisze.
-
Rezanie bixenonu
Masz te/to porównanie gdzieś uwiecznione? Chętnie zobaczę.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na początek uzupełnij profil.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
To podzielcie się tym tutaj, napewno niejednemu się przyda.
-
Pomocy z Xenonami
Ogarnąłeś temat kolego, mam to samo... :/
-
Rezanie bixenonu
Brawo ty Rada. Oddaj to do zrobienia komuś kto się na tym zna.
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Odgrzewam delikatnie: Od jakiegoś czasu gdy wciskałem sprzęgło słychać było skrzeczenie/piszczenie i wyczuwałem delikatne drgania na pedale tak jakby... A od dzisiaj doszło to, że pedał nie odbija do końca, zatrzymuje się tak jakby w 3/4 wysokości od podłogi i muszę go ręką podnieść lub nogą. Biegi póki co wchodza normalnie, no czasem z 1 biegiem jest problem i czasem poszarpuje przy ruszaniu i ze zminay z 1 na 2. Co to może być? Pompa sprzęgła? Wysprzęglik? Sprzęgło do roboty tarcza, docisk, łożysko robione 3 lata temu) czy lub/i poduchy silnika i skrzyni do wymiany?
-
Usługi AUTO-SERVO-LUK opinie
Nikt nic? Też jestem ciekawy opinii, bo nawet sporo ich goni. Na forach innych marek są pozytywne opinie...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jaki potencjał Panie?
-
Wymiana poduszek silnika i poduszek skrzyni biegów
Tzn co?
-
Wymiana przedniej poduszki/odboju silnika przy chłodnicy
Akurat z poluzowaniem tych poduch to dobrze, odrazu je wszystkie powynieniam, bo mam nowe na stanie. Dzięki.
-
Wymiana przedniej poduszki/odboju silnika przy chłodnicy
Pioter, jak unosiłeś silnik? Tzn za co/o co/po co ciągnąłeś/podpierałeś? A po co tak? Jeden problem z głowy.
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Ja w zwrotkach A4 B5 288mm miałem te gówienka, a jak kupowałem zwrotki od S4 B5 320mm to miałem... też te gówienka.
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Zależy jaki wzór. Czy 2.7biT?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poszukaj, było o tym 100 razy. Szukanie nie boli.