Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czyli co polecacie tak zapytam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Properfect typ2 to raczej blowoff a nie DV więc określ się co chcesz a jeszcze lepiej poszukaj. Albo napisz może jakie moce , plany i oczekiwania od zaworu ? Bardziej o bova chodzi. Moc przewidywana ok. 200KM. Chciałbym TIP z piperem ale nie bardzo to do mnie przemawia, dlatego stawiam na bova.
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Bez ciecia i spawania na pewno nie pasuje P&P. 1.8 idzie aż do środkowego, a 2,4 kończy sie zaraz za puchą. Mówię o tłumiku końcowym.
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Jaką DV polecacie do AEB?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie jaką DV polecacie? Myślałem nad properfekt typ 2
-
Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.
Fajny patent
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Tunel końcowy musisz mieć z polifta
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Z 2.4 V6 podejdzie bez problemu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No ciekawe czy się dostaniesz Na temat 2.7 TDI prędzej bym coś wiedział, niestety nie pomogę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W nysie jak chcecie się rozkładać? Z ludźmi z Lublińca czy osobno? Bo ja też jadę tylko nie wiem jak jeszcze, a można razem się zgrać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Rafał na razie kupił passata B3 do jazdy. Z tego co z nim rozmawiałem to rozgląda się za A3 bądź golfem 5. Ciekawostką jest że golfa w 2 częściach sprzedał za 8 tysięcy w co mi się nie chce wierzyć
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
3
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tu macie faziego
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Fejspalm złość piękności szkodzi
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Będziesz chciał to wpadniesz, proste
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak zawsze nawet daty nikt nie rzucił a tobie już nie pasuje
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
Ładna
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
Ładna
-
Nimbus Grau Perl Effekt
- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Też dorzucam- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Też bym chciał zobaczyć zdjęcie jakieś. Na razie ja wrzucę bez dystansu a później się pomyśli- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak mi tylne koło wyprostują to też wrzucam Może by tak za tydzień jakiego spota zrobić jak już każdy na lato ubrany będzie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To ty nie wiesz jaki tutaj był pocisk na samym początku , grunt to przyjąć wszystko na klatę- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak się kończą siedzenia z tyłu to w tym miejscu zostaw urwany. A dzisiaj Adam miał stłuczkę na światłach przy BP- Jakie CB Radio i antena do Audi?
To nie wiedziałem Sprawdzę to i dam znać, danke - e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)