Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Skoro mówi, że paliwo podaje to raczej nie w tym jest problem.....
  2. Przy moim motorze zalewam co miesiąc za 50 zł i spokojnie mi starcza więc na pewno coś jest nie tak. No i jak zawsze zaczynamy najpierw od podłączenia VAG-a
  3. Tylko to zostaje. A nie mozesz podjechać na spota?? Na szybko chłopaki by Ci podpięli... Choć w sumie nawet nie wiadomo z jakiego woj. jesteś....
  4. I wszystko w temacie. Przez takie krótkie odcinki pali więcej ale czy aż 18l to chyba nie. Podepnij VAG-a.
  5. W warsztacie masz opisane co i jak przy wymienaie modułu pod kierownice multi.
  6. Jeśli masz xenon to W6W jeśli zwykłe lampy to W5W.
  7. Ale czy ABS Ci się pali. Bo jeśli masz takie błędy to będzie się świecił. Błędy - Podaj dokładnie czego one dotyczą. Czujników kół rozumiem tak?? No to już i wesz od czego zacząć. Wymiana.
  8. A z tymi błędami nie pali CI się ABS?? Tylko ESP jest?? Płyn hamulcowy uzupełnić. Oleju nie powinno dolewać się więcej niż max. Czujnik może walnięty jest. A z kontroką oleju to zacząłbym od sprawdzenia czujnika.
  9. a VAG-a podpinałeś?? Jakieś błędy?
  10. Co ty w ogóle gadasz???? Gazownik to może mu te mapy poprawić skoro mówi, że są złe. CHECK może być tutaj zbiegiem okoliczności ( A przed założeniem gazu nie wyskakiwał?) Kolego masz VAG-a?? On prawdę Ci powie. Jeśli nie masz to spota podjechać i tam chłopaki Ci podłączą i wyjdą błędy jakie masz i dlaczego zapal się CHECK. Bo tak to możemy wróżyć i mogę wymienić: - katalizator pada (jeśli go masz) - pompa powietrza wtórnego albo coś z układem wtórnym, - itp. Najlepsze rozwiązanie VAG. Pozdrawiam
  11. Zgłaszam do stołecznej że będzisz jeździł bez sprysków :polew: Nie wiem czy wywali ale ja wiem czy jest sens?? Ja u siebie też mam ori xenon i tyle co on tam zużyje tego płynu to... Poza tym zawsze możesz na chwile przełączyć włącznik na postojówki tylko i wtedy spryskać szybkę. Bo spryski lamp tylko na włączonych światłach działają.
  12. Miernik w łape i mierzymy.
  13. Pod auto. Zaraz przy kole masz. Z tyłu zauważysz jak ściągniesz koło.
  14. Ja w sumie jak rozbierałem przednie boczki kilka razy to ani razu nie urwałem żadnej spinki. Odwrotna sytuacja jest w przypadku tylych
  15. Ja do swojego za filtr paliwa MANN-a płaciłem 88zł u kolegi z forum. Też myślałem, że pomoże ale niestety tylko wymiana.... I o ile do 2.0 jest dużo na alledrogo pomp to do 1.8T szału nie ma.
  16. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6/B7
    I to jest dobre podejście. Nie szukać problemów gdzie ich nie ma W mrozy dojdzie troszke skroplonej wody i zatka odme, wydyma pare innych uszczelek wraz z olejem to wtedy może coś do Ciebie dotrze Najbardziej zarasta rurka nr9 i często nie trzyma zawór nr6 Pozdrawiam!!! Wiesz jak przekonać człowieka do działania Zamówiłem już w serwisie zawór 6 ( 30zł). W weekend jak dam rade to będę sprawdzał. Miałem to zrobić w ubiegłym tygodniu jak wymieniałem DV i olej ale mówie tyle tego a za bardzo czasu nie miałem. Więc trzeba się zebrać w tym tygodniu skoro mówisz że może być tak źle to nie ma co ryzykować.
  17. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6/B7
    I to jest dobre podejście. Nie szukać problemów gdzie ich nie ma
  18. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6/B7
    Cięzko jest odkręcić tylne śrubki od obudowy ale powoli dasz rade. Najelpeij ściągnąc ten plastik co jest pod wycieraczkami.
  19. Dobra Grzesiu. Ide zaraz montować to napisze jak już będę po zabiegu [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 16:41_________________________________________________ Tak nie podoba mi się ten psssssssssk.
  20. No to teraz który mówi prawde Bo Dominik pisał odwrotnie. 2 kazał podłączyć pod ten na dole co mam zaślepiony.... Więc jak Panowie???
  21. Podaj dane auta rocznik silnik. Bo w profilu masz auto z 1997 roku a pytasz o B7....
  22. Czyli w ten mały kikut, który pokazałem na zdjęciach w 1 poście? ( wąż idzie od turbo do metalowego pasa przy chłodnicy)
  23. Witam kolegów. Jestem na etapie wyboru radia do siebie na 2 DIN. Już mam sprawe z Markiem obgadaną tzn. jest w stanie załatwić mi RNS. Tylko chciałem się was doradzić czy nie lepiej jest kupić jakiejś stacji Alpine czy Pioneer?? Oczywiście RNS jako oryginał super się prezentuje i w ogóle. Ale laser trzeba czyścić a boję się żeby nic nie zepsuć. Moc wyjściowa tylko 4x20. A nie wiem jak jest z ustawieniami na poszczególne głośniki tzn. filtrami dolno i górno przepustowymi (pewnie nie ma). Pomóżcie mi dokonać wyboru bo muszę też Markowi dać znać co i jak. Wady RNS jakie są inne o ile są bo zalety chyba znam (nawi, mp3, sterownie z kiery).
  24. Już jestem po odbiorze ori DV z serwisu. Jutro lub po weekendzie będę wymieniał. Tylko żebym nic nie pozamieniał powiedzcie mi jak mam podłączyć DV. Oznaczyłem poszczególne końce numerami. Pod 3 pasuje tylko jeden przewód ten cienki A reszta?? Tzn. pod 1 idzie ten co mam przy blow off czy ten mały kikut który jest na dole???
  25. Wiesz co u kolegi tylko w B6 załączały się cały czas wiatraki od chłodnicy. Zamówił dwa czuniki bo jeden jest na dole na wężu przy chlodnicy a drugi na górze z tyłu silnika tak jak już kolega wyżej napisał. Za oba dał 50zł. Wymienił i jak ręką odjął. A też miał błąd sporadyczny ale po wykasowaniu cały czas wracał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.