Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Auto przetestowane na trasie do Legoland'u ,łącznie prawie 1100km dość przyjemniej zeszło w miedzy czasie kiera znowu zmieniona bo sprzedałem i założone klamki od rs4 plus upgrade podświetlenia w klamkach
  2. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polift ma inaczej, pewnie sterownik ma inny software
  3. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Również nie miałem problemu w polifcie ?.
  4. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powyżej 15kmh wraca na pozycje albo po zmianie przycisku lusterek w pozycje 0 U mnie jest problem albo nie problem a wada ze idzie tylko z kilka cm w dół
  5. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może zmiana sterownika od lifta pomoże ... bo to co można w przedlifcie zakodować i jak to lustro się opuszcza to jakis żart ??
  6. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po tym kodzie w ogóle nie działa
  7. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może się mylę ale w polifcie chyba miałem bez 3 bita oryginalnie...
  8. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ktoś ma kodowanie polifta w strrowniku 52 dzwi pasażer- bajt 4 - chodzi mi o opuszczanie lusterka... mam zakodowany bit 2-3 i lusterko idzie ciutkę w dół... w polifcie szło na tyle na ile się ustawiło i działało to pięknie a tutaj w przedlifcie to porażka imo
  9. Dolej do maxa i obserwuj ktoś może do końca nie dopchał węża i nie zaskoczył na zatrzask. W b5 miałem tak, że ktoś założył odwrotnie metalową spinkę i też wywaliło wąż. Ostatnio w turanie jakiś magik montował wąż od intercoolera i też odwtornie założył spinke.
  10. Nie wiem czy widziałeś 1:20 twoje auto ma swoje 5 min ? 7:15 pokazane korekty
  11. Co ty za kompresory kupujesz, że ci padają co chwile ? Niebieski to niskie cisnienie a czerwony to wysokie a nie gaz czy czynnik
  12. Nikt wczesniej nic nie robił z układem chłodzenia przy aucie ? Jak wyleciał Ci prawie cały płyn to trochę mineło zanim dolałeś do pełna... w tym czasie otwierał się termostat i odpowietrzał się układ jak jechałes do domu.
  13. Wahacze profilaktycznie a śruby stare ? wiązka tez ładnie połatana nie mów, że w aso tak łatają
  14. Norbas odpowiedział(a) na krzysiek91x temat w Inne marki
    Ponoc jak nikt tego wcześniej nie odkręcał to tak się właśnie kończy... ?
  15. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O lektura na wieczór ? dzięki
  16. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kurczę muszę znaleźć temat ale za bardzo nie widze. Wsio jest pod przejście z żarówkę na led. Co do cen lamp No to jak to w Skandynawii ?
  17. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślałem ze przekładka I po robocie skoro mam ori zamontowane ledy ?
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeszcze nie... mam ochotę moje zmienić bo maja pajączki na kloszach... nie wiem czy od chemi czy lata robią swoje
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany duża rzeźba żeby przejść z led na neon z tylu w b8 ?
  20. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podnieś sobie na kobylkach auto i sprawdź luzy na kołach... nie wracanie może brać się z zardzewiałego krzyżaka przed maglownicą... Otworzysz maskę i jest praktycznie na widoku do sprawdzenia... potem zostaje pompa a na końcu magie. Jak ktoś ogarnia zawieszenia to dość szybko znajdzie winnego
  21. Norbas odpowiedział(a) na krzysiek91x temat w Inne marki
    Gruba akcja się zrobiła... ale ogarniesz sobie i będzie jak należy.
  22. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmieniaj osłonę i kiere i będziesz zadowolony
  23. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmieniaj na czarna jaki masz kolor osłony manetek ? Jak czarny to tymbradziej czarna kiera nic nie zepsuje. Jak masz brąz to do wymiany osłona i będzie lux ?
  24. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po zbieżności masz problem czy wcześniej już był ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.