Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. "serwice" skończył się czas do przeglądu auta. Poszukaj o usuwaniu tego komunikatu. A nie mam zielonego pojęcia o jaki przycisk Ci chodzi. Najlepiej fote daj.
  2. Ja też gorącą wodą i taką gąbka do naczyń z szorstką jedną stroną. Nie jest tak super łatwo ale tragedii też nie ma.
  3. Wszyscy z tym uciekają..... Powodzenia jesli go masz....
  4. Kolego poszukaj w ZRÓB TO SAM tam jest pokazane jak odgrzybić klime. Są zdjęcia i pokazano jak bezpośrednio na parownik dać dysze. Znaj mą dobroć z racji tego, że awansowałem na początkującego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0 Pozdrawiam
  5. Ja mam fabryczny i syrenka jest z tyłu w bagażniku na pewno nie wyje klakson przy załączeniu. Jest ona cicha strasznie dlatego chciałem ją wymienić....
  6. Witam. tak jak w temacie chciałbym wymienić syrenke alarmu bo jest ona TROCHĘ za cicha. Na zasadzie włącz mnie nie usłysz mnie Czy mogę wymienić np. na taką?? http://allegro.pl/syrena-syrenka-20w-12v-z-zasilaniem-sax-100-i1634071462.html Aukcje podałem przykładową chodzi mi o to, żeby była w miarę głośna. Czy taka będzie?? Może jakieś inne propozycje??
  7. Jeżeli masz silnik zdrowy i zakład który wiesz że dobrze założy instalacje to jak najbardziej BRC jest dobrym wyborem. Wszystko w intalacji jest firmy BRC gwarancja na dwa lata bez limitu kilometrów. Plus asistance w całym kraju czakram. Ja w poprzednich dwóch autach miałem BRC i nic poza filtrami nie robiłem. Teraz też będę zakłądał BRC pod koniec czerwca Więcej o Twoim silniku w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185362.0
  8. A po co chcesz to robić coś ci nie działa???
  9. Ale rano słyszysz załączającą się pompe?? Jeśli tak i już przewody wszystkie wiesz na 100% że są oki to chyba zostaje tylko ten zawór...
  10. U mnie załącza się tylko rano później cisza. Wyżej masz zrzut z etki całego układu. Sprawdź wszystko dokładnie zaczynając od przewodów od filtra powietrza do pompy od pompy do silnika i po kolei resztę. Pewnie gdzieś się przetarł przewód i dlatego tak się dzieje.
  11. Ja juz jestem po regeneracji i szblony też miałem od kolegi zuloo Wszystko poszło fajnie tylko trzeba mieć cierpliwość. Od siebie dodam tylko, że 5 warstw to za dużo. Na jednym przełączniku położyłem 5 na drugim 3. I ten drugi lepiej mi wyszedł. Ja po lakierowaniu czarnym matem psiknąłem jeszcze bezbarwnym. Efekt fajny.
  12. Ja w przyszłym tygodniu zgadam się z mechaniorem i też będę zakładał ten wskaźnik + dodatkowo doładowania turbo W sumie w zamiarach miałem tylko turbo ale co tam Ogólnie myślałem, że takie dodatkowe wskaźniki to cięzko jest założyć a tu proszę kolega rozwiał moje wątpliwości. A teraz wskaźnik doładowania kosztuje 90zł z wszystkimi częściami do montażu
  13. Najlepiej wrzuć jakieś foto to dużo pomoże. Bo z opisu wnioskuję, że masz kolorowy FIS. Masz VAG-a żeby podłączyć i zrobić test wskazań wyświetlacza i wskaźników???
  14. No nie wiem jak sie ten zawór dokładnie nazywa ale jest on za silnikiem. Jak odłączałem aku, żeby wymienić taśmę to PRZYPADKOWO zobaczyłem I teraz jest dobrze
  15. Znalazłem powód mojego błędu. W sumie nie miałem czasu wcześniej. Przerwany miałem przewód od jakiegoś zaworu taki metalowy na rys. nr 19) Założyłem i teraz jak zloto Pozdrawiam
  16. Czym malowałeś???Kolor masz taki jak ja???
  17. Nie, nie śmieje się z zaistniałej sytuacji bo takim powinni ręce przy d..e ucinać. Całe szczęście w tym wszystkim, że nie ukradli całego auta mamlasy. Powodzonka
  18. Kolego oni nie ukradli Ci tego komputera bo chcieli. Tylko to było potrzebne do odpalenia peugota.... Tzn. wyjaśniam. Sąsiad też ma 307 i chcieli mu z pod bloku ukraść i w peugotach jest podobno cos takiego (zaznaczam, że nie znam się słyszałem z opowiadań sąsiada), że jak auto nawali to po zrobieniu czegos z kompem zapalał ale mozna byłoo to zrobić tylko JEDEN raz. Sąsiadowi uruchomili odjechali a że była zimna to im zgasł no i niestety auto zostawili jak stanęło. Musiał kupić komputer bo tez go wzięli.
  19. Kolega w B5 po lifcie ma właśnie taką jak na tej aukcji.
  20. Dajcie link do tych postojówek
  21. Ja przy zakupie myslałem o 2.0 i tylko o tym. Bałem się tylko tego pobierania oleju. Pojechałem rekreacyjnie obejrzeć 1.8T. Wyposażenie miała nie takie złe więc się skusiłem. I teraz jestem zadowolony. Wcześniej miałem same audi ale silnik max 1.6 Więc dla mnie 1.8T jest jak "jaszczomb" ulicy Dbam o turbo jak potrafię i myslę, że będzie dobrze. Z czasem mały wirus i
  22. No własnie zależy jak kto trafił na ALT lub już ktoś sobie srobił moda opisanego na forum czyli poprawił fabryke
  23. Poczytaj forum to skarbnica wiedzy i odpowiedzi na Twoje pytania. Wszystko zależy jak użytkowane bylo auto przez poprzedniego właściciela i jak będzie przez Ciebie. Po małym przejrzeniu dowiesz się, że 2.0 ALT maja problem ze spalaniem oleju. 1.8T to dobry stary 1.8T i narazie nie zauważyłem u siebie problemów w pracy motoru. Choć jeśli nie będziesz dbał o turbine to też się rozleci i może wyrzadzic wile innych szkód. Pozdrawiam
  24. Trzeba ściągnąć kierownice bo pod nią masz taśme airbaga która przykrywa cały moduł. Po montażu kodowanie możesz zrobić później ale dlaczego nie od razu??
  25. Onkel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    Współczuję Tobie kolego i innym z tym silnikiem bez zrobionego moda odmy:/ Kolega też ma ten silnik ALT i ciągle dolewa. Dlatego ja kupiłem stary dobry 1.8T:) Szukałem szukałem i znalazłem ale warto było. Zrobiłem już 2000 km od wymiany oleju i na miarce nie ubyło go. Kumpel nie chciał wierzyć i wybrał się ze mną w trasę do Wrocławia. Sprawdził mi olej przed wyjazdem i po. No i się zdziwił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.