Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Dziwne, ze z dnia na dzień coraz gorzej... niech sprawdza odrazu czy olej w mechanizmie różnicowym jest stan. Jak już będziesz miał na wierzchu to wymieniaj 20 tez plus reszte uszczelek. Z tego co wiem to nie trzeba tam wyciągać skrzyni itd twk w ogóle to masz jakiś luz jak półosie w gorze ?
  2. @t_stepniak dzieki twojej Info o buczenie podcza hamoawania silnikiem zainteresowałem się tematem. Filmik, który podesłałem u ciebie w temacie. Okazuje się, ze moj dziwek tez nie jest ok. Podejrzenie łożyska ośki napedowaje skrzyni. Do tego jeszcze szarpniecia 3>2>1. Dzwiek mam odkąd go kupiłem wiec sprawdzę zgłosiłem to serwisu, w którym kupiłem auto i czekam na termin do aso aby powiedzieli coś więcej. Czytałem po zagraniczych forach i 3-4 lata temu aso wymieniało skrzynie na nowe... teraz podejrzewam ze wiedza co i jak wiec wymienia łożysko i po sprawie będzie ?
  3. I jak z jakością oraz produkcja kiery ? ? Starannie zrobione ? Daj znać jak pokrecisz kołem z 10kkm ?
  4. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrób szybka adaptacje... gaz w podłogę... przełączasz na zapłon nie odpalając auta, czekasz do 40sek, trzymasz gaz wyłączając zapłon, czekasz z gazem w podłodze 10sek... odpuszczasz gaz... wyciągasz kluczyk, wychodzisz z auta. Zamykasz wracasz po 2-5min i jedziesz na D z 10min i po robocie. Poczytaj na zagranicznych forach
  5. Świeżynka ? skąd ta kiere i gale wyciągnąłeś ?
  6. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pisz z aso i podadzą Ci pod vin...
  7. Ja mam dźwięk takie kliknięcie z 3 na 2 lub na 1 z delikatnym szarpnięciem. Nie zawsze to się dzieje. Wycailem ze przy zejściu na niższy bieg przy powrotach 1400-1600 lub 1200 tego klepnięcia nie ma... ? słychać jakby widełki przełączające miały jakiś luz... dziwne, ze przy zejściu w dół tylko to słychać... może mechatronica i za małe ciśnienie mu podaje... nie wiem już sam. Tez to irytuje... jak auto wypala dpf to brak tych „klepnięcia” To co ty przedstawiłeś to mam czasami jak wyjeżdżam z garażu i zmienia z 1-2 tak jakby jakiś zawór ...? Ogolnie to ta skrzynia zaczyna mnie irytować ? Robiles szybka adaptacje bez kompa ? Może Ci coś pomoże ?
  8. Dwumasa na gwarancji przy 70kkm. Mam system start -stop
  9. Ja zrobiłem 13kkm i tak samo jest. Przy wymianie dwumasy nic innego nie stwierdzili. Będę niedługo robił test przed końcem gwarancji także zobaczymy może mam to samo ?
  10. Najbardziej słyszalny po 50 sek. Raczej tak, ale napisał ,ze może konczy się łożysko oporowe a w s-tronicu mowili, ze są dwa. Mniejsze i większe
  11. Które bo masz dwa na k1 i k2. Nagrałem i podeśle ci filmik jak ogarne się porównasz
  12. No bo się skupiasz na tym dzwiku teraz nagraj jak dasz radę i wrzuć. Jak coś porównamy
  13. Tak przez alternator. Zeby to usłyszeć trzeba wsio wyciszysz i sie wsłuchać.
  14. Hmm papiery... to czy masz ten system to wystarczy sprawdzić w kodach wyposażenia 7L8 a na szybko to mam tylko taki artykuł Odzyskiwanie, czyli rekuperacja energii WWW.MOTOFAKTY.PL Co do dźwięku nogę spróbować nagrać
  15. Wiem o co Ci chodzi.Mam to samo i to nie jest ze skrzyni to jest z silnika i tak się niesie, coś jak retarder w ciężarówkach. Skoro masz system start/stop to i masz układ rekuperacji czyli odzyskiwanie energi podczas hamowania silnikiem. Stąd ten dźwięk oczywiście możesz podjechać do kogoś ogarniętego ale czasem mogą cię naciągnąć. Poczytaj o tym układzie w elektrykach/ hybrydach jest ten układ popularny jest i go słychać gdy tylko puścisz nogę z gazu
  16. A co Ci się dzieje ze skrzynia ?
  17. Kurcze tez mAm 2013 ale z czerwca... No nic wazne, ze ogarnięte bo strasznie pewnie to irytowało jak start/stop ?
  18. Hmm... który masz rok ze ci gasną po otwarciu drZwi ? Ja po otwarciu drZwi mam załączenie recznego... lepsza opcja według mnie niż wyłączenie silnika ?
  19. Hehe, ten do paliwa ? Coś faktycznie daje ?
  20. I jak z tym dodatkiem ? Bezpiecznej drogi
  21. No ja do tego miejsca miałem z 30km a trochę dalej biało u was inny klimat niż na zachodzie ?
  22. Bak prawie jak w bmw F30 tam jest z 40l i szybko schodzi. Spalanie ogólnie fajne Ci wychodzi... ile na bateri przelatasz ?
  23. To prawda, ale co się dziwic jak zaciski są w S i X takie same nawet tarcze ? S jeszcze coś tam hamuje ale X P100D ma braki straszne ze grzejesz je w moment...
  24. Model S w wersji P100D wali w lep, ze kolega omal nie zemdlał na teście Model 3 performancem jest o troszkę szybszy od S ale nie wali tak jak SP100D ponoc próbowali go hamować ale zrywał się z pasów
  25. Na razie spokój Jedyne co zrobiłem to zmieniłem kodowanie nagłośnienia w radiu... jest różnica i to spora Jako, że dzisiaj wyszło trochę słonka to oczywiście allroad był się przewietrzyć po górkach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.