Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych.
  2. Myślę, że do grudnia coś wybiorę
  3. Tylko na co zwracać uwagę przy wyborze takiego telewizora?
  4. Witam. Chcę kupić telewizor z WiFi, powiedzmy jakieś 46" do 3500zł. W sklepach jest tego dużo a że ja za bardzo się na telewizorach nie znam to proszę o pomoc co by mi w sklepie nie wcisnęli bubla z najniższej półki. Możecie coś polecić?
  5. Piękna Ostatnio niedaleko mnie przez parę dni parkowała taka sama S5 też sportback. Nie mogłem się napatrzeć na nią Gratki furki i oczywiście bezawaryjności
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie chcę wymienić żarówki w halogenach. Będę to robił "na drodze". Jak się za to zabrać? Jest dostęp do żarówek bez ściągania kratek z halogenami?
  7. Przy okazji ostatniego wypadu do Polski, został założony od dawna czekający na to moduł Bluetooth z literką H, oraz wymieniona została kierownica na trzyramienną z multifunkcją z modelu B8. Na montaż czekają jeszcze żarówki do halogenów o barwie 7500K Teraz trzeba będzie wymienić gałkę zmiany biegów na pikowaną i obszyć lewarek ręcznego co by sie to wszystko ładnie komponowało. I takie żaróweczki wpadną do halogenów Pytanie w związku z żarówkami mam a mianowicie jak je wymienić? wiem że trzeba zdjąć kratki tylko nie wiem dokładnie jak. Może ktoś podpowie
  8. I ja chyba tez zdecyduję się na fotelik Roemer King Plus 9-18kg Jeszcze nie robiłem nigdzie przymiarki do auta i nie wiem teraz czy w B7 będzie dobrze siedział i chyba będę musiał się gdzieś wybrać i przymierzyć.
  9. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze.
  10. d*py nie urywa , oczywiście żart z mojej strony bo zazdroszczę
  11. Wrzuć jakieś fotki auta ewentualnie jakies plany na przyszlość
  12. Tez bym chciał żeby takie coś czekało u mnie na montaż
  13. Ciekawie się tu robi Powodzenia w przekładce
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Połamać to będziesz musiał a raczej powycinać jeśli masz tunel 1Din Gdzies na forum widziałem zdjęcie co dokładnie trzeba wyciąć ale w którym wątku to nie wiem ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/ Tutaj coś jest ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- Może to cos pomoże ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał
  15. właśnie temu zaprzeczyłeś Przynajmniej nie bynajmniej
  16. Fajnie to wygląda z tym chromem. Szkoda że w B7 nie wychodziło to ORI. Na zdjęciu wydaje się jakby samo "pokrętło" było lekko zapadnięte, na żywo jest tak samo?
  17. Jest ktos w ogole na forum kto nic w aucie nie grzebal? przy tych wszystkich wariatach nie da sie tego zrobic
  18. też tak myślę, że czarna z chromem nie wygląda najlepiej, więc zostanie srebrna i mam nadzieję ten wzór
  19. Panowie czy taka felga będzie pasować do reszty auta, chodzi mi o chromowane listwy wokół szyb i relingi, czy lepiej by wyglądała w srebrnym kolorze?
  20. Jeśli masz świadka na to co się stało i może on to poświadczyć to sprawę masz wygraną. Jak jeszcze masz nagranie z kamerki to + dla Ciebie. Sąd będziesz miał korespondencyjnie czy musisz się stawić? Jak taka kasa wpłynie to jest duże pole do popisu
  21. Ładnie, ładnie jeszcze jak wrzucisz na tył LED z C6 to już będzie cudeńko . Ręczny robił Ci Reggi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.