Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Konkretnie te koło na aucie wygląda ale tył wydaje się na perspektywie rybiego oka, że mocno wystaje tak jak wspomniał H4mm3R Jak będzie używał Glass Polish dołóż jeszcze Fast Glass i efekt będzie jeszcze lepszy. Fast Glass możesz zastosować przed albo po
  2. Termostat odpada bo by w ogóle nie grzal sie na trasie do 90. Moze byc jeszcze, że jest trochę zapowietrzony.
  3. Ja tam nie wyjeżdżam na 30 min W sobotę zawszę mogę poczuć się jak singiel Jak to norki mówią : nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania Sorka za ot afroo
  4. Masz gdzieś foto jak to wygląda na aucie ? Ile masz zamiar teraz opuścić ?
  5. Już nie chciałem tego komentować, ale do takich parametrów to dystans obowiązkowo, a tu niby na styk Spoko, spoko z tyłem się zgodzę, że przydałby się dystans Chodzi mi o przód Może miałem ujowe koło do mierzenia bo było na środku wypukłe i dawało takie złudzenie.
  6. Ładnie się prezentuje Jakie et felgi na tyle ?
  7. Szkoda, że nie masz czym sprawdzić. Może czujnik być do wymiany nie wierze, że nowoczesne jednostki łapią temperaturę 90*c przy 20km. Spalanie masz w normie ?
  8. Serwis mówi do 10 lat Ładnie porobione B8
  9. Mozart wpadł pomóc plakat na słupie się odbił Pokrętło z B8 A o lustro biegusiem bede pisał Właśnie, morda jakaś znajoma Cały przełącznik idzie podpiąć czy "cycka" musiałeś przełożyć ?
  10. Jaki rozmiar opon planujesz do letniego koła ?
  11. Ja nawet w deszcz czy śnieg wjeżdżam na myjnie
  12. A co to za "pan" w lusterku podglądał podczas rezania Od czego masz pokrętło ? Lustro prawe miał ostatnio turzol z formu
  13. Dzięki za linka Jeszcze te http://allegro.pl/felgi-oryginal-audi-19-5x112-a5-8t-s5-sportback-i6011742775.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro Dzisiaj jeszcze raz mierzyłem 8j ET35 i to jest prawie na styk Muszę się zastanowić...
  14. Masakra jak to auto wygląda( kolor jest mega) z 3.0 tdi poleciałeś po bandzie Będę kiedyś musiał na jakiegoś lubuskiego spota podlecieć Wytrwałości i cierpliwości
  15. Przy -10*C może być problem z dogrzaniem do 90*C ale nawet i wtedy, na odcinku 15 km powinien złapać temperaturę Musiałby się ktoś wypowiedzieć kto ma A3 albo Q3 z tym silnikiem . Dziwne, że nowa jednostka a tak długo się dogrzewa. Sprawdzałeś czy na vag'u masz to samo co na zegarach?
  16. Po części dzięki temu, że jest matowy to zyskuje na wyglądzie Tak w ogóle to słuszny mod
  17. Projekt petarda Będziesz stroił to pod prędkość czy tylko na przycisk ?
  18. Pierwsze graty pod el. składane lustra, fotochrom i itd. (14pin) od kolegi turzol
  19. Pokazałbyś już swoje Rotory jak leżą A to nie planujesz gwintu? Planuje ale raczej nie ten sezon Ostatnio C5 trochę ogarniałem
  20. A jak z jakością tych felg ? Ktoś ma jakąś opinie
  21. 10j raczej odpadnie bo z tego co oglądałem to wypadało by pójść przynajmniej w stronę gwintu Myślę, że 8,5j + max ET35 powinno przypasić na tył jak coś zawsze można dystans wrzucić
  22. Właśnie o tych też myśle , około 4 tyś z ładnymi oponami trzeba chyba dać?4 tysie to za same ori felgi bez opon. RS4 B7 w oryginale miało 9j + ET 29 ? Coś takiego http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-rs4-rs6-19-cali-et-29-raty-i5872824864.html ? Jeszcze przeglądałem stronę Dawmac i znalazłem fajne Rotiform'y SPF 19" 8,5j ET 35 + tył 10j ET 25.... http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/"ROTIFORM%20SPF%2019""%208%2C5J%20ET35%20%2B%2010J%20ET25%205x112%20Black%20Mach%20DDT" Tylko ciekaw jestem czy za bardzo nie będą wystawać poza obrys Te 18" co mierzyłem to miało 8j i ET 35. Przód był prawie na styk, tył natomiast miał sporo zapasu ale przy 10j i ET25 to może być trochę za dużo... Jakieś podpowiedzi ? Oczywiście planuję też wsadzić zawias Eibacha -45/-30 ....
  23. Trochę odgrzeję Tą co kolega ma na aucie to stary typ. BRB ma nowy typ taki jak na zdjęciu Dodam od siebie, że BRB ma inny układ dolotowy oraz dwa "haczyki" przy rozrządzie. Trochę to utrudnia wyciągnięcie obudowy . Ponadto śruby są na torx 30mm "Haczyki" przy rozrządzie Torx 30mm Pozdrówki
  24. Super te dekory wyglądają w jasnym wnętrzu. Zmiana na duży +

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.