Treść opublikowana przez Norbas
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Yyy a 7-7,5kkm to tez jeszcze zalicza się pod fanaberie ? Ja tam w każdym swoim co 7-7,5kkm wymieniam tak jak kiedyś producenci nakazywali? BTW dupka wyszła konkretnie zresztą całe auto świetnie się prezentuje ??
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Czyli wiesz o co kaman... sam przez to przechodziłem i dalej przechodzę... dalej myśle o sprzedaży ale co popatrzę na ogłoszenia auto to zawsze coś mi nie pasuje ? zmienić auto dobre na coś nie pewnego z gorszym wypasem trochę slabo...
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Sławek jak zwykle zrobił mega robotę Piotrek Dawaj coś do kalendarza mata super, sam taka używam i jestem mega zadowolony ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Rób program, zmieniaj heble i znowu na jakiś cZas zapomnisz o zmianie auta ??
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
No fura jest w pytke. Nastepny „chory”, który chce sprzedać auto po „pieszczotach” jak zmieniac na ten sam model to na b8.5 z 3.0tfsi lub 3.0tdi ?
-
Red Sportback 2.0TQ
No sporo można uruchomić rzeczy... przykładowo w 8P możesz sobie przy ala US zmieniać natężenie świecenia kierunków gdzie w B7 masz z góry założone i chyba nie da rady tego zmienić...
-
Red Sportback 2.0TQ
Jeszcze raz wielkie dzięki Mati za wsparcie techniczne Było: Jest Tak więc odpalone tylne halogeny jako pozycja z takim samym natężeniem jak boczne pozycje niby nic a mordkę cieszy i dużo lepiej wygląda
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Moim zdaniem nie ma sensu wydawać na to kasy bo i tak mocno świecą te lampki ostrzegawcze czerwone
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No i co Adaś, mogą być co ? ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Bez foty w nocy mod nie zaliczony ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzieki za miłe słowa Jak na razie to jedno z najlepszych aut jakie miałem i kupiłbym je jeszcze raz po mino braku mocnego silnika i napędu Q?? A2 ma troszkę za mały bagażnik no i mało miejsca po włożeniu fotelika... Wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku, oby był lepszy od starego ? pozdrowki
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Lepszego nowego roku ???
- B7 Crew
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jasno jak w samolocie Do A3 tez będę brał od niego
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tak od Tomka pierwszy mod ? łatwiej potem rezać po ciemku
-
AUDI A3 8L 1.9 TDI 110 KM "MATURE"
Typowy wół który przeżyje jeszcze nie jedno nowsze auto ?
-
A3 8P 1.9 tdi BKC Sportback Ambition Eibach Pro-Kit 18"
Bardzo fajny kolor i dość ciekawa felga dobrze wiedzieć ze et45 z szerokością 8j wchodzi bez problemu ? powodzenia w dalszych planach
-
Red Sportback 2.0TQ
Już znalazłem i w niedziele będę działał graty vr-ki
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Barwione maiłem ale DRL i jedne były super a kolejne, które kupiłem były za mocno barwione na niebiesko i swieciły na niebiesko Teraz podliczałem, że bez rabatu chyba z 230 za komplet do a3 bym zaplacił... ale moim zdaniem warto. W NO zawsze brakuje swiatła w tych autach jak się szybko robi ciemno
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Linka nie mam tylko mail z propozycja i zdjęciami jak co swieci
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Co wy tam chcecie porównywać Chińczyki z Tomkiem... Tomka napierdzilaja i długo trzymają. U mnie już ponad 3 lata i dalej świecą jak świeciły Adas na wyjazdy do galeri chyba trzeba zacząć ściągać kapselki ?
-
A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
Konsekwentnie do celu ?? Seiko ale gdzie jasiek jest ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Powodzenie i szybkiego powrotu do zdrowia kojak ?