Treść opublikowana przez Norbas
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Graty ? dużo zdrowia ?
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Każdy ma inne zdanie. Jak szukałem auta to b9 brałem pod uwagę ale kasy miałem na początek produkcji i wybrałem b8 lift. Jak szukałem fury 4 lata temu to chciałem b8 ale tez niestety nie miałem tyle aby kupić polifta wiec zgarnalem b7 z końca produkcji i nie żałowałem. U ciebie to nie widziałbym sensu zmiany b8 na b8 lift ... bez sensu według mnie wtedy zmieniać auto, wolałbym odłożyć i kupić b9... tak w ogóle to czemu b8 po lifcie zła opcja ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Najlepiej to jak cały motor na aucie i wtedy z pokrywy odczytać datę. Nr głowicy raczej nic nie da. Chociaż widać dwa nr głowic sa do brd
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Szukaj świeżej z brd. Koniec produkcji...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nie No pisaliśmy o całym motorze z gratami ? avf zwykły jest a brd 16v ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Za prosto by było z avf zeby 170 mieć to nie trzeba worka pieniędzy ma lepsze wyniki jak BRB, które miałem...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Głowica bmn ma zawory wpuszczone w głowice czyli tłoki so równe. Jak masz w brd rowne tłoki to raczej podejdzie. Bmn był do aut z poprzecznym silnikiem... jakoś przekonany do bmn noe jestem bo tez miały problemy z pęknięciami ja bym szukał głowicy z najpóźniejszego roku Adaś najlepiej to tam avf wpakować jak Kamil napisał
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Zaczęło się :decayed:
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Ile b9 jest na rynku...Ile osób na forum posiada b8 a ile b9... tutaj nie ma co porównywać ile jest problemów z b8 a ile z b9... za kilka lat można Będzie to sprawdzić według mnie b8 po lifcie to dobra opcja
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Ładnie wyszło ?
-
Piaskowa/kremowa skóra - obszywanie
No intro maja konkret Pewnie, ze bezpieczne o ile wiesz co robisz wystarczy, ze aku odłączysz( wystarczy sam minus) kiere wyciągaj tak jakbys jechała na wprost/tak samo montujesz. Zwijak możesz sobie skleić taśma aby się nie przestawił. Pozycja na wprost. Sruba trzymająca kiere dość mocno siedzi jak nie była wcześniej ściągana. Przyda się druga para rak do przytrzymania kiery. Jak będziesz składać to kostka zwijak-airbag przy włożeniu ma kliknąć i wtedy można uznać, ze jest podłączona Nie wiem jaki model auta masz ale jak kiera od 2005 do 2012 to poduszka skręcona jest z kiera za pomocą dwóch śrub na torx, które są pod zaślepką. Poduchy w kierach od 2012 są na metalowych zaczepach.
-
Piaskowa/kremowa skóra - obszywanie
Przegladnij sobie maximonia.pl
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Doba dla nas wszystkich jest za krótka Liczy się, że są w planie
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
A pisałem do @black4 ale jak uważasz, że Trepkowi się należy za coś tam to proszę bardzo
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
No jedno lepszych kółek w tych parametrach pod budę B6/B7. Sam szukałem do ex b7 w dobrym stanie przez dłuższy czas... a teraz mam je w zestawie z allroad'em Black4 Za jedną rzecz w tych felgach trzeba cię opierdzielić.... co tam robi ten klej po odważnigach Trepek ten zacisk z tyłu jakiś taki mały, kiedy swap ?
-
B8 TrOOOOp
Teraz jak będziesz wybierał się na wakacje to oprocz schowka pasażera na skarpetki i bokserki masz miejsce na koszulki i spodenki w koncu o nas facetach pomysleli
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ładnie wyszło ? zamówiłeś diadem chrome bo mysle, ze fajnie by się wpasowały ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Moim zdaniem ładniejsze od tych z b7
- B7 Crew
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Dzieki wielkie ?
-
B8 TrOOOOp
W b8 nie ma dociagow. Może u Ciebie drzwi już są zmęczone...
-
B8 TrOOOOp
Ten w NO okazał się bez sim ? dlatego taka cena była. Tak wiec chce uaktualnić mapy.
-
B8 TrOOOOp
Pany do kogo się zgłosić z wgraniem map do 3g basic ?
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Jaki koszt gratów z olejem do s-tronic’a ? Jakbys miał chwilke podrzucisz numery części ? pozdrowki
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Stanie nad nimi nic Ci nie da. Gwarancje i reklamacje dla aso są najgorsze bo tam liczy się czas. Nie mieścisz się w czasie to firma traci... Sylwek robi ustawienia codziennie a aso odświętnie. Ogólnie przed ustawieniem powinno się sprawdzić zawieche, napompować koła, skalibrować zawieche o ile jest na pneumatyce, dodatkowo w niektórych autach wrzuca się balast odpowiedni pod wagę przeciętnego kierowcy.