Treść opublikowana przez shakal
-
Muzyka w naszych autkach
- Strefa Śmiechu
http://hsmaker.com/harlemshake.asp?url=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Fforum Harlem Shake Baby!- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Uuułaaa.. furka prezentuje się pięknie. fotki- [B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Dobra robota Gdzie kupowałeś folię i czy były inne kolory?- Problem z migającym xenonem
A wziąłeś kolego pod uwagę to że palniki mogły mieć przebicia na kabelkach? Tak czy owak palnik do wymiany jest.- B7 Crew
- [B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Ładna sztuka, kolor . Mnie natomiast zastanawia po co zapachy w aucie, w którym jest skóra. Nie lubisz zapachu skóry? . I że ktoś oszczędził na RNSe, a wsadził s-line, toż to do siebie w ogóle nie pasuje Koniecznie dokładaj jako pierwsze właśnie RNSE a później koło na lato Bezawaryjności życzę- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zazdroszczą i tyle tylko się nie chcą przyznać- [B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Czyżby chodziło o adaptery ?? Adapter, rezystor lub żarówka 5W inaczej bez błędu się nie obejdzie.- B7 Crew
- B7 Crew
- Problem z migającym xenonem
I tu się z Tobą kolego nie mogę zgodzić, ponieważ palnik xenonowy gdy mruga to tez jest oznaka że już się kończy. Wiem to bo u siebie jak i u znajomych taki problem występował. Przetwornice były w porządku i cała instalacja też. Po wymianie palników na nowe wszystko wróciło do normy.- [B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Będzie błąd na FISie Chyba że zaopatrzyłeś się w odpowiedni dodatkowy osprzęt- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No nie powiem, ładnie poradził sobie ten środek z fotelami, chyba sobie też takie coś zamówię Teraz Marku już nie będzie jedzenia z McDrive, trzeba będzie się ruszyć do środka i stać w kolejkach- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
d*pa zacna- Muzyka w naszych autkach
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jak nie chcesz anteny to się wymień autem, ja jeszcze nie przedziurawiłem dachu :decayed:- [B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
U raggi-ego jak zawsze nie ma lipy a mieszki masz już z czerwoną nicią?- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Siemian, nie denerwuj się już bo Ci żyłka pęknie- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Stołki co będziesz ze starymi robił ?- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No i są białe boczki. Za chwile zmiana foteli- Swap przełączników szyb A8 do B7?
przełącznik z A3,zmieniałem sam środek pasuje też do B7 dałem za przełączniki szyb na cztery drzwi z przełącznikiem lusterek 250zł z przesyłkom na allegro ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- swap przełączników szyb http://s12.postimage.org/g9fdlo5d5/image.jpg http://s4.postimage.org/59wqwmke1/64_3.jpg swap przełącznika świateł efekt końcowy http://s3.postimage.org/7q73qe2in/62_4.jpg Dziwnie tylko wyglądają te wybrzuszenia na rączce względem przycisków, to jest minus tej przekładki Ale włącznik świateł prezentuje się zacnie - Strefa Śmiechu