Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_s7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_s7

  1. marcin_s7 odpowiedział(a) na kyniu temat w 1.8T
    tak jak pisali wyżej, nie trzeba zalewać turbiny olejem, powie Ci o tym każdy mechanik
  2. tak jak pisali wyżej, lepiej te kilkanaście sekund poczekać niż zmieniać lub regenerować turbinę
  3. tylko wiadomo nowe to $$$ ciśnienie w 1.8T u mnie wynosi 0.5 bara może już się przyzwyczaiłeś do 150 km i sie wydaje, że jedzie słabiej
  4. albo paliwo jak rozlejesz
  5. zapewne tak jak pisał notorious, szwamkuje manetka wycieraczek
  6. na moje ori to ori wszytko inne to podróbki i nawet mając gwarancje na polski, a niemając na oem wybrał bym oryginał
  7. to raczej element OEM informujący czy auto było robione, niewiem czy to dostaniesz
  8. u mnie dobry lakiernik bierze od klientów po 250, ode mnie 200 przy malowaniu całego auta zapłaciłem 2200
  9. uważam, że lepiej bez
  10. kup lepiej nowy fotel, nie kosztuje dużo a napewno bedzie lepszy niż spawany
  11. miałem ostatnio taki problem w a6 2,5 TDI okazało się spiecie kabli wentylatora, chwile później poszedł alternator:/
  12. zmień kable najlepiej na oem
  13. fajna a3, gratki wyniku
  14. dokładnie tak jak pisał Mario_
  15. u mnie w AGU pompuje 0,5 po programie 0,9 sprawdź czy wszystkie węże są całe skoro faluje
  16. wydaje mi się ze uszczelka poszła
  17. na początek bym sprawdził wentylator na krótko, później czujniki temp
  18. jeżeli ktoś szuka opon na wyścigi to polecam parada spec 2 lub r888 po rozgrzaniu mega kleją, ale jak popada jest masakra:/
  19. ja dzisiaj zmieniłem na letnie, juz raczej zima nie wróci
  20. mam 1.8T AGU i spalanie w trybie mieszanym w granicach 10l po mieście do 12 potrafi spalić:/
  21. skoro bagnet sie złamał to raczej magnesem nie da rady, spróbuj wykręcić króciec
  22. Witam wszystkich, mam na imię Marcin jestem z Pakości koło inowrocławia. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.