Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
nieadwno dolewałem ale nie zwrociłem uwagi, wlałem 2 litry chyba, nie bede go spcjalnie wylewał i wlewał nowego, jakieś inne pomysły a jak to idzie sprawdzic, czy jest 4,5 litra Wlać do pustego zbiornika 4,5 l.
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
Dobra dobra zwracam honor, tylko nie widze tego zestwu u goscia na aukcjach, bede musiał poczekac i go dorwać, bedzie zabawa
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
a jak to idzie sprawdzic, czy jest 4,5 litra
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
Powiem Ci ze nie bylem pewien efektu, bałem sie ze wyjdzie chrom, ale jest elegancko i chyba sie skusze, ile Ci tego weszlo, zostało Ci coś tego lakieru, bo mi by musiało wystarczyc jeszcze na ramke, efekt
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
no to bedzie zabawa , jak tylko uzbieram reszte gratów,Kowi87 masz moze fotke zbiornika pod spryski szyb i lamp, albo chociaz jego numer? Jak dobrze pamiętam to chyba taki jest potrzebny :gwizdanie: Ale przydało by sie w etce sprawdzić jeszcze no wiem, wlasnie i szukam ostro, tylko musze zobaczyc jak to wyglada zebym zwykłego nie kupił , ma ktoś moze Etke?? i mozliwosc sprawdzenia, byłbym wdzieczny, Kowi87, ty kupowałeś zbiornik?
-
[ALL B5] co to za Grill :)
no i tak chyba bedzie, jak wszystko pokoncze i go malne, to zaloze na przedliftowej ramce, i zobaczymy co ludzie powiedza, nie przejdzie to ramka RS pojdzie w czarny mat
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
no to bedzie zabawa , jak tylko uzbieram reszte gratów,Kowi87 masz moze fotke zbiornika pod spryski szyb i lamp, albo chociaz jego numer?
-
[ALL B5] Co to za zderzak?
Tak jak w temacie, gosciu pisze ze od S4, ale od s4 ten plastik wystawał od zderzaka, wie ktoś o co tu chodzi? z gory dzieki http://moto.allegro.pl/item541655711_a4_rs_rs4_s_line_s4_kombi_zderzak_tyl_tylni_tylni.html
-
[ALL B5] co to za Grill :)
Jak Ci to tak wyjdzie to bedzie ładny kocur, ja mojego Rsa tez chyba w czerń walne, tylko nie wiem czy mat czy połysk
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
jak dasz rade to zrob fotke tego miejsca na zderzaku bez sprysku, jest tam ori mocowanie czy trzeba kombinować
-
[ALL B5] co to za Grill :)
Nosb popatrz na to http://i328.photobucket.com/albums/l328/HAWAJ82/3335efc70e59d9df.jpg
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
wazne ze do przodu... furka nabiera charakteru, bedzie ładna zadziora, na kiedy planujesz wyjazd maszyną
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a ile Ci wypluła po wirusie i gdzie robiłeś, u Witka?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
hmmm kuszace, musze nad tym pomyśleć, a jak teraz furka smiga...
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
sam robiłeś, czy ktoś Ci robił? sam katalizator jest odkrecany, czy trzeba go wycinac?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
sam robiłeś, czy ktoś Ci robił?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
im wiecej postów czytam tym bardziej się przekonuje do tej operacji, moze na wiosne coś zadziałam, a nie orientujecie sie czy blacharz mogłby coś takiego zrobić (chodzi o wycinke kata), bede malował na wiosne to moze by mi i to zrobił, i nie musiałbym się tym sam zajmować
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
No i jak tam NOSB grill gotowy, czekam na foty, i co obmyśliłeś z tą ramką
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
zaryzykuje i zostawie z rs4 hehe :gwizdanie: a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla jaka sprawe ? juz od dawna szukam kodu lakieruz ramki, a ty bedziesz miał tam ori, jakbys mial chwile czasu zeby podjechac do mieszalni farb, i zeby Ci dobrali ten kolor, to byłbym wdzieczny, chyba ze chcesz sie wymienic ramkami :gwizdanie:, bo ja mam czarna przy grillu
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a myslałem ze Ci ktoś podkupił bo inny login miałeś
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Dobra cena ...tylko kompletnie do malowania na czarno by sie nadawał . no ja mam z czarna ramką, a szukam wlasnie tego Ori kolorku, ale chyba zostawie go w czerni, a Nowakowi na czarno by kozacko pasował
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowak coś dla Ciebie, http://moto.allegro.pl/item541884304_audi_a4_s4_tuning.html tylko troche przytyrany...
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
moja furka (wstyd sie przyznac) caly rok jezdzila na xenonie w starych lampach , ale glownie po austrii(ojciec miał audiczke), i zero problemow z policja, ale nie polecam tego rozwiazania , juz niedlugo motuje lampy z soczewka, czekaja na malowanie, a spryski to chyba same zaslepki zrobie, a jakby coś to się zepsuły :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie A nie możesz tej farby zeskrobać ? Pod spodem jest pzreciez ori kolor RS4. probowałem, ale ori kolor był chyba zrywany, bo jest tylko biały podkład, i plastik, a wiekszej czesci mi sie nie chce skrobac, bo ramka jezdzi poki co na aucie z przedliftowym grillem, a na grillu RS wyladowała przedliftowa, za duzo chromu, bedzie do zmiany...