Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Yyy a 7-7,5kkm to tez jeszcze zalicza się pod fanaberie ? Ja tam w każdym swoim co 7-7,5kkm wymieniam tak jak kiedyś producenci nakazywali? BTW dupka wyszła konkretnie zresztą całe auto świetnie się prezentuje ??
  2. Czyli wiesz o co kaman... sam przez to przechodziłem i dalej przechodzę... dalej myśle o sprzedaży ale co popatrzę na ogłoszenia auto to zawsze coś mi nie pasuje ? zmienić auto dobre na coś nie pewnego z gorszym wypasem trochę slabo...
  3. Sławek jak zwykle zrobił mega robotę Piotrek Dawaj coś do kalendarza mata super, sam taka używam i jestem mega zadowolony ?
  4. No fura jest w pytke. Nastepny „chory”, który chce sprzedać auto po „pieszczotach” jak zmieniac na ten sam model to na b8.5 z 3.0tfsi lub 3.0tdi ?
  5. No sporo można uruchomić rzeczy... przykładowo w 8P możesz sobie przy ala US zmieniać natężenie świecenia kierunków gdzie w B7 masz z góry założone i chyba nie da rady tego zmienić...
  6. Jeszcze raz wielkie dzięki Mati za wsparcie techniczne Było: Jest Tak więc odpalone tylne halogeny jako pozycja z takim samym natężeniem jak boczne pozycje niby nic a mordkę cieszy i dużo lepiej wygląda
  7. Moim zdaniem nie ma sensu wydawać na to kasy bo i tak mocno świecą te lampki ostrzegawcze czerwone
  8. No i co Adaś, mogą być co ? ?
  9. Bez foty w nocy mod nie zaliczony ?
  10. Dzieki za miłe słowa Jak na razie to jedno z najlepszych aut jakie miałem i kupiłbym je jeszcze raz po mino braku mocnego silnika i napędu Q?? A2 ma troszkę za mały bagażnik no i mało miejsca po włożeniu fotelika... Wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku, oby był lepszy od starego ? pozdrowki
  11. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wzajemnie, lepszego nowego roku. ?
  12. Jasno jak w samolocie Do A3 tez będę brał od niego
  13. Tak od Tomka pierwszy mod ? łatwiej potem rezać po ciemku
  14. Typowy wół który przeżyje jeszcze nie jedno nowsze auto ?
  15. Bardzo fajny kolor i dość ciekawa felga dobrze wiedzieć ze et45 z szerokością 8j wchodzi bez problemu ? powodzenia w dalszych planach
  16. Już znalazłem i w niedziele będę działał graty vr-ki
  17. @Adam87 u mnie patrzyłeś ? barwa 5500k
  18. Barwione maiłem ale DRL i jedne były super a kolejne, które kupiłem były za mocno barwione na niebiesko i swieciły na niebiesko Teraz podliczałem, że bez rabatu chyba z 230 za komplet do a3 bym zaplacił... ale moim zdaniem warto. W NO zawsze brakuje swiatła w tych autach jak się szybko robi ciemno
  19. Linka nie mam tylko mail z propozycja i zdjęciami jak co swieci
  20. Co wy tam chcecie porównywać Chińczyki z Tomkiem... Tomka napierdzilaja i długo trzymają. U mnie już ponad 3 lata i dalej świecą jak świeciły Adas na wyjazdy do galeri chyba trzeba zacząć ściągać kapselki ?
  21. Konsekwentnie do celu ?? Seiko ale gdzie jasiek jest ?
  22. Powodzenie i szybkiego powrotu do zdrowia kojak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.