Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. A chip (mapy) sciagmiety z chomika pl brdzie dobry xD
  2. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Ja to tak gemboje spaliłem ze szok. Zreszta Filip może potwierdzić. Ale impreza zacna
  3. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Oni jakos tak dziwnie rozstawiali na wjezdzie... Wiec ciekawe czy by sie udalo ..
  4. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Pomaranczki w srevbrnej b5 Filip mial zreszta koszulinke klubowa...
  5. Ok to zaryzykuje potem podziele sie efektami.
  6. Zadam po raz kolejny pytanie, czy IRONX ( te krwawiące felgi ) na felgi pomalowane plastidipem nie zaszkodzi? Da ktoś ręke uciąć? Bo trochę sie boję testować jako pierwszy. Bo przednie koła strasznie od klocków chyb się brudzą we wnękach myje regularnie apc ale słabo to działa...
  7. No i o to chodzilo ;D jestem na TAK
  8. Juz rok czasu mam te progi tylko nakladek mi brakuje a jakis sie nie widzi mi ciac tych starych bo srednio to moze wyjsc. A na grill przyjdzie pora
  9. Oba oba ja pierwszo slysze, jakies konkrety poprosze
  10. Folia poszla ladnie ale cale te czarnidlo, taki klej zostal na poczatku darlem szczoteczka ale potem kolega mi podpowiedzial Aceton. Do kupienia w sklepach malarskich. 5zl buteleczka o schodzi jak po masle
  11. A dziekuje dziekuje ostatnio polecialy sciemki. W mastepnym tygodniu jestem umowiony na klejenie ale tym razem najjasniejsza folia 3M ( tak jak Sylwek ma ;D ). No i tza te progi musze sie zabrac... ;/
  12. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Mysle ze w watku wrclaguny znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.
  13. W końcu pozbyłem się ściem Przygotowania przed VAG Podlasie w trakcie
  14. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Dzieki, mam nadzieje ze nie bedzie tam zadnego kolesiostwa w wyborach ale tez nie wiadomo jak konkurencja.
  15. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    B8 panie u nas na topie jeszcze by5 a tak serio to na podlaskim a4klub nie znajdziesz nikogo takiego... Ale moge sie mylic
  16. Wiem o co chodzi... Teraz tak mowie ze chcialbym miec taki i wgl. Ale jakbym mial w reku te 50k to ciezko byloby wydac je na 13letnie auto. Pomimo ze darze wielka miloscia te auto chyba zebym byl za***iście bogaty i to autko sluzylo mi do patrzenia i lizania co nie dziele to tak. Ale jako jedyny uzytkowy samochod to nie bardzo... Dlategp s4 jest w sam raz kiedys sobie kupie
  17. tak srebrna na nie ori felach. Cena cos kolo 46 juz widzialem ja dosyc dawno... Wiec moze cos z noa noe tak?? Ale nie wiem bo nie widzialem. Ale dla mnie to najladniejsze auto na swiecie
  18. A co ma tyl auta Sylwka? Ja pewnie bd. Moze bi w koncu sie pozna
  19. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Jutro wyaylam z samego rana zgloszenie ;p a noz widelec
  20. parking przed basenem:grin: tak ostatnio doszło do mnie ze ostatnio od września nic sie nie zmieniło mi w aucie:facepalm: tylko zostały mi te boczki porzeźbić z passata, ma ktos zalegajace boczki przednie? i za grosze by chciał sie pozbyć od passata kupiłemm po 10zł Ale te boczki od a4 chcesz czy pastucha? Bo mi od a4 sie walaja jakies Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  21. Ja obecnie jako przedstwiciel klasy bezrobotnej mowie czemu nie. Ja jak najbardziej Tak. Czekamy na reszte ekipy
  22. Dawaj fotencje jak tam ida prace nad zabudowa bardzo mnie to ciekawi. O ile sa jakies postepy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.