Treść opublikowana przez Norbas
-
B6 DIVISION
Tak o te manetki mi chodzi one są z b8 ? Czy może z A6 C6 ?
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś z posiadaczy B6 montował manetki z piktogramami takimi jak w B8... Ktoś ogarnia temat ? Co tam trzeba rzeźbić ?
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Ładna eSa Z klimą Audi poleciało w uja W eSie powinno to być już w standardzie. Bezawaryjności i frajdy z "przemieszczania się" Co do wystawienia auta w dziale sprzedam to musisz utworzyć temat. Po prawej stronie na górze będziesz miał "dodaj nowy temat". Tak w ogóle aby dodać temat musisz mieć określoną liczbę postów :/ Sprawdź sobie w regulaminie ile potrzeba Co za b6 masz do sprzedania, coś w benie i Q ? Jak tak to Podrzuć linka jak możesz
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Masakra szkoda auta i Twoich nerwów. Ważne, że nie ma jakichś mega dużych uszkodzeń i do tego wszyscy cali Trochę czasu minie i będzie wsio ogarnięte Powodzenia !
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Gruba akcja była i fajny wynik po " korekcie" nic tylko tłuc kilometry
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Jest agresor obyło się bez problemów z regulacją zdesia ?
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Ale wylizana no i świetnie się prezentuje na tych springach
-
Audi A6 C7 by 7ups
Nikt się nie czepia o czarną naklejkę z flaga na rejce?
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Taka konfigutacja to moje marzenie 3.0 plus ten kolor graty zakupu Jak jesteś żar trzeba sie ustawic kiedyś na spota Powodzenia w planach i bezawaryjności
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Ładuj te od A5/S5 i wyślij do malowania na black chrome, a BeeMki zostaw na zimę
- B7 Crew
-
Polecane opony letnie
Plecam Nokian Zline mozesz zobaczyc jak wyglada u mnie na feldze 9j. Na mokrej nawierzchni mega trzymanie, tak samo na suchej Z tego co slyszalem to sa one produkowane w Rosji jaki i Finlandii.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Gałka ładnie przypasowała tak jak przedmówcy szukaj pakietu s-line i bedzie miodzio. Fusso fajny ma efekt używaj rękawiczek i maseczek przy jego aplikacji bo potrafi oddziaływać na organizm
-
Co potrzebne do zamontowania bixenonów skrętnych ?
Jakimi ledami? Masz na myśli lampy które wypuścił Osram?
-
Co potrzebne do zamontowania bixenonów skrętnych ?
Sterownik i lampy prawdopodobne. Dobrze byłoby sprawdzić schemat. W b7, potrzeba sterownik, lampy i przełożyć piny. Potem kodowanie i chyba to wszystko
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Gyeon Wetcoat
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Noo 8 miesięcy temu wymieniałem słony żarówek bo stare były takie same.... Myślałem, że w serwisie podczas wymiany ktoś źle dokręcił i wilgoć weszła. Niestety, miejsca na wkręty upierdzielone a jakoś nie było czasu na kupno nowej listwy
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Da radę ale chyba tylko od strony wewnętrznej Co do dekorów to myślałem, że wersja Q zawsze miała listwy ze znaczkiem Mały up W końcu udało się dorwać listwę oświetleniową w bardzo dobrym stanie z A3 8P Używka z A3 oraz moja zmęczona życiem I po montażu na klapie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ładnie wyszło Jakbyś już usunął pomarańczki w lampach to widziałbym tam kierunki żarówki diadem oraz folie kameleon na halogenach
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Przejmujesz się zdjęciami. Ważne, że koła skręcone Graty przyjęcia Auto ładnie się prezenci
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
No to graty zakupu Niechaj bezdasznik daje frajdę w lato Dzięki za linka
-
Audi A4 B7. 2.0 ALT
Graty zakupu. Jako pierwszy samochód nie jest źle Napisz coś o wyposażeniu, jakieś plany i trochę wiecej zdjęć wnętrza Bezawaryjności
-
Zapaszki do auta
Faktycznie spoko cena
-
Zapaszki do auta
A możesz ten zapach do czegoś przyrównać ?
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
To się nie pyli, na ori osprzęcie ( dpf, egr i chłodniczką spalin) mam 153KM/330NM Teraz czytam i widzę, że napisałem brb zamiast BRD Gdzieś czytałem, że są one podobne... ?? Muszla AWX/AVF jest tak samo wytrzymała jak muszla od BRD ?