Treść opublikowana przez Norbas
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Auto przetestowane na trasie do Legoland'u ,łącznie prawie 1100km dość przyjemniej zeszło w miedzy czasie kiera znowu zmieniona bo sprzedałem i założone klamki od rs4 plus upgrade podświetlenia w klamkach
-
B8 TrOOOOp
Polift ma inaczej, pewnie sterownik ma inny software
-
B8 TrOOOOp
Również nie miałem problemu w polifcie ?.
-
B8 TrOOOOp
Powyżej 15kmh wraca na pozycje albo po zmianie przycisku lusterek w pozycje 0 U mnie jest problem albo nie problem a wada ze idzie tylko z kilka cm w dół
-
B8 TrOOOOp
Może zmiana sterownika od lifta pomoże ... bo to co można w przedlifcie zakodować i jak to lustro się opuszcza to jakis żart ??
-
B8 TrOOOOp
Po tym kodzie w ogóle nie działa
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Pany ktoś ma kodowanie polifta w strrowniku 52 dzwi pasażer- bajt 4 - chodzi mi o opuszczanie lusterka... mam zakodowany bit 2-3 i lusterko idzie ciutkę w dół... w polifcie szło na tyle na ile się ustawiło i działało to pięknie a tutaj w przedlifcie to porażka imo
-
Audi a4 b8 2.0 TDI 105 kW. Wypad dolny wąż chłodnicy
Dolej do maxa i obserwuj ktoś może do końca nie dopchał węża i nie zaskoczył na zatrzask. W b5 miałem tak, że ktoś założył odwrotnie metalową spinkę i też wywaliło wąż. Ostatnio w turanie jakiś magik montował wąż od intercoolera i też odwtornie założył spinke.
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
co tam za check siE pali ?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Nie wiem czy widziałeś 1:20 twoje auto ma swoje 5 min ? 7:15 pokazane korekty
-
Problem z klimatyzacja audi a4b7
Co ty za kompresory kupujesz, że ci padają co chwile ? Niebieski to niskie cisnienie a czerwony to wysokie a nie gaz czy czynnik
-
Audi a4 b8 2.0 TDI 105 kW. Wypad dolny wąż chłodnicy
Nikt wczesniej nic nie robił z układem chłodzenia przy aucie ? Jak wyleciał Ci prawie cały płyn to trochę mineło zanim dolałeś do pełna... w tym czasie otwierał się termostat i odpowietrzał się układ jak jechałes do domu.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wahacze profilaktycznie a śruby stare ? wiązka tez ładnie połatana nie mów, że w aso tak łatają
-
Czarny Exs
Ponoc jak nikt tego wcześniej nie odkręcał to tak się właśnie kończy... ?
-
B8 TrOOOOp
O lektura na wieczór ? dzięki
-
B8 TrOOOOp
Kurczę muszę znaleźć temat ale za bardzo nie widze. Wsio jest pod przejście z żarówkę na led. Co do cen lamp No to jak to w Skandynawii ?
-
B8 TrOOOOp
Myślałem ze przekładka I po robocie skoro mam ori zamontowane ledy ?
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze nie... mam ochotę moje zmienić bo maja pajączki na kloszach... nie wiem czy od chemi czy lata robią swoje
-
B8 TrOOOOp
Pany duża rzeźba żeby przejść z led na neon z tylu w b8 ?
-
B8 TrOOOOp
Podnieś sobie na kobylkach auto i sprawdź luzy na kołach... nie wracanie może brać się z zardzewiałego krzyżaka przed maglownicą... Otworzysz maskę i jest praktycznie na widoku do sprawdzenia... potem zostaje pompa a na końcu magie. Jak ktoś ogarnia zawieszenia to dość szybko znajdzie winnego
-
Czarny Exs
Gruba akcja się zrobiła... ale ogarniesz sobie i będzie jak należy.
-
B8 TrOOOOp
Zmieniaj osłonę i kiere i będziesz zadowolony
-
B8 TrOOOOp
Zmieniaj na czarna jaki masz kolor osłony manetek ? Jak czarny to tymbradziej czarna kiera nic nie zepsuje. Jak masz brąz to do wymiany osłona i będzie lux ?
-
B8 TrOOOOp
Po zbieżności masz problem czy wcześniej już był ?