Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Pasek raczej nie. Ja mam tez równo a nawet i na początku i czasem słyszę ten dźwięk. Mnie się wydaje, ze to pompa taki odgłos daje.
  2. O to właśnie chodzi dawaj Mciejka przepis ? Mogę mieć Maciek na czwarte ??
  3. hehe nie martw sie ja zawsze jak odpalam i gasze auto to slucham jak chodzi silnik taka choroba. Przynajmniej na czas wysztko jest wylapane.
  4. Ciekawe czy nie z pompy wody ... ja ostatnio w golfie wymieniałem jakiś 600km temu. Osłucham i dam zac bo mam podobny zestaw tyle zW cały ina plus pompa wody hepu. Możesz spróbować go odpalić bez paska osprzętu tak na szybko
  5. ty pisz jakie one maja podświetlenie ? Białe, czerwone ?
  6. najsik... same będą się otwierać teraz moje newki tez już czekajo na montaż
  7. I już licytacje fela pięknie leży ale et26 jeszcze lepiej by wyglądało ?
  8. Pany co o tym myślicie ?
  9. Dzieki Panowie ? jakies pewne sprzedawców macie ? Ceny pewnie z 700zl za komplet to ?
  10. Pany jakiej firmy oraz jaka barwę polecacie w xenony? Może ktoś ma jakieś porównania na b8 ?
  11. No trochę nastukane jest tych kilometrów Mieliscie już jakieś problemy z silnikami po lifcie przykładowo CGLC ?
  12. Coś za szpreja użył ??? Ładnie wyszło ? w b7 pięknie się rozkleja lampy co ?
  13. E tam, może nawet lepiej bo może drugi raz go docierasz ??
  14. Już mi przeszło ?
  15. Seiko auto już dawno upalą jakiś młodziak ? Ja śmigam allroadem a żonka golfem plus który wystawilem na sprzedaż ? duży serwis i wymiana rozrządu zrobiona wiec można gonić ?
  16. No no, prawie dotarty ? jeszcze trochę i będzie można w końcu pałować ?
  17. Ja uważam, ze 2-3 razy po zakupie auta można go użyć bo niestety nie mamy pewności czy ktoś wcześniej dbał o regularne wymiany oleju. Potem jak sami wymieniamy oleje co 10kkm według mnie można odpuścić płukanie. Oleje maja coraz więcej w sobie chemi i świetnie czyszczą oraz smarują
  18. Ravenol dobry olej i sporo dodatków ma w sobie ja tez czekam i wymieniam. Obecnie castrol LL sobie pływa... w b7 Miałem valvo ale po zalaniu rave była różnica a także różnica w temp oleju... p.s Kamil co ty tam za problem z tym czujnikiem masz ?
  19. Nie uzywaj mocnej chemi to bedzie sie trzymac. Na w b7 na grilu mialem gruba warstwe i 3 lata siedzial. Lampy mialem tez tym i tam to w ogole nic sie niedzialo
  20. Auto odebrane po reklamacji i jak na razie ok... Założyłem również dystans w mocownie skrzyni biegów i jest sztywniej. Zrobię więcej km to bede mogl sie bardziej wypowiedzieć ale po 20km czuję różnicę w sztywności napędu Ponadto auto przeszło przegląd wiec z bani na kolejne dwa lata Może ktoś się wypowie czy cieżko jest rozkleić poliftowe lampy ?? Kilka fot:
  21. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dev jakiś patent na obracanie dwumasem aby sruby wkręcić? Tylko za pomocą wału idzie go ruszyć ? Patrze na rozpiskę części i pobrane 6 a skręcone na 3
  22. Musialbys poszperać czy to faktycznie jest to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.