Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A chip (mapy) sciagmiety z chomika pl brdzie dobry xD
-
VAG Podlasie
Ja to tak gemboje spaliłem ze szok. Zreszta Filip może potwierdzić. Ale impreza zacna
-
VAG Podlasie
Oni jakos tak dziwnie rozstawiali na wjezdzie... Wiec ciekawe czy by sie udalo ..
-
VAG Podlasie
Pomaranczki w srevbrnej b5 Filip mial zreszta koszulinke klubowa...
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ok to zaryzykuje potem podziele sie efektami.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Zadam po raz kolejny pytanie, czy IRONX ( te krwawiące felgi ) na felgi pomalowane plastidipem nie zaszkodzi? Da ktoś ręke uciąć? Bo trochę sie boję testować jako pierwszy. Bo przednie koła strasznie od klocków chyb się brudzą we wnękach myje regularnie apc ale słabo to działa...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No i o to chodzilo ;D jestem na TAK
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Juz rok czasu mam te progi tylko nakladek mi brakuje a jakis sie nie widzi mi ciac tych starych bo srednio to moze wyjsc. A na grill przyjdzie pora
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oba oba ja pierwszo slysze, jakies konkrety poprosze
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Folia poszla ladnie ale cale te czarnidlo, taki klej zostal na poczatku darlem szczoteczka ale potem kolega mi podpowiedzial Aceton. Do kupienia w sklepach malarskich. 5zl buteleczka o schodzi jak po masle
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
A dziekuje dziekuje ostatnio polecialy sciemki. W mastepnym tygodniu jestem umowiony na klejenie ale tym razem najjasniejsza folia 3M ( tak jak Sylwek ma ;D ). No i tza te progi musze sie zabrac... ;/
-
VAG Podlasie
Mysle ze w watku wrclaguny znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W końcu pozbyłem się ściem Przygotowania przed VAG Podlasie w trakcie
-
VAG Podlasie
Dzieki, mam nadzieje ze nie bedzie tam zadnego kolesiostwa w wyborach ale tez nie wiadomo jak konkurencja.
-
VAG Podlasie
B8 panie u nas na topie jeszcze by5 a tak serio to na podlaskim a4klub nie znajdziesz nikogo takiego... Ale moge sie mylic
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wiem o co chodzi... Teraz tak mowie ze chcialbym miec taki i wgl. Ale jakbym mial w reku te 50k to ciezko byloby wydac je na 13letnie auto. Pomimo ze darze wielka miloscia te auto chyba zebym byl za***iście bogaty i to autko sluzylo mi do patrzenia i lizania co nie dziele to tak. Ale jako jedyny uzytkowy samochod to nie bardzo... Dlategp s4 jest w sam raz kiedys sobie kupie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak srebrna na nie ori felach. Cena cos kolo 46 juz widzialem ja dosyc dawno... Wiec moze cos z noa noe tak?? Ale nie wiem bo nie widzialem. Ale dla mnie to najladniejsze auto na swiecie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co ma tyl auta Sylwka? Ja pewnie bd. Moze bi w koncu sie pozna
-
VAG Podlasie
Jutro wyaylam z samego rana zgloszenie ;p a noz widelec
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
parking przed basenem:grin: tak ostatnio doszło do mnie ze ostatnio od września nic sie nie zmieniło mi w aucie:facepalm: tylko zostały mi te boczki porzeźbić z passata, ma ktos zalegajace boczki przednie? i za grosze by chciał sie pozbyć od passata kupiłemm po 10zł Ale te boczki od a4 chcesz czy pastucha? Bo mi od a4 sie walaja jakies Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja obecnie jako przedstwiciel klasy bezrobotnej mowie czemu nie. Ja jak najbardziej Tak. Czekamy na reszte ekipy
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
Dawaj fotencje jak tam ida prace nad zabudowa bardzo mnie to ciekawi. O ile sa jakies postepy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!