Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BMW E46 też są z hard topem
  2. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest ktoś chętny na przepływkę 3 cale od golfa 2.8 4motion. Różni się tym od aut uturbionych że czujnik temp. jest przy przepływce, a w uturbionych przy kolektorze ssącym
  3. Powiem Ci że silniki 1.6 są dużo bardziej awaryjne niż 1.8 czy 1.8t. A jak się dba o suszare w odpowiedni sposób to przeżyjego dłużej niż sam silnik:wink: A z tym paskiem to pojechałeś to co nie masz zamiaru wymieniać tego paska i rozrządu czy co:polew:
  4. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie moze ktos mi wrzucic schemat z ETKI potrzebuje wiedziec w ktorym miejscu znajduje sie czujnik temperatury cieczy ten gdzies za silnikiem. Z gory dzieki:wink:
  5. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale cisza:decayed: Normalnie jak makiem zasiał
  6. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki ale Ty więcej nawijasz w eterze wiec mamy kolejność według ilości spamu:grin: A tak BTW też masz fajną furkę Kiedy przyjdzie zderzak S4 na tył i listwy??? Ja już mam zamówioną czarną matową listwę na tylni zderzak koszt 140zł
  7. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe A co tam niech wszyscy glosuja
  8. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja juz oddałem glos Kto następny? Może ja
  9. została, ale nie wiem, co właściciel z nią zrobił, dawno z nim nie rozmawiałem:wink4: Zapytaj:wink:
  10. Ładna sztuka Żeby zdjęcia całe były to skopiuj ten link z "fota.......jpg"
  11. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
  12. Domjenick a wy jak wsadziliście gtra do tego bexa to wam suszara K03s nie została:naughty:
  13. Kto z was zakładał DP do 1.8t z dwiema sondami. Mam DP i tulejkę dystansową. Potrzebuję coś jeszcze do tego? Szykuje się do założenia a wiem że z tą sondą to nie tak łatwo:kwasny:
  14. Ostatnio dużo czytam o tuningu silnika 1.8t w a4 i znalazłem ciekawy filmik Firma APR wzięła seryjną A4 1.8T quattro i zrobiła z niej 340Km. Wszytko robili stopniowo. Modyfikacja potem test na torze i tak po każdej kolejnej modyfikacji: -program -program plus większe wtryski -program, wtryski, wydech -itd. http://www.a4mods.com/library/videos/track/aprtuneda4_movie.wmv ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- Robiłem ostatno logi i zlogowałem blok 120 z momentem obrotowym. Najwyższa wartość to 274Nm w porównaniu z seryjnym 225Nm i 260 przed założeniem FMIC:decayed: A tak wyglądają wartości i wykres:naughty: Może jakieś komentarze
  15. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musi Ci to zrobić dobry lakiernik. Kwestia dobrego przygotowania przed malowaniem. Dobre sfrezowanie plastików. Bo bez dobrego przygotowania materiału farba będzie odpryskiwać ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- To ...ujowy lakiernik:doh: nie maluj u niego:kwasny:
  16. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest 19
  17. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki już mam:naughty:
  18. Ja polecam też MOTULa 5W40 ale X-Clean Lałem kilka olei a z tego jestem mega zadowolony i teraz bede lał tylko ten:decayed:
  19. Pomaluj dokładki i progi w kolor a listwy zoztaw takie jakie są. Będzie kozacko do tego w taką czerń lusterka i grile i będzie bomba wrzuc na tył ori zderzol s4 z dokladka w takiej czerni i będzie miodzio
  20. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest ciutke wielsza wiec źle nie będzie. Przyklej na silikon to potem będzie łatwo odkleić . ---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- Ja sam do siebie kupie czarną ori bo alu nie chcę ---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Ja sam do siebie kupie czarną ori bo alu nie chcę ---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Ja sam do siebie kupie czarną ori bo alu nie chcę
  21. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to rzeczywiści nawet bez mydła:polew: Czarna w ASO 185zł Alu 400zł
  22. Doczytałem że z przepływką 3" powinno się wsadzić większe wtryski. A do wtrysków musi być większe turbo no i program. Wnioski: czyli na razie nie ma sensu zakładać
  23. Podjade jutro do motoryzacyjnego i zapytam o klucz to przepływki. Chyba powinni mieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.