Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Co to za nakładki alli czy ori ?
  2. Można zamknąć. Dzięki
  3. Masz wiedze kiedy oni to pakowali ? Rozmumiem, ze A3 8v tez jeszcze nie posiada tak ? Co do paskow to sie orientuje kiedy bylo adblue ale w Golfie czy a3 niestety nie. No roznice w technologi widac nie ma co ukrywac i nawet dobrze im ten model wyszedl. Niechaj sluzy
  4. Graty auta niechaj się sprawuje. W tym silniku występuje już adblue czy do golfa nie wrzucali z silnikiem 150KM? Jak wrażenia po przesiadce z b8 ?
  5. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś tam działa z kiery ?
  6. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jezdzi spoko ale poszli w zlym kierunku miedzy innymi z kiera imo
  7. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam 2 lata nie ruszałem i było oko a tutaj już po kilku dniach trzeba poprawiać ?
  8. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie używane niszczeje... jak będziesz musiał zmienić dopiero za rok albo 2 to już w sumie po gwarancji i jak coś będzie nie teges z amorami to co zrobisz? Jak tak bardzo chcesz na zapas to odłóż sobie kasę i trzymaj na te amory...
  9. Półosie inne jak w a4 i „konstrukcja„ jest wzmocniona...
  10. Graty auta na gwincie bedzie bajka ? Te mocownaie na gasnice to ori ?
  11. Dwumasa i sprzęgło z dociskiem i reszta z cglc do CAHA p&p ?
  12. Odgrzeje kotlecika i może jakaś mądra głowa podpowie... mianowicie, pojazd z końca 2010. Zamontowany dodatek DAB do tunera z numerem 4G0 035 056... DAB przestał działać od tygodnia czasu... wcześniej wsio było ok bez problemu... ma ktoś jakis pomysł co sprawdzić ? Dodam, ze znalazłem przetarty coax kabel po między wzmacniaczem antenowym a adapterem DAB... wymieniony na nowy ale dalej brak DAB...
  13. Dzięki, Olej w skrzyni już wymieniłem ? @Deva może Sachs performance ? ?
  14. Pewnie tak, tak czy siak nie unikniona wymiana kompletu... jaka firmę polecasz dwumasy i sprzęga z dociskiem?
  15. Nie będę się kłócił ale znalazłem tez TPI na łapę, ze wymieniali sporo problemów z nią było
  16. Wczoraj wymiana oleju w skrzyni i dyferencjale + przyciski w chromie Ktoś ma może skrzypiący dźwięk pRzy wciskaniu sprzęgła w manualu ? Jest na niego jakis sposób czy tylko wymiana łapy w skrzyni zostaje ?
  17. Jest jest, wczesniej miał vogtland ale zrezygnowali bo większość brała H&R I został H&R monituje i springi tez od H&R dedykowane. Cena jaka znalazłem za gwint to 6k pln. Tak wiec jeszcze muszę trochę uzbierać Tobie to i tak bez różnicy byle nacisk na oś się zgadał i napęd. Sporo lata na vogtland, eibach, ta technix i bez problemu ale ja muszę mieć coś z podkładka No chyba ze na Janka włożę byle był nacisk i będę liczył ze się nie dowala...
  18. Na razie nic nie planuje zobaczymy jak wyjdzie w praniu ? nr klamek podeśle do końca weekedu jak się ogarnę Był plan już na tamtego allroada ale jak zwykle planować teraz to sobie mogę ? druga sprawa ze muszę chyba dedykowanego gwinta szukać pod allroada bo mówili mi, ze mogę mieć problem z legalizacja ? zobaczymy
  19. Zapraszam do NO będziesz mył w deszczu i nikt nic nie powie ? Jest co robić przy 3 autach ??
  20. Kolejny smaczek
  21. Na 18” nie wygląda na byka ten zacisk ? zacisk zabezpieczony czymś ?
  22. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem 5C w polifcie oryginalnie i było git
  23. Ogólnie nie ma tragedii z lakierem, auto przez cały żywot nie widziało szczotek na myjni także będę miał na lato mniej roboty przy korekcie ? obecnie tylko delikatna chemia i wosk od gyeon’a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.