Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Odłącz aku na 1-3min i sprawdź. Ja miałem tak, że nie składały się lusterka i nie zamykały się czasem szyby. Po tym miałem spokój. Jak podczas tego nie świeci Ci się podświetlenie szyb i blokady to coś nie łączy w kostce przy silniczku szyb. Jak nie działają Ci szyby z twojej strony to z innych drzwi możesz sterować ?
  2. Norbas odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    Do dopiero za jakiś czas. Najpierw ludzie płacą za wypas a jak się zepsuję to wymieniają na zwykłe bo koszta. Rozumie jakby to było przy 2 lub 3 właścicielu ale ja kupiłem auto od pierwszego właściciela, który go konfigurował
  3. Jak jesteś elastyczny i nie chcesz spuszczać płynu to lajt Ale płyn wypadałoby cały spuścić, żebyś potem nie miał zapowietrzonego układu Pomimo odpowietrzania możesz mieć bulgot Żeby ściągnąć osłonę dolną wystarczy wjechać na jakąś rampę własnej produkcji z długich klocków drewnianych
  4. Politura do szkła nr. 00A 096 329 020 koszt chyba koło 20zł
  5. I będą śmigać dość dług. Do tego przed założeniem mogłeś położyć specjalny płyn do delikatnego polerowania z kolekcji Audi. Ja jeżdżę rok i jeszcze nie zaczęły mazać
  6. Ktoś używał Swissvax Shield ? Jakieś opinie na temat tego wosku ?
  7. Ja uważam, że od S-line jest tylko rs4 ładniejszy ale S4 bez znaczka prezentuje się o wiele lepiej niż ze znaczkiem
  8. Wychodziły bez znaczka? Ogólnie to nie podoba mi się S4 ale ten co ma Mariusz wygląda przyjemnie
  9. Norbas odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    Musze jeszcze ogarnąć wlepę w bagaju żeby mięć pewność. A szyba nie powinna być z takim czarnym paskiem od podsufitki do mocowania ? No i masz wystarczyło kody ogarnąć Faktycznie ktoś chyba nie miał ochoty kupować nowego lusterka które zostało uszkodzone Ale to się naprawi
  10. Norbas odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    Tylko kurcz czemu mam zwykłe manualne lusterko na szybie zamiast fotochromu Nie widziałem jeszcze takiej konfiguracji ....
  11. Norbas odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    ty masz nowszego typu bez ramki i dla tego nie oslepiaja haha Dalej rozmawiamy o B5 czy piszesz o B7? W B5 mam z czarną ramką i takie tylko w b5 widziałem Możesz e Aso tylko sprawdź cenę przed
  12. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075730854.html Brałem od niego i wsio pasi jak należy do tego szybka wysyłka
  13. No i tu się zgodzę ale lepiej się przygotować na zaś i dokupić sam gwint....
  14. Dzieki za info , jutro spytam kumpla czy ma jakieś zniżki w warsztacie i ile mnie wyjdą żarniki (więc jak coś to się odezwę o tą używkę ) Edit: w Sklepie motoryzacyjnym 350 zł sztuka w innym wciskali jakies żarniki firm o których nie słyszałem w cenach 190 -270 zł w końcu zamówiłem tutaj "http://allegro.pl/osram-2x-d1s-xenon-xenarc-cool-blue-intense-5000k-i6535621378.html?snapshot=MjAxNi0xMC0xMFQxOTowNToyMVo7YnV5ZXI7ZDA0YTMxNGJiM2FiN2NkMGE3MzQ5NmM4MDM5ODMyM2NhZjI2YWExZjY2OGU5YzNmZmIwZTQ5ZThlZWUwNTc3Yw=="w oficjalnym sklepie Osram 560zł komplet stestuję . W wyborze pomógł cały wątek Wklej potem kilka fotek jak świecą
  15. To znaczy, że już są twoje na twoje feldze tak Moim zdaniem fajnie się prezentują Pisałem Ci, że 235 może być za szerokie
  16. Świetne jest to auto . Kolor według mnie nadaję mu charakter Ostatnio miałem okazje poszperać trochę w B9 z virutal cocpit i z tradycyjnymi tarczami. VC zajeżdża trochę grami komputerowymi i nie przypadł mi do gustu fajnie, że masz tradycyjne zegary. Zdjęcia z oświetlenia widzę, że nie oddają tego efektu jak naprawdę Bezawaryjności
  17. Norbas odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    Podczepię się pod temat . Mam B5 i nie posiadam fotochromu wewnętrznego ale są wkłady zewnętrzne w wersji fotochrom Były takie opcję w ogóle, tak poza tym to nie zauważyłem aby uaktywniały się podczas oślepiania...
  18. Masakra ile to A4 było rozkładane Szacun za wykonaną pracę przy aucie nawet wtedy kiedy było ciężko się ogarnąć Mega metamorfoza Powodzenia w dalszym modzeniu
  19. Tak składają się po zamknięciu , nie mam na panelu, mogę sobie je wyłączyć z poziomu MMI O, to coś nowego się dowiedziałem dzisiaj Każde B8 czy też A5 ma taką funkcję czy trzeba sprawdzić jakie się ma lustra składane eektrycznie czy też nie ?
  20. Norbas odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Rafał dużo Cię ta hydrografika wyszła ? Jak coś to może być na PW
  21. A widzisz. Mnie jeszcze przez myśl przeszła hydrografika. Kupił bym właśnie jakieś dekory na moda i może by coś z tego wyszło
  22. Faktycznie wygląda to fajnie myślałem, że będzie za czarno ale jest to do zaakceptowania. Masz jeszcze te dekory coby sprawdzić jaki kod mają wybity? Chętnie bym zobaczył kod z bocznych listew oraz popielniczki tył i ramki biegów. W etce nie znalazłem listwy głównej oraz bocznych pod nazwą piano. Nazwę piano znalazłem tylko na popielniczce przedniej i tylniej... Na allegro coś jest ale nikt niby nie wie jaki kod tam jest Hehe szybciej bym chyba auto sprzedał i kupił coś z Q A tak na poważnie to drukarką 3D ogarnąłbym jakiś napis zamiast Q

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.