Treść opublikowana przez Onkel
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
W serwisie kosztuje 109zl... Wysłane z Z3™
-
Kluczyk zapasowy
Albo pastylka immobilisera do wymiany... Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
Na Z3 jest mod do tego ale trzeba mieć root Wysłane z Z3™
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Wystarczy odwiedzić pierwszy post w tym temacie. Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
Kolega poszedł do radcy prawnego w starostwie i po analizie ubezpieczenia podpowiedzial mu jak ma z głosić i dostał odszkodowanie z euro rtv. Inny zgłosił sam w Orange i nie uznali mu. Ogółem kruczki są straszne i trzeba się naszym znać żeby uznali. Wysłane z Z3™
-
Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/1288849,Aldi-A3-Kupe
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Jak jest włączone szybkie uruchamianie to nie włączy nic. Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
Szału nie ma ale białym g3 Wysłane z Z3™
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Mi też przysłali z Seata. Kolejne jaja są takie ze oddałem auto ma serwis i już miesiąc stoi bo jakaś wiązka się przetarla a mają problem z oprogramowaniem w magazynie w Poznaniu i czesci nie dochodza... Wysłane z Z3™
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Jakiś link? Wysłane z Z3™
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Dzięki za sugestię. Efekt jest powalający Powiedzcie mi czym najlepiej nakladacvten środek? Kupiłem go i nie wiem jak się zabrać za kiere i resztę.Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Kamoka dali mi ostatnio w jakimś sklepie moto jak kupowałem do służbowego. I są strasznie dziadoskie. Z jednej inż drugiej strony nie docierają. W prywatnym mam w bagażniku mowe Valeo bo zamówiłem na necie a na szybko kupiłem alca i jestem bardzo zadowolony. Dałem coś około 40zl a już prawie rok chodzą. Wysłano z Z3
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Mój seacior z 2012 łapie się
-
Czarna kierownica do koloru SWING
Widać że Góra swing dół jaśniejszy. Wysłano z Z3
-
Radio BNS i trochę problemów
Nie ma Wysłano z Z3
-
Bierze benzynę?
Niestety będzie tak zawsze jak tylko zapali się rezerwa i nie uzupełnisz szybko paliwa. Musisz tankować wcześniej niż zapali się rezerwa wtedy nie będzie problemu twoja wypowiedź jest kompletnie pozbawiona sensu, bo to co napisałeś jest oczywistą oczywistością, przewidzany zasieg dla rezerwy w kazdym aucie to +/- 100km, a Ty napisales ze wlacza sie rezerwa, robisz 90km i wskazowka spada na zero, no ma spasc na zero bo w baku juz nic nie ma? wiec co ma dac odlaczenie aku, magiczne 10 litrow benzyny?
-
Bierze benzynę?
Piszę z własnego doświadczenie a potwierdzone juzbto zostało przez innych kolegów. Jeśli sie okaze że po odliczeniu aku nie wrócił stan tzn. że problem jest gdzie indziej. Ale sprawdź to odrazu żebyś benzyny nie wyjeździe faktycznie. Wysłane z Z3
-
Bierze benzynę?
Za to Twoja ma sens... Mówimy o sytuacji kiedy jezdzimy na gazie. W B6 miałem tak ze jak np. odpaliłem auto i jadę na benzynie i zapala się rezerwa. Przyjeżdżam jeszcze kilka kilometrów i przełącza się na gaz. Teraz robiłem trasę 150 km na gazie a mimo to wskazówka benzyny spadła do zera. Opisywalismy to nawet na forum bo du zoo nosob tak miało. I doszliśmy do wniosku że nawet jak jedziesz na gazie a zapali się rezerwa to komputer się nie oszukuje i spada wskazówka do zera. Odlaczalismy kompa na 10 minut i wskazówka pokazywała znowu ile jest w baku. Utrzymanie stanu ponad rezerwe rozwiązuje problem. A jak nie wiesz nic w temacie to się nie wypowiadaj Wysłane z Z3
-
Bierze benzynę?
Odłącz aku i stan wróci. W b6 miałem tak samo. Jak zapali się rezerwa to jakby komputer już się nie oszukuje i np. robi na rezerwie 90km i spada na dół. Odłączenie aku pomaga. Trzeba trzymać stan powyżej rezerwy to będzie ok. Chyba, że odłączysz aku i nie wróci stan to wtedy trzeba szukać dalej
-
System operacyjny Android
Pisałem to ja. Nie wiedziałem o tym powiem szczerze ale i sprawdziłem chyba wszystkie flagowce tzn. M8, S5, Z3, Z3c(nie flagowiec ale godny uwagi), huawei P8, G3. I nakładka samsunga jak dla mnie jest "ciężka".Ogółem tak jak pisze jeden z kolegów huawei robi robotę. Mnie akurat wychodziła umowa i wziąłem Z3 bo najbardziej się opłacało przy ewentualnej odsprzedaży i bateria jest koks. A że przy okazji mam ubezpieczenie wyświetlacza w ramach abo to zostawiłem bo nigdy nie wiadomo. Jeśli miałbym wybierać jeszcze raz (biorąc pod uwagę moje preferencje, czyli bateria i prędkość działania) to wybrałbym tak: Z3, huawei P8, M8, S5, G3. Dla mnie najlepiej optymalizuje system pod swoje urządzenia HTC. Tylko tutaj z baterią średnio.
-
Strefa Śmiechu
Na pierwszych zdjęciach nic nie widać ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
No nie wiem..... Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
To chyba tylko leży. Ja w zetkach mam 2 dni spokojnie ale używam LTE i wifi,lokalizacji nie potrzebuje.
-
System operacyjny Android
Dla mnie nakładka samsunga muli strasznie. Mówię tu o telefonach S3, S4 i S5. Ide do sklepu obejrzeć tego ostatniego. Klikam galerie chwila przestoju, jestem w jakiejś aplikacji naciskam przycisk home i przestuj jak cholera. Telefon za takie pieniądze a na wszystko trzeba czekać... W poprzedniej G2 tego nie było. NIe używałem nigdy note więc się nie wypowiem. Ale najlepsze jak się piszę na forum androida w S5 czy muli to nikt nie widzi problemu a lag w tych dwóch przypadkach jest straszny. I tak jak ktoś pisał samsungowcy robią się powoli jak Ci z nadgryzionego.... Nigdy nie byłem przywiązany do żadnej marki, oczekuje tylko stabilnej i szybkiej pracy na sprzęcie za te pieniądze. Kupiłem HTC one m8 telefon naprawdę koks i według mnie HTC ma najbardziej zoptymalizowany system, wszystko dzieje się juz akcja -> reakcja Gorzej z baterią. Teraz wziąłem na przedłużenie Z3 i Z3 compact. Telefony też bardzo fajne i w mojej opinie lepsze od samsunga. Teraz nie wiem czy zostawić sobie duża Z czy compacta Bateria w obu chyba najlepsza z obecnych dostępnych.