Treść opublikowana przez Norbas
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Myślisz o powłoce kwarcowej albo ceramicznej ? Teraz tak patrze i chyba trzeba będzie zerwać te znaczki s-line albo w kolor listw pyknąć..... Co do koloru to poza tym, że to czarny chrom to niestety jeszcze nie mam więcej info
- B7 Crew
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Lubie to Venom skoro piszesz, że świetnie Ci się jezdzi to faktycznie zawieszenie KW musi byc super
-
Opony na felgi 19'
W 19'' na bank nie produkują, najniższy to 30.
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Super te świtała wyglądają W ogóle świetnie auto się prezentuje Jak Ci się jeździ na KW v1 porównując z 1be/1bv ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Nieźle Masz może fote całego boku z czerwonymi zaciskami ?
-
Podświetlenie tablicy - problem
Musisz ściągnąć tapicerkę klapy
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No to na bogato
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Miesiąc to jest nic w porównaniu przez ile je szukałeś Szybko pęknie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki :-) tyle szukałem ,wreszcie są!:-) :-) to jest taki wedlug mnie fajny materiał , nie alcantara , mam alcantare w Audi A3 8p , i nie chciałem alcantary, dodam że fotele przeleżały u człowieka 6 lat w garażu, oprócz tego ,że są mega zakurzone ,to po przeczyszczeniu są jak NOWE:-)Aha podgrzewane przód i tył:-) Czasami warto czekać Odnośnie materiału to kto co lubi, osobiście nic nie mam do szmaty, która u mnie jest zaraz po alcantarze. Ważne żeby nie były całe w skórze
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Teraz jak już będziesz miał je w aucie to pewnie nockę w nim spędzisz Konkretny mod W środku alcantara ?
-
Wymiana żarówek postojowych
Są na wcisk. Nie musisz obracać wystarczy ruszanie prawo-lewo-góra-dół
-
Wymiana żarówek postojowych
Zainwestuj w szczypce długie 280mm. Jak nikt wcześniej nie wymieniał albo się zapiekły to sobie można ręce poszarpać
-
AUDI A4 B7 machał
Ona była w standardzie za kiere z okrągłą poduchą trzeba było dopłacać Znalazłem starą broszurę RS4 B7 na kompie
-
AUDI A4 B7 machał
http://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=75367061
-
AUDI A4 B7 machał
Otóż to. ; ) W RS 4 było kilka kierownic do wyboru była multi cała w skórze perforowanej z znaczkiem oraz okrągłą poduchą i przyciskiem S itd. http://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=75367061
-
...
Lepsza opcja regeneracja felgi niź klepanie auta Człowiek nie dość, że za siebie musi myśleć to jeszcze za innych Tak poza tym to przyjemną furkę masz i jestem ciekaw jak wygląda ten model na rotorach
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
miazga na tym kole
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Mam zamiar wymienić, ale ciekawe info na temat tego przełącznika
- PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Ładnie wygląda Pamiętasz numer przełącznika pod składane lustra lub czy miał końcówkę A ?