Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Orientujesz się czy z a5 pasuje czy są inaczej piny ułożone?
  2. A4 b8 bez przednich i tylnych czujników. Plan zamontować całość. Robił ktoś sam wiązkę zderzaka przedniego? Nigdzie nie mogę jej dostać albo koszt 400 zł. O ile kojarzę to tam muszą być kostki z takimi "zaślepkami gumowymi" jak. np. w B7 w module airbag żeby ewentualnie woda się nie dostała? Schemat jest wrzucony więc nie ma problemu ze złożeniem. Dalej kwestia mocowań czujników w zderzak. Czy od vw golfa VII podejdą? Do Skody 60zł (w moim przypadku 6x60=360 za same mocowania) a vw 25zł.
  3. Czytnik jeśli mam na karty pamięci to tez do wymiany? Jak sprawdzić gateway? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Wymiana basic na hdd wiąże się z wymianą całości tak jak z mmi 2?
  5. Tez mi tego brakuje w 3G basic. Jest możliwość ustawienia tego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie przy przy doposazaniu przodu w czujniki parkowania, mocowania bocxnych czujnikow kupowaliscie w aso? Nie mam u siebie przodu ani tylu wiec planuje dolozyc ale za same uchwyty wychodzi 360 (6x60zl) 2 na przod i 4 tyl. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam. Miał ktoś styczność z podanymi w temacie czujnikami parkowania? Brat chce założyć na przód i tył i polecono mi właśnie te dwa modele. Nigdzie większych opinii znaleźć nie mogę a do najtańszych nie należą. A może możecie polecić coś do 700 zł za komplet żeby fajnie działało i nie było problemów.
  8. Jeśli w polifcie jest tak jak przed to bagnet masz serwisowy. Tzn. Tylko do slrawdzenia poziomu. Nie można z nim jedzdzic. Wpisz bagnet serwisowy T40178
  9. Zamów sobie w Intercars bagnet. 70 zł po rabacie a będziesz pewny ze Ok. Zerknij JeszcE valvoline. Z tych trzech który byś nie wlał będziesz zadowolony. Osobiście przeszedłem z motula na valvo i nie żałuje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Odezwij się na pw.
  11. Jakby ktoś potrzebował to mam nową taką kamerę. Kupiłem ale nie mam czujników parkowania więc nie zamontuję. Zarobione już piny potrzebne do wtyki niebieskiej od radio.
  12. Sam przeszedłem z motula na valvo. Od 5 zmian w obecnym i poprzednim aucie. Wydaje mi się ze silnik ciszej pracuje. Ale to tylko moje odczucia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Doda Juice Lime prim podejdzie pod fk1000p? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Jaki inny cleaner zamiast Duragloss 652 można zastosować pod Finish Kare 1000 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Jaki inny cleaner pod FK 1000 można zastosować zamiast Duragloss 652 bo nigdzie go nie ma... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. A coś wiecej?? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  17. Witam. Ma ktoś informację jakiej wielkości i ile kątową nasadkę trzeba kupić aby odkręcić wkład filtra oleju? A4 B8 2.0 TDI 143 KM
  18. Panowie dwie sprawy. 1. Jest możliwość wyświetlenie poprzez kontrolkę na desce informacji o włączonych światłach mijania? 2. W b7 po automatycznym zamknięciu drzwi wszystkie otwierały się tylko po wyciągnięciu kluczyka. W b8 otwierają się wszystkie jeśli którekolwiek zostaną otworzone. Można to zmienić?
  19. Ja zastanawiam się między valvoline a motulem. Miał ktoś podobny dylemat?
  20. Nie było pytania. Znalazłem oddzielny wątek. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  21. Panowie a do autka jak mam w profilu jaki najlepiej zalać? Wcześniej jeździłem na valvo i motulu Ale nie miałem dpf teraz niestety nie dało się kupić bez... Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  22. Grzesiu możesz podlinkować NAWIGACJE MMI bo tam chyba domena wygasła z pdf.
  23. Sam miałem motula i zmieniłem na valvo. Imo na valvo silnik pracuje lepiej. Trudno określić dokładnie Ale tak jakby miękko. Ale to koze tylko złudzenie. Ogółem nie zauważyłem nic jednego avraczej na plus Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  24. Witam. Panowie do tej pory używałem: http://showcarshine.pl/home/95-meguiars-gold-class-rich-leather-cleaner-and-conditioner-gratis-mikrofibra.html Nie mam foteli skorzanych, tylko kierownicę, gałkę biegów, ręczny itp. Preparat niby fajny ale pachnie nie zaciekawie i o ile to jest do przeżycia to pojemnik jakaś tragedia. Musiałem trzymać we wiaderku bo jak krzywo leżała to wszystko się wylewało i żeby nie skłamać to 1/3 poszła się. Więc albo trafiłem na trefną butle albo tak ma. Polecicie coś do mojego zastosowania? Czytałem wątek. Skóre mam w miarę nową bo kiera założona Z A5, gałka nowa z mieszkiem ori audi Sline. Potrzebuje tylko do pielęgnacji nie czyszczenia (chyab).
  25. Na 90% to bedzie wina plywaka Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.