Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. Mam u siebie seryjną instalacje poziomowania, ale nic nie hula... gdzie szukać przyczyny i od czego zacząć, żeby wszystko działało jak trzeba?
  2. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    D3S jest za duze gabarytowo i juz wtedy wiekszej soczewy nie wrzucisz...
  3. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To mozna mnejsza przetworke wrzucic, tylko teraz czy zostac przy D2S, czy juz D4S?
  4. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To co jest seryjnie w lampionach Valeo lift B5, czyli Valeo D2S... Co proponujesz?
  5. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    No tak, bo to z A6 C6 nie? Heh jaki to człowiek jest głupi jak nawet nie liźnie tematu. Wracając co tematu: która soczewa wali mocno, daleko, szeroko? Jest wogóle taka? Jakiś kompromis?
  6. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Gwery swego czasu tylko to wkładał z tego co czytałem i widziałem, ale może na tamte chwile nic lepszego nie było. Ja w sumie byłem zadowolony, może trafiłem na lux używkę. A tearz parują mi one jak uj i chcę coś wyrzeźbić konkretnego.
  7. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A co to ma wspólnego z moim pytaniem??? Szczerze to szału nie ma... No co Ty, aż tak??? Chodzi mi o jakośc światła tylko i wyłącznie - cięcie i borowanie lampy jak najbardziej wskazane.
  8. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Że to do mnie pytanie? Jeśli tak, to nic jeszcze mi nie wysłałeś, ale nigdy nic nie wiadomo.
  9. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Które bixy wg Was drodzy Forumowicze konkretnie oświetlają drogę? Hella Intemo? Hella 3? Evox-R? Fx-R 3.0? Bosch AL?
  10. Może i jest do powtórzenia, ale to musi naprawdę trafić sie dobra sztuka o nieprzeciętnej kondycji, potem dobór gratów w zależności od stanu portfela i ludzi którzy to wszystko ogarną. Jedna sztuka się trafiła i może na tym koniec, bo reszta niedomaga lub ta jaskółka np pracuje na granicy swoich możliwości i tylko czekać aż zrobi pod siebie.
  11. Chodzi o to że nie seryjne, że po przeróbkach wzmacniających moc/moment, takie okreslenie ogółem, tak sie mówi/pisze.
  12. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Masz te/to porównanie gdzieś uwiecznione? Chętnie zobaczę.
  13. Na początek uzupełnij profil.
  14. To podzielcie się tym tutaj, napewno niejednemu się przyda.
  15. omzig odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ogarnąłeś temat kolego, mam to samo... :/
  16. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Brawo ty Rada. Oddaj to do zrobienia komuś kto się na tym zna.
  17. Odgrzewam delikatnie: Od jakiegoś czasu gdy wciskałem sprzęgło słychać było skrzeczenie/piszczenie i wyczuwałem delikatne drgania na pedale tak jakby... A od dzisiaj doszło to, że pedał nie odbija do końca, zatrzymuje się tak jakby w 3/4 wysokości od podłogi i muszę go ręką podnieść lub nogą. Biegi póki co wchodza normalnie, no czasem z 1 biegiem jest problem i czasem poszarpuje przy ruszaniu i ze zminay z 1 na 2. Co to może być? Pompa sprzęgła? Wysprzęglik? Sprzęgło do roboty tarcza, docisk, łożysko robione 3 lata temu) czy lub/i poduchy silnika i skrzyni do wymiany?
  18. Nikt nic? Też jestem ciekawy opinii, bo nawet sporo ich goni. Na forach innych marek są pozytywne opinie...
  19. Jaki potencjał Panie?
  20. Akurat z poluzowaniem tych poduch to dobrze, odrazu je wszystkie powynieniam, bo mam nowe na stanie. Dzięki.
  21. Pioter, jak unosiłeś silnik? Tzn za co/o co/po co ciągnąłeś/podpierałeś? A po co tak? Jeden problem z głowy.
  22. Ja w zwrotkach A4 B5 288mm miałem te gówienka, a jak kupowałem zwrotki od S4 B5 320mm to miałem... też te gówienka.
  23. Zależy jaki wzór. Czy 2.7biT?
  24. Poszukaj, było o tym 100 razy. Szukanie nie boli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.