Treść opublikowana przez Onkel
-
problem z cisnieniem bulgotanie itd
Jeśli olejarka juz sie niekiedy zapala to trzeba zainteresować.sie tematem. Tak jak radzi dev olej motyl 5w40 ale nie wiem czy obejdzie sie bez zrzucenia michy i zajrzenia do.smoka... Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
wycięcie przegrody za kanapą w sedanie ?
W dziale warsztat w b5 ktoś zrobił relacje. Spojrzyj tam będzie podobnie Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Czyszczenie odmy i przepustnicy 1.8T
Post nr 20 grzes1150 masz miniaturke. Klikasz ona się powiększa. tam masz zaznaczoną srubę odpowietrzającą. Kup zaworek a tą rurkę co pokazał predki wyczyść. A jeśli byłaby popękana to też wymień.
-
Zamiana Navi+ na RNS-E
:facepalm::facepalm:Jak byś przejrzał temat to byś wiedział że na końcu pierwszego posta jest instrukcja do B5:facepalm:
-
Czyszczenie odmy i przepustnicy 1.8T
Wszystko na tacy trzeba podać Wysil się trochę kolego. Napisałem Ci, że Fr0styy o tym pisał i tam masz foty z etki. Wpisałem odma i proszę co mam: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/b6-avj-odma-211695/
-
Czyszczenie odmy i przepustnicy 1.8T
Najlepiej wymień zaworek odpowietrzajacy. Koszt w aso 30 zł a bedziesz miał pewność ze wszystko ok. Wpisz w wyszukiwarkę odma i wyskoczy temat chyba froostego tam masz fote z etki jak caly układ wygląda. Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Olej i kontrolak OilDruck
Lepiej zmienić bo do tego silnika zaleca się tylko pełen syntetyk.
-
bns 5.0 czy Symphony III
Ja osobiście też mało zadowolony byłem z rns-e. Sprzedałem i kupiłem stacje pioneera. Plus rns-e że jest ori i bardzo fajnie wygląda i ja w sumie nie miałem zastrzeżeń do mapy w rns-e ładnie prowadziła. Pioneer daje lepszy dźwięk nie muszę dokupować innych zestawów bo wszystko jest wbudowane (bluetoth, nawigacja z automapą i inne). Teraz niestety muszę sprzedać bo przeprowadziłem się w okolice gdzie lepiej wyciągnąc radio i oddać "kolegom" za darmo bo przynajmniej szyba będzie cała Eh taka okolica niestety:kwasny:
-
Olej i kontrolak OilDruck
Olej i filtr musowo.
-
Olej i kontrolak OilDruck
Kolego zlej to badziewie co masz teraz i jeśli boisz się przejśc od razu na 5W40 to dawaj 10W40. Nie zastanawiaj się dłużej bo nie ma nad czym.
-
Olej i kontrolak OilDruck
Masz VAG-a jeszcze żeby podłączyć?? Tutaj też powinno być na połowie.
-
Olej i kontrolak OilDruck
Żeby wymienić pompe musisz zrzucić miske. Zrzucic miske nie jest tak łatwo bo trzeba lekko silnik unieść albo sanki zrzucić. To samo jest żeby zobaczyć smoka. Większość przypadków ze złym cisnieniem wiązało się z czyszczeniem smoka lub wymianą pompy. W dziale technicznym kilka postów niżej ktoś pisał o ciśnieniu w silniku AVJ. Zobacz ile powinno wynosić i podejdź żeby ci ktos sprzawdził. Co do oleju - do tego silnika zaleca się jak najrzadszy choćby z uwagi na turbo. Większość ma zalany 5W40 choć i 0W... chłopkai mają. Nie znam się juz w kwestiach przejścia z minerału na syntetyk. napewno trzeba by bylo zrobic płukanke. Jeśli boisz się to zalej 10W40 dobrego oleju i pojeździj troche. Jak będzie ok to próbuj z 5W....
-
Olej i kontrolak OilDruck
Ja cały czas używam MOTUL 5W40. Tylko nie kupuj z allegro a odezwij się do dzika albo Tomka z forum kupując od nich masz 100% pewności, że oryginał bo na allegro sa podróbki.
-
Olej i kontrolak OilDruck
Pewnie oleju ubywało bo u nas taka mentalność. Jak bierze to znaczy, że trzeba przejśc na kolejny poziom:kox: 10W40 itd. Masz dwa wyjścia zmieniasz olej i może będzie dobrze może nie. Nie zmineiasz oleju i patrzysz jak turbinka pada i reszta.
-
Olej i kontrolak OilDruck
Jak zostaniesz na tym oleju to długo nie pocieszysz się bezawaryjną jazdą. Pompe Ty wymieniałeś?? Sprawdzałeś ciśnienie??
-
[B6 AVJ] Napinacz łańcuszka??
Zmien mechanika. Tylko 5w40 i lepszy Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Pytanie co do ciśnienia oleju
To jest specyfikacja dla rozgrzanego silnika?? A jak ma to wyglądać na zimnym??
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Moje guziki dają jeszcze rade. Nie wielki koszt a wygląda inaczej. Ja do plastików używam sonaxa i też daje rade. Miłej i bezawaryjnej jazdy. Pozdrawiam
-
Gdzie montowany jest głośnik centralny
To jest chyba od temp.
-
Jakie głośniki pod RNSa
W sumie niespodziewanie wyszło. Miałem kupić sam Wzmak czaki namówił mnie na suba no i teraz kompetuje wiązkę i pozniej głośniki zeby nie wszystko od razu. Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Jakie głośniki pod RNSa
Odezwij sie na pw jak dań radę kupić głośniki bose w boczki niedługo to wyśle Ci moje hertze i sobie zobaczysz jak to gra a pozniej mi odeslesz. Mam z dystansami także ogarnia sobie wszystko zeby zostało ci tylko podłączenie głośników. Wtedy Ci wyśle.pojezdzisz kilka dni i.sobie sptawdzisz. Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Jakie głośniki pod RNSa
Muszę dokładnie spojrzeć ale ja mam takie. Grają fajnie ale nie długo bede zakładał resztę do kompletnego bose. Grają fajnie. Moge je polecić. Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Jak wymienic plyn wspomagania?
W dziale warsztat nie jest opisane jak wymienić. O płynie tez jest na forum nawet w tym dziale podpiety... Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Pytanie co do ciśnienia oleju
Miskę nie tak łatwo zrzucić... Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
2.0 alt
Wpisz w wyszukiwarkę alt i wyskoczyć baaardzo duzo informacji o tym silniku. Jeden z popularniejszych na forum;) tak na szybko. Zagaxować mozesz. http://a4-klub.pl/showthread.php?p=1756140 Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S